שאלה .

תודה רומי את אכן עוזרת ועוד איך .לגבי הרעל אני חושבת שזה החבר שלו

שבזמן האחרון הם יותר מדי ביחד

אני רוצה לשאול בקשר שלו עם החבר כדי לסגור את הענין

שתי חרבות מה יום הדין צפוי 5 חרבות לאחיני ירח בקשר מלך המטות עם איקס מלך המטבעות בחודשיים הקרובים שני מטות קלף סיכום

אפשרות לפיתרון

היי בתי, בגדול אפשר לראות שאחיינך בקשר מעט בעייתי היתי אומרת עם החבר הביטוי של זה בא דרך קלף 2 החרבות המראה את אי ההתמודדות שלו עם המציאות והחיפוש של התירוצים כל הזמן וההצדקות כאן תפקידנו לפנות להגיון שלו ולעזור לו להבין היכן הבעיתיות-עליו לפקוח את העניים. שוב חוזר קלף יום הדין ומראה לנו גם כאן כי האחיין למרות המצב כרגע יבין , יתעורר בעצם תחושה של נפל האסימון הבנת טעויות העבר ומתוך כך להשתנות וליצור חיים טובים ונכונים! קלף 5 חרבות כי האחיין חש שלא משנה מה נעשה זה לא יהיה טוב והחשיבה הזו היא מוטעית. נדמנ כי הרבה פעמים בחיים שלא שמנ מה נעשה ובאיזה צד נבחר זה לא היה טוב. דווקא כאן ישנה החובה לבחור בצד כלשהו על מנת שמתוך הבחירה הוא יבין את המצב וייפעל בהתאם! בנוגע לעניין הקשר מופיע קלף הירח שיחסית הוא קלף בעייתי המעיד על קשר עם עליות וירידות ישנו הרבה בילבולפחדים מצב בו לשואל לא ברורה המציאות השואל חייב לקבל ייעוץ ממישהו כדי לעשות סדר בבלאגןאחרת הוא ישקע בעולם של חוסר וודאות! איקס כמייוצג ע"י מלך המוטות מזל טלה מראה על אופי של בן אדם ללא טאקט שתמיד אומר מה שהוא חושב בן אדם אגוצנטרי עם נטייות לכעס מלך המטבעות מראה כי בחודשיים תהייה מורגשת התחושה הזו של הצורך בעצמאיות הרצון להרגיש גבוהה. לשיכום קלף 2 מוטות מראה על קשר שכל אחד צריך ללמוד מהשני לפני שקורים דברים ונותנים למצבים להשתלט עלינו בכזאת צורה! סך הכל זהו קלף חיובי המעיד על איזשהו שלב בתחילת תהליך רק מוסיף ואומר לנו לא לרוץ מהר לפני שאנו בודקים מסביב . אני מקווה שגם הפעם עזרתי ושוב בהצלחה רומי!!

כל מילה נכונה ודיברנו

עם האחיין שינתק את הקשר אך הוא לא רוצה לשמוע.אך באמצע דצמבר האחין טס (הוא כבר קנה כרטיס)ולחבר איך כסף לכן הקשר ביניהם יגמר.מה גם שהוא הולך להיכנס לשכירות ובלעדיו.כך שהקשר הבעייתיי יהיה עד הטיסה.ושכירות בעיר אחרת .ולחבר אין עבודה ואין אפשרות להצתרף איליו לשכירות .

לרומי בגלל שאנחנו רוצים שהקשר יגמר ביניהם אנחנו דואגים שהוא יצליח לאסוף כסף ולטוס אם האחיין

אז אני שוב שואלת כדי לבדוק 3 מטבעות מה אוהבים הפוטנציאל יום הדין שהחבר 9 מטבעות יטוס לחול 10 מטבעות עם האחיין מלך החרבות בחודש הבא שמש קלף סיכום. וסליחה על הבילבול מח .ותודה מראש על הכל.

רק שאלה לפני שאני עונה

היי בתי לפני שאני עונה נראה לי או שלא הסברת את עמצך נכון או שאני לא הבנתי.... לפי מה שרשמת נראה כי אתה רוצים שיווצר ניתוק בין האחיין שלך לחבר שלו אך בהודעה את רושמת שאתם עוזרים לו מבחינה כספית ורשמת בכותרת לטוס עם האחיין נהייה לי מיקס בראש אז אתם כן רוצים נראה לי התבלבלת אוווווו..... מחכה להסבר רומי

טוב אסביר את עצמי

לאחיין שלי יש כבר כרטיס לחודש הבא.לחברו אין עדין כרטיס ואין כסף אך הוא מנסה לחסוך החבר.אני מקוה שהחבר לא יצליח לאסוף את הכסף הדרוש כדי שהם לא יהיו ביחד.זהו.

אפשרות לפיתרון

היי בתי טוב אני מבינ השיש כאן פרובלמטיות רצינית ולא ברור לי מה אךך בואי נראה מה יש לנו כאן לגבי הנסיעה.... נראה שההאחיין (לצורך הנוחייות נקרא לו דני) מאמין שייקבל תגמול אולי עניין ההכרה הכספיץ - העזרה ובאמת הוא מעריך את זה בנוסף אפשר לראות מקלף המטבעות שיש פה בן אדם לא אטום כלומר חשוב לט מה אחרים ייגידו.... קלף האוהבים מעיד על התלבטות שבאמת קיימת כאן מצידו של דניכלומר ההיגיון שלו מושך למד אחד והאמוציונל לכיוון אחר הוא לא יודע מה להחליט! כאן יום הדין מופיע כביטוי אצל החבר שאומר לנו כי כאןו הוא עומד בפני התעוררות הבנת הדברים בצורה אחרת ולנסות לפתור את בעיות העבר מעין התחדשות...... יטוס לחו"ל אני אכן רואה שזה יקרה -9 מטבעות מעיד על רווח אחרי עבודה קשההעבודה הקשה בסוף השתלמה לו הקלף אומר שיכול להיות שהחבר כרגע אולי מתוסכל אבל הוא יכול להניח את התיסכולים בצד.האחיין קלף המשך ל9 מטבעות 10.. קלף מצוייןשל עושר ואושר מנוחה ונחלה. אני חושבת שבחינת הזמן שקלף החרבות מייצג והוא אכן טוב לשותפיות ווזוגייות אולם אני בספק אם הדברים ייקרו בחודש הקרוב לדעתי ההשפעה תהייה בסוף סמטמר -אוקטובר......כלומר אין השפעה לדברים כרגע ויכול להיות שמדובר רק בעוד שנה כמעט ועד אז........... אני מקווה שעזרתי שיהיה בהצלחה רומי

תודה לך רומי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר