שיג היקר וגם רומי שתמיד עוזרת ערב טוב

היי עשיתי לחברה שלי את פריסת האקס ואנחנו מבקשות את עזרתכם בפיענוח שלה 1)מע' יחסים בעבר - מלך מטות 2)איפה אני עכשיו- 2 מטות 3)איפה האקס עכשיו- 8 מטות 4)מה רגשותיי לגבי חידוש הקשר - 6 חרבות 5)מה רגשותיו של האקס לגבי אפשרות חידוש-4 מטות (האם הוא ייצור איתה קשר לפי הקלפ?) 6)מי או חוסם את הדרך- נער המטבעות 7)מי או מה יכול לעזור - שטן(זה מפחיד) 8)מה אני צריכה לדעת גבי אפשרות ממשית לחידוש - 5 חרבות 9)האם אפשרות לחידוש הקשר ממשית - קוסם תודה רבה לכל מי שיעזור לדעת לי אתם בהחלט עזרתם בפעם הקודמת ששאלתי. תודה רבה ורומי מה איתך? הרבה זמן לא היתיי פה היו לי כל מיני עיניינים מקווה שהלכ טוב. אני עוברת פה תמיד וקוראת את הפריסות ואת הפירושים של שגיא ושל רומי ונהנית מהם מאוד כ להכבוד לכם יישר כוח

אפשרות לפיתרון

היי אודלייה, נתחיל בתודה על המחמאות....... הכייף שלי זה לעזור ומקווה שגם הפעם אעשה מלאכתי כהלכה! וובכן נלך צעד צעד.. מלך המוטות מראה לנו על מערכת יחסים עם הרבה כעסים אימפולסים אך עם זאת נטייה לשכוח מהר. ישנה כאן תקשורת טובה שתמיד אומרים מה הם חושבים , לפעמים אף גובל בחוסר טאקט ואם ישנן בעיות לא מוצאים פיתרון כאשר מכאן מתחילה הבעיה שאותה אכן צריך לפתור....... נראה שהשואל נמצא במקום יחסית טוב של לממש תוכניות והזדמנויות שהיו לא בראש מין להט , דחף בלי לחשוב יותר מידי. השואל כפי הנרא-2 מוטות נמצא במקום נכון - מקום של לבחון את המצב ללמוד איך מפה מתקדמים בעצם לא לרוץ מהר מידי עד שלא חושבים ולומדים מהטעויות. נראה שיש כאן עניין שהשואלת מרגישה שיש פוטנציאל לחידוש הקשר - אך עם זאת לא להשתקע בתחושה שהכל בסדר(כמו שהוזכר בקלף הראשוןן העניין של לשכוח מדברים) צריך להבין שהדרך ארוכה יש עוד עבודה..... גם לאקס ישנה תחושה טובה לגבי חידוש הקשר (מחשבה אולי אפילו על חתונה) ) אך צריך לשים לב לדגש שלטענתו אין לדעת מה יהיה התוצאות לא הם שחשובות אלא הדרך בה יתנהלו דברים מחדש צריך לחזק את היסודות כמו שצריך. בעיית החסימה טמונה בצורך של ההמתנה-כלומר לחכות שיגידו מה לעשות אין כאן הרבה יוזמה אין אחידות וצריך לפעולמה שלא היה עד עכשיו.בהמשך למשפט האחרון נראה שהשטן עם עצם היותו מפחיד בקריאה אך מראה שכן צריך להתפתות,ולנסות לעשות יותר"אולי להתחבר לעניין המיני בנוסף בקלף מראה שאנחנו מזניחים את הצדדים שבאמת חשובים לנו וזה טעות! לגבי עניין המימוש- קלף הקוסם מראה לנו כי פעמים רבות אנו נמצאים במצב שמה שלא נעשה זה לא יהיה טוב השואל חייב לבחור באיזה צד הוא בוחר וכך תפתרנה הבעיות! קלף הקוסם מעיד כי לשואל אינטואיציות טובות ויש לו את היכולת להשיג את מה שהוא רוצה אני מאחלת הרבה בהצלחה ומקווה שעזרתי רומי!!

ברור נוסף בניסיון לעזור

מהי נקודת המוצא של השואלת? האם היא מעוניינת בחידוש הקשר? האם יש איזשהוא דיבור ביניהם או שהכל בינה לבין עצמה? ביוזמת מי הקשר נותק? על איזו תקופה אנחנו מדברים? אשמח לעזור, עפרי

אוקיי הנה הפרטים לפריסה ותודה לך על העזרה

הפרידה לפני 4 חודשים, ביוזמת הבחור אבל לפי מה שנראה לה הופעל עליו איזשהוא לחץ לפני חודשיים פע םאחורנה שהיה קשר הינו לבינה היא החליטה לנתק את כל השיחות(אני מצטטת אותה) כי לא מתאים מי שצריך לחשוב וזמן וכל זה. היא מאוד הייתה רוצה לנסות לחזור היא חושבת שהיאלא עשתה מספיק או לא ניסתה לחבר או להראות לו שהיא אוהבת אותו לפי הפריסה יש סיכוי אולי לחזרה? מקווה שכן כי היא מאוד הייתה רוצה לדבר איתו הלכ הסתיים ביום אחד תודה לך ממתינות לשמוע ממך ואם יש סיכוי נמשיך הלאה.

אפשרות לפיתרון

היי אודלייה, נתחיל בתודה על המחמאות....... הכייף שלי זה לעזור ומקווה שגם הפעם אעשה מלאכתי כהלכה! וובכן נלך צעד צעד.. מלך המוטות מראה לנו על מערכת יחסים עם הרבה כעסים אימפולסים אך עם זאת נטייה לשכוח מהר. ישנה כאן תקשורת טובה שתמיד אומרים מה הם חושבים , לפעמים אף גובל בחוסר טאקט ואם ישנן בעיות לא מוצאים פיתרון כאשר מכאן מתחילה הבעיה שאותה אכן צריך לפתור....... נראה שהשואל נמצא במקום יחסית טוב של לממש תוכניות והזדמנויות שהיו לא בראש מין להט , דחף בלי לחשוב יותר מידי. השואל כפי הנרא-2 מוטות נמצא במקום נכון - מקום של לבחון את המצב ללמוד איך מפה מתקדמים בעצם לא לרוץ מהר מידי עד שלא חושבים ולומדים מהטעויות. נראה שיש כאן עניין שהשואלת מרגישה שיש פוטנציאל לחידוש הקשר - אך עם זאת לא להשתקע בתחושה שהכל בסדר(כמו שהוזכר בקלף הראשוןן העניין של לשכוח מדברים) צריך להבין שהדרך ארוכה יש עוד עבודה..... גם לאקס ישנה תחושה טובה לגבי חידוש הקשר (מחשבה אולי אפילו על חתונה) ) אך צריך לשים לב לדגש שלטענתו אין לדעת מה יהיה התוצאות לא הם שחשובות אלא הדרך בה יתנהלו דברים מחדש צריך לחזק את היסודות כמו שצריך. בעיית החסימה טמונה בצורך של ההמתנה-כלומר לחכות שיגידו מה לעשות אין כאן הרבה יוזמה אין אחידות וצריך לפעולמה שלא היה עד עכשיו.בהמשך למשפט האחרון נראה שהשטן עם עצם היותו מפחיד בקריאה אך מראה שכן צריך להתפתות,ולנסות לעשות יותר"אולי להתחבר לעניין המיני בנוסף בקלף מראה שאנחנו מזניחים את הצדדים שבאמת חשובים לנו וזה טעות! לגבי עניין המימוש- קלף הקוסם מראה לנו כי פעמים רבות אנו נמצאים במצב שמה שלא נעשה זה לא יהיה טוב השואל חייב לבחור באיזה צד הוא בוחר וכך תפתרנה הבעיות! קלף הקוסם מעיד כי לשואל אינטואיציות טובות ויש לו את היכולת להשיג את מה שהוא רוצה אני מאחלת הרבה בהצלחה ומקווה שעזרתי רומי!!

רומי המדהימה

תודה לך ממני ומחברה שלי שקראה את הפריסה והייתה המומה איך דייקת והיא שואלת עכשיו אם מה שאת בעצם אומרת לה זה לחכות לתת לזמן לעשות את שלו להשאיר את הדברים ככה כמו שהם????????? יש אבל סיכוי שזה יתחדש אולי אפילו מהצד שלו???אולי הוא יצור קשר איתה? או היא איתו? עכשיו מה לעשות לחכות נכון? ממתינות לתשובתך ותודה מקרב לב על העזרה

תוספת להבנה.......

אימרי לחברתך שכרגע לדעתי צריך פשוט לעשות חושבים ובלי שום קשר תמיד טוב לעשות הפסקה קלה לחשוב על הדברים-כמו קלף 2 מוטות שיצא.......... לגביי השאלה של מי ייתקשר הוא או היא יש כאן פוטנציאל טוב שזה גם יבוא מממנה וגם ממנו..... כפי שתראי בפירוט של הפירוש שנתתי -4מוטות חושב אולי אפילו על חתונה ובנייה חזקה של יסודות והיא 6מוטות רצון להצלחה ולא להזניח דברים עם זאת זמן זה נושא חשוב כמו גם אם כן יווצר קשר אז כמו שאמרתי לבנות יסודות חזקים! נושא התקשורת .....לא להשאיר דברים מאחרור-לא לטאטא מתחת לשטיח.... מקווה שהתוספת הובהרה הרבה הצלחה לחברתך.....בכל החלטה שתבחר... רומי

שיג היקר וגם רומי שתמיד עוזרת ערב טוב

היי עשיתי לחברה שלי את פריסת האקס ואנחנו מבקשות את עזרתכם בפיענוח שלה 1)מע' יחסים בעבר - מלך מטות 2)איפה אני עכשיו- 2 מטות 3)איפה האקס עכשיו- 8 מטות 4)מה רגשותיי לגבי חידוש הקשר - 6 חרבות 5)מה רגשותיו של האקס לגבי אפשרות חידוש-4 מטות (האם הוא ייצור איתה קשר לפי הקלפ?) 6)מי או חוסם את הדרך- נער המטבעות 7)מי או מה יכול לעזור - שטן(זה מפחיד) 8)מה אני צריכה לדעת גבי אפשרות ממשית לחידוש - 5 חרבות 9)האם אפשרות לחידוש הקשר ממשית - קוסם תודה רבה לכל מי שיעזור לדעת לי אתם בהחלט עזרתם בפעם הקודמת ששאלתי. תודה רבה ורומי מה איתך? הרבה זמן לא היתיי פה היו לי כל מיני עיניינים מקווה שהלכ טוב. אני עוברת פה תמיד וקוראת את הפריסות ואת הפירושים של שגיא ושל רומי ונהנית מהם מאוד כ להכבוד לכם יישר כוח

תשובה

לא ניראה לי שאת צריכה הכלל לרצות קשר מחודש איתו,,ואם הוא ייצור קשר איתך זה לא יהיה בשביל חידוש קשר כמו שאת רוצה,,לא כדאי לך ..התחילי דרך חדשה...בהצלחה

תוספת להבנה.......

אימרי לחברתך שכרגע לדעתי צריך פשוט לעשות חושבים ובלי שום קשר תמיד טוב לעשות הפסקה קלה לחשוב על הדברים-כמו קלף 2 מוטות שיצא.......... לגביי השאלה של מי ייתקשר הוא או היא יש כאן פוטנציאל טוב שזה גם יבוא מממנה וגם ממנו..... כפי שתראי בפירוט של הפירוש שנתתי -4מוטות חושב אולי אפילו על חתונה ובנייה חזקה של יסודות והיא 6מוטות רצון להצלחה ולא להזניח דברים עם זאת זמן זה נושא חשוב כמו גם אם כן יווצר קשר אז כמו שאמרתי לבנות יסודות חזקים! נושא התקשורת .....לא להשאיר דברים מאחרור-לא לטאטא מתחת לשטיח.... מקווה שהתוספת הובהרה הרבה הצלחה לחברתך.....בכל החלטה שתבחר... רומי

מה לא היה תקין במערכת היחסים...

היי לכולם, רציתי לקחת את הקריאה למקום אחר ולהוסיף על דברי רומי הסברים, על פי הקלפים, מה לא היה בסדר שם במערכת היחסים: מלך המטות מייצג את האנרגיה של מזל טלה. הבעיה עם מזל טלה הוא שהוא לא ממש טוב במערכות יחסים ארוכות טווח: הוא אגוצנטרי, חסר טאקט וסדר העדיפויות שלו שונה – הוא חושב בעקר על עצמו. לדעתי, מלך המטות מייצג את שניהם כאשר כל אחד מהם "אשם" בתכונה אחרת. מרגשותיו של האקס לגבי חידוש הקשר (4 מטות), ניתן להבין כי יש לו נטייה לחתור למטרה הנקראת זוגיות, אבל לא להשקיע, וגרוע מכך לא ליהנות מהקשר ביום יום. זהו קלף הקורא לשואל להתחיל לחיות את ההווה וליהנות ממה שיש לו ולא רק לחשוב על העתיד. מרגשותיי השואלת ניתן להבין (6 חרבות) כי יש לשואלת תחושת בטן כי הזוגיות הזו לא נועדה, בשלב זה, להיות יותר מאשר "סטוץ", אבל מה שחשוב זה שהיא מבינה כי כדי שזה יהיה רציני היא צריכה לעבוד! נער המטבעות הוא חוסם הדרך ובנושא של זוגיות הוא מייצג צורך בקבלת מרות. ז"א הוא מראה כי השואלת לא מספיק יוזמת ונשענת על הדפוסים המוכרים האומרים כי בן הזוג הוא זה שצריך לפעול ולא בת הזוג. לכן, אם הם יחזרו היא צריכה לקחת את המושכות במערכת היחסים הזו. השטן נמצא שם כדי להראות כי הייתה הזנחה. כנראה שהשואלת (ואולי גם השואל) לא השקיעו מספיק זמן כדי לחזק את מערכת היחסים, ובסופו של דבר הם גילו שהתיאוריה "הכל מסתדר מעצמו..." לא ממש נכונה. 5 מטות מתאר מצב בו לא משנה מה אנו עושים הכל בסופו של דבר אותו הדבר. כל האופציות העומדות בפנינו לא ממש טובות. מקלף זה (בתוספת לקלף 6 חרבות) ניתן להבין כי למרות הכל השואלת לא ממש בטוחה שהיא רוצה ללכת על זה, ויכול להיות שזה קורה רק בגל שהיא מפחדת לסגור בפניה את האופציה. לכן, המסר לשואלת הוא: רק בכך שתעשי את הצעד קדימה תדעי מה נכון לך, אבל כל עוד את נשארת במקום – את מתדרדרת. לכן, השואלת חייבת לעשות צעד – אחרת היא לא רק תקועה במקום, אלא מצבה והסיכויים שלה הולכים וקטנים. לעומת זאת לאחר הצעד – גם אם הוא לא יצליח, היא תוכל להתחיל דף חדש. בהצלחה, שגיא. דרך, אגב – האקס שלך עכשיו נמצא במקום של 8 מטות. הוא אמנם רוצה בך, אבל את צריכה לפעול מהר.

שגיא המתוק

תודה רבה על היחס שאלתי את חברה שלי הוא מזל קשת והיא לא יודעת להגדיר מה קרה שם אתה אומר שעליה לחכות לסימן ממנו? או לייצור קשר איתו ? או לשלוח לו הודעה שהיא מתגעגעת????????? מה לדעתך היא צריכה לעשות?

לדעתי, היא צריכה לפעול..

היי אודליה, לדעתי השואלת צריכה לפעול. היא חיכתה מספיק זמן ועכשיו הגיע הזמן לפעול. לא רק בשביל להצליח, אלא כדי להוריד את האופציה הזו מסדר היום במידה וזה לא יילך. אולי כדאי שבשלב הראשון היא תפעל בעדינות, אולם אם זה לא יעזור כדאי שתנסה לקבוע איתו פגישה ע"מ לשוחח ברצינות. בהצלחה, שגיא

מה יש להוסיף אחרי שגיא ? אבל בכל זאת

כמה קלפים מצטרפים לתמונה שמה ש"תקע" את מערכת היחסים הזאת היא העובדה שהיא לא מספיק יזמה בתוך הקשר, ורק חיכתה ליוזמו שלו- קודם כל נער המטות בשאלה מה חסם את הקשר, יחד עם השאלה מה היא צריכה לדעת לגבי אפשרות ממשית לחידוש - 5 חרבות שמראה שהכי גרוע יהיה אם היא לא תפעל, יחד עם זה מופיע הקוסם, שמצביע על אפשרות לממש את החופש שלה והדרך החדשה שלה, אבל הוא קלף מייג'ור, וכדי לממש אותו צריך לפעול...וגם השטן, שמצביע על היכולת להתגבר על ההזנחה מצטרף לתמונה. בניגוד לרומי, אני לא חושבת שהיתה תקשורת מופלאה בקשר בעבר. מלך המטות הוא קצר, אגוצנטרי, ייצרי ומיני מדי בשביל קשר ארוך טווח מופלא עם תקשורת טובה... לגבי האקס, אני מסכימה עם שגיא שהוא מעוניין, אבל היא צריכה לפעול, ובמהירות (כל עוד הוא מעוניין), וגם כאן חשוב התהליך. הוא מתרכז בדרך ולא בתוצאה, איך היחסים יהיו, איך הם יבנו, ואם אפשר להפליג עוד קצת: האם שוב הוא יצטרך לעשות את כל היוזמה, או שתהיה לו שותפה שווה... בהצלחה אורלי

מה אפשר להוסיף אחרי שגיא, ובכל זאת...

כמה קלפים מצטרפים לתמונה שמה ש"תקע" את מערכת היחסים הזאת היא העובדה שהיא לא מספיק יזמה בתוך הקשר, ורק חיכתה ליוזמו שלו- קודם כל נער המטות בשאלה מה חסם את הקשר, יחד עם השאלה מה היא צריכה לדעת לגבי אפשרות ממשית לחידוש - 5 חרבות שמראה שהכי גרוע יהיה אם היא לא תפעל, יחד עם זה מופיע הקוסם, שמצביע על אפשרות לממש את החופש שלה והדרך החדשה שלה, אבל הוא קלף מייג'ור, וכדי לממש אותו צריך לפעול...וגם השטן, שמצביע על היכולת להתגבר על ההזנחה מצטרף לתמונה. בניגוד לרומי, אני לא חושבת שהיתה תקשורת מופלאה בקשר בעבר. מלך המטות הוא קצר, אגוצנטרי, ייצרי ומיני מדי בשביל קשר ארוך טווח מופלא עם תקשורת טובה... לגבי האקס, אני מסכימה עם שגיא שהוא מעוניין, אבל היא צריכה לפעול, ובמהירות (כל עוד הוא מעוניין), וגם כאן חשוב התהליך. הוא מתרכז בדרך ולא בתוצאה, איך היחסים יהיו, איך הם יבנו, ואם אפשר להפליג עוד קצת: האם שוב הוא יצטרך לעשות את כל היוזמה, או שתהיה לו שותפה שווה... בהצלחה אורלי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר