פריסט פנטגון זוגית

אז הייתי חייבת לנסות את זה וניסיתי וזה מה שיצע יש קובץ מצורץ שפ ניתן יותר בקלות לראות את הקלפים מומלץ אז מערכת היחסים בני ובןש' 1 מיצג אותי ו1ש מיצג אותו אז ככה 1- מלך המוטות 1ש - 3 גבעים 2- 10 חרבות 2ש-7 גבעים 3 - נער החרבות 3ש - 3 חרבות 4 - 5 חרבות 4ש - אס הגבעים 5- 2 חרבות 5ש - 5ש 2 מטבעות 6 אס החרבות 6ש - אביר המטבעות 13- עבר - אס המטות 14- הווה - המיזוג 15- עתיד - מלכת החרבות 16 - פוטנציל - 5 מוטות אהבתי את צד שמאול של הקראיה שמיצג את מצבי באופן כללי ולא רק ביחס למצבי בלי קשר לקראה עכשיו מצב של תקיעות+ חוסר מיקוד + אצימת עיניים בשל קושי להתמודד שזהו הכן מצבי...ומכאן לפרושכם יום טוב ימית
h-12214.jpg

הפרוש שלי כמו שבקשתה שגיאי....

אז ככה לשם התחלה תיקון 2ש הוא 7 מטבעות הכי טוב להסתקל בקובץ המצורף.... ככה 2 10 חרבות המציאות עלה עומדת השאלת = השקט שאחרי הסערה היתה סערה היתה השאלת קבלה בראש ועכשיו יש שקט...נגמר הלחץ המציאות שעלה עומד בן הזוג 2 מטבעות אפשרות לחזור מיום עבודה מהנה- עכשיו הוא נענה מהקשר עם השואלת 5 חרבות אך השואלת מתנהגת בפעול- לאשואלת אן כרגע מה להפסיד אם היא תעשה הוא לא מבחינתה זה יגיעה לאותו מקום לכאן היא מעדיפה לעשות 3 חרבות אך מתנהג הנשאל- הוא הסביר לשאות שבסופו של דבר מדובר פה בארס וכשלון ידוע מראש ואן מצב לאישהו קשר 1 מה מצגים כלפי חוץ השאולת יוזמת מהלכים בקשר תנועה ושיתוף פעולה אך הפעול היא סופר הצבנית 1ש הנשאל שמח וטוב לב תוך התעלמות קלה מהמציאות....ממש חגיגה הדברים שבלב- אס החרבות - השואלת מרגישה שיש לה הזדמנות לשנות את דרך הראיה שלה את הדברים מצד אחד ומצד שני יש לה יכולת כרגע לממש את הראיונות שלה.....ויש ראיון הנשאל עביר המטבעות - הנשאל עומד יציב ומחכה להזדמנות לשנות את הצרכים שלו את סדר העדפיות שלו ולהבין מה נכון לו קלף 13 העבר - בעבר היתה התלהבות מן המפגש תשוקה מניות התרגשות בהווה - פעולה משותפת וממש הפותנציל של העבודה המשותפת קלף 14 בעתיד- יש לי שתי אפשריות 1. איש איש לדרכו ולקרירה שלו או 2. התיחסות רצנית אחד לשני יחס והתיחסות על הקשר ברצינות קלף 15 קלף 16 - פוטנציל - כל זה יצליח אם יקבלו עזרה מהצד...יהיה מעבק חשוב שבסופו יבנו את עצמם המציאות מחוץ לקריאה: השאולת עומדת על 2 חרבות = ענים עצומת לרוחה - כרי היא מנותקת מן המצאות בגלל קושי להתמודד איתה מעבר לזה היא מתנהגת ב נער בחרבות מזל תאומיים היא בתחושת חוסר סיפוק היא לא מרוצה ולא נהנת מהמקום בו היא מצויה הנשאל: עומד על 7 מטבעות - הוא מעוכזה מן הקיים וממה שקורה כרגע בחיים שלו אבל מוכן ללכת עד הסוף כדי להגיעה על האמת בפעול הוא נמצא האס הגבעים יש בחיו התחדשות וזרימה מחודש.... ניתן לסיים לב ל רבוי האסים 3 מתוח 4 יש שני מספר 2 חרבותץ מטבעות שני מספר 3 חרבות גבעים אצל השואלת יש 5 קלפים מתוח 6 הם חרבות... האביר עם גבו לשואלת המלך מסתקל על הנשאל 10 חרבות מסתכל על 3 חרבות... 3 גבעים בחגיגה מעוערת.... השמחל להתיחסות ..... יום טוב

תוספת לניתוח. כמה הערות ממוקדות:

היי ימית, יש לי כמה הערות נקודתיות לגבי הניתוח שלך: הקלף 10 חרבות מייצג את המקום עליו עומדת השואלת, את התחושות הסובייקטיביות שלה, מה שמלמד אותנו כי השואלת מרגישה שמערכת היחסים כנראה נמצאת במקום שלאחר הסערה. 2 מטבעות מראה כי הנשאל מבין כי יש כאן פוטנציאל (אבל כנראה בוחר שלא לפעול). 3 חרבות מראה כי הנשאל מציג חזית פסימית לשואלת. כאן רואים כי הוא בפועל הוא לא "נותן" איתותים או רמזים. מכאן ניתן להבין כי שני הצדדים מגישים כי יש פוטנציאל למערכת היחסים וכי הם עומדים על קרקע פורייה, אולם שניהם לא יוזמים על-מנת לקדם את זה. מלך המטות הנו אקטיבי, וזה אומר שהשואלת פועלת מהמקום של מזל טלה. היא אימפולסיבית (יכול להיות? לא?!), אולי לא שמה לב למה שהיא אומרת ואגרסיבית. מה שמעניין הוא שהיא אומרת את זה על-מנת להגיע אל ליבו (הקשר בין הראש של השואלת ללב הנשאל הנו הקשר בין אביר המטבעות אשר מפעיל את מלך המטות והופך אותו לאקטיבי). אפשר להגיד כי כל תזוזה ברחשי ליבו של הנשאל יובילו לפרצי אנרגיה עזים בראשה של השואלת. אביר המטבעות מראה כי השואלת שמורה בלבו של השואל וכי הוא לא שולל רגשית את התפתחות הקשר. מלכת החרבות, לדעתי, מייצגת את העובדה כי שני הצדדים הנם עסוקים (בקריירה) וכי יהיה קשה להם לממש את הפוטנציאל הזוגי מסיבה זו. לכן גם הפוטנציאל מראה כי דרוש כאן מאבק כדי להצליח. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר