מה צפוי לי בארץ אם לא הטוס לקלן?

טוב אז אחרי דיונים חוזרים ונשנים בראיון הטיסה לקלן עם א' שאלתי במידה ולא הטוס (אנחנו יודעים מה צפוי לי אם הטוס) מה צפוי לי בארץ והטשובה היא: מה 2 מוטות צפוי/יקרה-8 גבעים אם לא- 3 מוטות הטוס - הכוכב לקלן? - 9 גבעים פוטנציל/סכום מלכת החרבות הפרוש שלי: מצד אחד אני מותרת על מסע לממוש פוטנציל 2 מוטות - עבל גם על מעבק אם נסתקל על שני האנשים הנעבקים זה בזה בקלף 8 גבעים מדבר על ויתור על מעבק והסתכלות על הגבעים (ראה תמונת הקלף) ואז אני הזכה להקראה ושיתוף פעולה מן הסביבה רוב החברים שלי חושבים שזה לא ממש ראיון טוב לטוס עם א' אחת אמרה אני לא הבוא לחלץ אותך בערבות מאיזה חור בגרמניה הכוכב - הוא קלף חיובי שאומר שיש לי אפשרות להנות פה גם, אך יחיד עם זה הוא גם יכול לעצביעה על כך שהייתי תחת השפעה של עין רעה או אולי אני עדין? ( שגיא או משהו אחר האם אפשר לקבל יותר פרוט על ענין העין הרעה) לקלן 9 גבעים - אולי אני הזכה להגשים כאן משאלה או שתיים פוטנציל- מלכת החרבות שהוא קלף חיובי ביותר שמדבר על בלוים הנעה והנאה... ניהול נכון יחיד אם יכול להנות מהחיים זהו גם קלף של מניות השמח לפרושים נוספים.... יום טוב ימית
UNTITLED-1.jpg

אוי אוי הטיסה לקלן!!!

ניסיון קטן להוסיף לפרוש שלך. אז ככה, החלום על כיבוש העולם נישאר בגדר חלום. שמונה גביעים מראה על רצון עז לשנות דברים, יש תזוזה חיובית לקבל שיתוף פעולה וסיוע מגורמים חיצוניים, וזה נותן לך עוצמה להתחבר לכוחות פנימיים שלך ואפשרות לראות קדימה, מראה על התחדשות, שביעות רצון ממה שיקרה איתך... גם הקלף המסכם מראה על אפשרויות חדשות ופריצת דרך, יש מקום לשינויים שלא ניתנים לשליטה ורצוי ללכת עם השינויים. בקיצור נראה שיותר עדיף להשאר כאן... בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר