זוגיות - פריסה קלטית

פתחתי לעצמי זוגיות באופן כללי לחצי שנה הקרובה אשמח לעזרה בפיענוח מכולם רק אציין שאני כרגע רווקה וזה כך כבר זמן רב. 1- צדק 2- גלגל המזלות 3- עולם 4 -מלכת החרבות 5 -2 מטות 6 -4 מטות 7 -אביר החרבות 8 -2 גביעים 9 -7 מטות 10 -מלך המטבעות אשמח לתגובה.............

רומי, שגיא או כל אחד אחר אשמח לעזרה........

אפשרות לפיתרון

קלף הצדק מראה שעליך לנתק את עצמך מהקשיים שמפריעים לך אם לא תחתכי איפה שצריך תשלמי את המחיר. מהצד השני הבעיה שחוסמת אותך ומקשה עליך כפי שמצטייר מקלף גלגל המזל הוא הקושי ביכולת התמודוות עם שינויים לפעמים המציאות החדשה זרה לנו ואנו מחפשים את הקירבה והטעות הכי גדולה לנסות להחזיר את המצב כפי שהיה בעבר מה שלא צריך לעשות בעצם. נראה שבזמן האחרון את חשה מעין תחושות שליליות שכאילו מיצית את הכל וכעת את לא יודעת מה לעשות הקלף הזה - קלף העולם מציע לך לקפוץ לתהום ולנסות דברים חדשיס! נראה כי במציאות האובייקטיביתעל פי קלף מלכת החרבות את מצטיירת כבן אדם מאוד איכפתי תמיד חשוב לו מה קורה במקומות אחרים ואני חושבת שפה אולי קיימת הבעיה שלפעמים את מזניחה מערכת יחסים אמנם לא בכוונה אישית אך זה מין אופי כזה של יכולת להתנתק ממשהו אחד למען השני. בעבר אפשר לראות כי היה איזשהו משהו מישהו לפיתוח פוטנציאל זוגי אבל נראה כי היה מה ללמוד ומכך דברים לא קרו עצם הלמידה האט את התהליך וגרם לכך שדברים לא ירוצו. קלף 2 הגביעים מראה כי מסביב קיימות אפשרויות לכל מיני רומינם ודברים בהחלט יכולים להסתדר אך יתרה מכך אם תהיי את היוזמת דברים יהיו וייסתדרו עוד יותר טוב! החששות שלך הם אי היכולת שלך להתמודד עם המציאותאני חושבת שהעניין הוא הריצה אחר אתגרים ולא אחרי מה שאת באמת רוצה נדמה לך לפעמים שאת עושה את הדבר הנכון אך בעצם את רק מרחיקה את הבעיה ולא מתמקדת בה משולש העתיד שליש ראשון4 מוטות נראה שבקרוב את יוצאת למעין "מסע" שבעצם תוצאותיו אינן ידועות המסע הזה כולל בתוכו בנייתן של היסודות הטמונין בכך והפיכתם לחזקים יותרונראה שאולי תנסי פשוט בזמן הזה להנות ממה שיש כרגע להנות בעצם מהתהליך . שליש שני 2 גביעי אביר החרבות - מראה לנו על עתיד עם הרבה שינויים, התפתחות רוחנית בעולם החומרועד שייכנס איזשהו גורם ישתנו הדברים ול הרעיונות והמחשבות תוכלי סופסוף להתחיל מחדש את מה שאת רוצה. שליש אחרון מלך החרבות שמתייחס למזל מאזניים מראה כי ישנה זיקה חמערכת יחסים שותפות ,זוגייות כלשהי אני חושבת שהקלף הזה בא להראות לנו על שינוי בגישה הרצון שייקרה משהו אמיתי ורציני אולי אפילו חתונה אני מקווה שהבהרתי את המצב בצורה הכי טובה אני מאחלת לך הרבה בהצלחה תלמדי מנסיון העבר ועברי את שינויים הנצרכים בשביל להתקדם למה שאת באמת רוצה שייקרה! בהצלחה רומי

רומי תודה רבה אבל........

זה מלך המטבעות בסוף לא מלך החרבות.... והאם את חושבת ש 4 מטות מראות שתהיה פה איזושהי התחלה...... תודה.

אופססססס

סורי על הטעות מה שאומר צלכת המטבעות מעיד על עתיד עם הרבה מינייות תקופה שבעצם את ממש חופרת בתוך עצמך לגלות דברים כמה שזה לא יהיה כואב לא אכפת לך כי מה שאתם עושים זה יהיה עד הסוף . לגבי עניין 4 המוטו אני חולא שוללת את האופציה של משהו רציני אך בגלל שרוב הקריאה מתבססת על ההסתכלות לתוטכך וכל המצב שהיה בעבר וכל מה שיהיה החששות ובכלל רוב הדברים שנאמרו אני משליכה את 4 מוטות לגבי הצורך של בניית יסודות מוצקים וחזקים שמשם תמשיכי הלאה ובעצם אם יקרה משהו אז לא לרוץ ולחשוב מה יהיה בסוף - צריך להנות מהתהליך מקווה שחידדתי את העניין וסליחה על הטעות רומי

ההתרשמות הכללית שלי

היי שריתי, אני מתרשם שקשה לך לקפוץ למים. נראה לי שכל-כך התרגלת לחיי הרווקות שלך שאת לא מוצאת דרך לחזור לתהליך זוגיות. את זה ניתן לראות לפי קלף העולם, המייצג את הדפוסים השליליים אותם ציינה רומי. ניתן לראות את זה לפי קלף מלכת החרבות המראה שאת "בורחת" מהזוגיות לטובת תחומים אחרים בחיים. גם קלף גלגל המזל מראה כי את לא נוטה לעשת שינויים פנימיים (החלטות) אמיצות היכולים לעזור לך "לצאת" מזה. עכשיו, לא הייתי "יורד" עלייך כל כך אילולי היה מופיע קלף 2 גביעים במיקום של החברה המוכיח כי יש לך מחזרים, או מתעניינים, אולם את לא מראה להם סימנים ואת לא מספיק מזמינה את הצד השני לחזר אחרייך. כך שזה לא שאף אחד לא רוצה אותך, אלא שאת לא מספיק נענית. הפתרון, גם הוא, נמצא בקלף זה, קורא לך להיות יותר יוזמת, לקבל כל הצעה – אפילו אם היא לא נראית לך. את נמצאת במקום שצריך להוכיח ליקום שאת רוצה, כיוון שהוא דיי וויתר עלייך וכאשר תפתחי, כאשר תתני מספרי טלפון על ימין ועל שמאל, תצאי לבליינד דייטים ועוד – אז השפע יחזור אל חייך. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר