ושוב אני כאן, מחפשת תשובות, אודה לעזרתכם

שלום לשגיא, רומי וכל האחרים, אני לא נמצאת כאן הרבה אבל נהנית מפעם לפעם לקרוא כאן שאלות ותשובות ואוהבת את זה מאוד וכמובן נעזרת בתשובותיכם המשכילות והמעניינות. חברי מחו"ל רצה להתקשר ואכן אחרי ששלחתי לו מספר טלפון (הרי ידעתי שזה מה שאעשה בסופו של דבר), זכיתי לשיחה המיוחלת שהיתה ידידותית וזורמת. הוא מגיע עם משפחתו בעוד מספר חודשים לארץ. X רצה לדעת האם נפגש ולכן בפריסת שאלה של 4 קלפים + סיכום שאלתי: האם X ירצה לפגוש אותי לבד או עם משפחתי? הפריסה שקיבלתי: צדק אס המטבעות נער המטות חמישה מטבעות תשעה גביעים מקוה שהפעם זה היה בסדר לשאול שהרי שאלתי שאלה אחרת לגמרי. אודה לכם מאוד על עזרתכם. שלכם, קרן.

תשובה

מה זה משנה לך לבד או עם המשפחה ..את לא היית רוצה להפגש קודם לבד ולראות לאן הדברים יובילו ???

ברור שכן

היי, ברור שכן! בפעם הקודמת שלו בארץ הוא היה אצלי והכיר את משפחתי. הפעם הוא מגיע עם משפחתו כך הנימוס מחייב שאזמין את כולם אלי. אני מעדיפה לראותו לבד למרות שאני סקרנית להכיר את משפחתו. תודה על ההתייחסות בכל מקרה.

היי קרן - שאלת את השאלה הלא נכונה....

היי קרן, לצערי שאלה ששאלת לא טובה. סוג הקריאה הזו נועדה לשאלות של כן או לא וגם לשאלות של מסר. השאלה ששאלת בעייתית כיוון שביקשת לקבל תשובה אחת על שתי אופציות שונות. במצב כזה קשה לפרש את התוצאה. לכן, עשי שוב את הקריאה והפעם תשאלי שאלה אחת על נושא אחד ואם זה לא יספק אותך ניתן לעשות לאחר מכן קריאה שניה על הנושא השני. שגיא

הבנתי ועשיתי פריסה חדשה

היי שגיא, עשיתי פריסת שאלה של כן או לא ושאלתי: האם X רוצה לראות אותי לבד? קיבלתי: שני מטות. בתודה מראש, קרן.

אפשרות

היי קרן קודם כל אל תכעסי אבל היית צריכה לפרוס עוד 2 קלפים ניסוח שאלת היה טוב אך מקלף אחד אין מספיק מידע ! למרות זאת אני אשתדל כמה שיותר לתת לך תשובה........... והיא לדעתי זה קצת מוקדם בשביל להיפגש אני חושבת שהוא כן רוצה אך לפני כן חשוב לשים דגש על ההיבט של ללמוד מה אנו באמת רוצים מה הוא רוצה ממך לפני שהוא פועל בעצם מצב של לעשות חושבים...... בעקרון זה קלף חייובי אך המתיני עוד קצת שהעיניינים יותר ייתבהרו מקווה שעכשיו זה קצת יותר ברור מקווה שעזרתי רומי

תודה לך רומי

היי רומי, אופס... תודה רבה על המאמץ, אני באמת לא צריכה להחליט עדיין כלום, הוא מגיע רק בעוד 5 חודשים. בינתיים, אעקוב אחר הבחירות בארה"ב... בוקר אור, קרן.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר