תשובה סופית

תשובה סופית

שלום, השואל מקבל תשובה חיובית לשאלתו. ובמציאות התשובה שקבל היא שלילית. כיצד אתה מסביר זאת? תודה

רצוי לכתוב מה הקלפים שיצאו

(אולי הקורא לא קרא נכון?)

האם הקלפים טועים, ואם כן, מדוע הם לפעמים "טועים".

היי ריקי והיי לכולם, השאלה – מדוע הקלפים לפעמים "טועים", היא שאלה קשה והתשובה אליה מורכבת כיוון שכאן אנו נכנסים ללב האומנות של קריאת הקלפים. לעיתים נראה לנו כי הקלפים לא נותנים לנו תשובה או אפילו טועים. אולם, אם נוציא את המקרים בהם אנו פשוט טועים בהבנת הקלפים ואת המקרים בהם אנו לא אובייקטיביים, לעיתים אנו עושים קריאות שהתשובות בהם אינן מובנות או לכאורה מוטעות. אני מאמין כי במקרים אלו אנו טועים בהערכת המסר שאנו מקבלים מהקלפים. וכאן הבעיה. לעתים קרובות נראה לנו שאנו מחפשים תשובה לשאלה, אבל לא התשובה היא מה שאנו מחפשים אלא אנו מחפשים הכוונה, להבין מדוע אנו "תקועים" ולא תשובה של כן או לא. במקרים כאלו הקלפים אינם מכוונים לתשובה של כן או לא אלא מייעצים ומכוונים ולכן קשה יהיה לנו להבין ואפילו לפרש את התשובה. אני אתן דוגמא. יכול להגיע בחור צעיר אשר רוצה לפתוח עסק. פתיחת העסק דורשת השקעה גדולה (יחסית) והבחור רוצה לדעת אם העסק יצליח. הקלפים מכוונים לענות לשאלות האמיתיות שלנו ולדעתי יכול להיות שהשאלה עבור הבחור היא האם נכון לי לפתוח את העסק. מה ההבדל ? ייתכן והעסק ייכשל והוא יפסיד את כל החסכונות שלו, אבל זהו צעד שהוא חייב לעשות כיוון שאם הוא לא יעשה את זה הוא תמיד ירגיש שהוא מפספס משהוא בחייו. לכן התפקיד שלנו, במקרה זה, הוא לא לתת תשובה של כן ולא כי אם לדבר עם השואל על הוויה שבו ש"חייבת" לממש את התשוקה והרעיון שלו לפתיחת עסק. ייתכן ואם השואל יבין כי הוא פועל ממקום כזה הוא יפתח את העסק אם ציפיות קטנות יותר ואם זהירות גדולה יותר, אפילו עם שותף וייתכן שהעסק אפילו יצליח במידה מסוימת. קריאה של כן ולא הייתה מכוונת את השואל אולי לפתוח את העסק, אבל ללא הכלים הנכונים העסק יכול שלא להצליח ולכאורה אנו נקבל תשובה לא נכונה. ודבר אחרון. אמונה. אל תאבדו את האמונה שלכם ונסו תמיד לראות מה הקלפים, או היקום, מנסים להגיד לכם - מה המסר הגדול. לפעמים הכישלון, לכאורה, הנו צעד חשוב במטרה גדולה וחשובה יותר. שגיא

תודה

שגיא תודה,תשובתך מעניינת מקיפה וממצא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר