טוב שגיא-העיסקה המפורסמת שלי -הבטחת לי עזרה...

הרקע: מדובר בעיסקה גדולה מאד שיש בה 3 גורמים, והמון וריאציות איך ניתן לעשות אותה. היינו על סף סגירה לפני כשנה, וזה התפוצץ על זוטי זוטות. עכשיו זה התחדש (אגב, ביוזמתי, ואני לא אחד מהגורמים אלא "רק" מי שקושרת את הקצוות, נושאת ונותנת, ממציאה פתרונות יצירתיים לבעיות וכו') שאלה ראשונה: מה היחס של האמריקאים לעיסקה ? עבר-נסיך המטות הווה-4 מטות עתיד-נסיך המטבעות סיבות-אביר המטות תוצאות-10 חרבות אני מבינה מזה שעד סוף מזל קשת תהיה אנרגיה של קשיים בגלל שהם ירצו כל הזמן חידושים אולי אפילו בגלל שהם רוצים פרטנרים אחרים. עם זאת מדובר גם במזל של שפע... החל מתום מזל קשת, ועד לשליש השלישי של ספטמבר 2005 יהיו קשיים בגלל המרובעות שלהם. הקשיים מבוטאים גם ב-10 חרבות, אבל אחרי הקשיים יהיה יותר שקט (אם נצליח לצלוח אותם) מה היחס של מ. לעיסקה באופן כללי ? עבר- הצדק הווה-10 גבעים עתיד-מלך המטבעות סיבות-המגדל תוצאות-אס החרבות אני הבנתי כי בעבר הוא חתך מה שלא התאים לו (אגב, זה נכון), ובהווה הוא מעודד מכך שזה שוב "בחיים", העתיד והפוטנציאל די טובים, אבל הוא חשדן, וכל הזמן בודק האם הכל עשוי "בסדר" מה היחס של מ. לעיסקה בפורמט של שלישיה עבר-העולם הווה- 9 גביעים עתיד - המוות סיבות-6 מטבעות תוצאות-4 גביעים למרות שבעבר זה היה הפורמט האידיאלי בשבילו, הרי שבעתיד זה הופך להיות פורמט בעייתי בגלל החשדנות שלו. מה היחס של מ. לעיסקה בפורמט של שניים עבר-4 חרבות הווה-מלך החרבות עתיד-5 מטות סיבות-2 גביעים תוצאות-3 גביעים למרות שזה הפורמט שהתפוצץ בפעם הקודמת, הרי שעכשיו הוא נראה לא רע מנקודת הראות של מ. מה היחס של מ. לעיסקה בפורמט של 1 עבר-5 מטבעות הווה-הקיסר עתיד-העוצמה סיבות-מלך המטות תוצאות-9 מטות מה היחס של ח.מ. לעיסקה - כללי עבר-מלכת הגביעים הווה-הקוסם עתיד-9 חרבות סיבות-השמש תוצאות-6 חרבות למרות שבעבר הם מאד התעמקו בנושא, ובהווה הם יודעים מה הם רוצים ואיך להשיג אותו הרי העתיד נראה לי קצת מדאיג בהקשר שלהם מה היחס של ח.מ לעיסקה בפורמט של שלושה עבר-הכוהן הגדול הווה-מיזוג עתיד-6 גביעים סיבות-הירח תוצאות-8 חרבות אני צריכה להבין את העבר. מאחר שבעבר נדמה היה לי שהם קצת מרמים ובוגדים (כל מיני אמירות ואי התאמות בגירסאות), הרי שבפורמט הזה אנחנו צפויים ל"בגידות", ואולי העבר מצביע על כך שזה יתפוצץ כמו בעבר... מה היחס של ח.מ. לעיסקה בפורמט של שניים עבר-3 חרבות הווה-2 חרבות עתיד-2 מטבעות סיבות-7 מטות תוצאות-השטן זה נכון שבעבר זה נכשל, וגם עכשיו זה לא נראה משהו, עם זה העתיד נראה סביר (2 מטבעות) אבל הפוטנציאל (השטן) מדאיג אותי...אגב הסיבות ממש קלעו-גם בעבר הפורמט הזה לא הצליח כי הם התעסקו בדברים לא ממש חשובים... מה היחס של ח. מ. לעיסקה בפורמט של אחד עבר-9 מטבעות הווה-גלגל המזל עתיד-הנאהבים סיבות-אביר הגביעים תוצאות-3 מטבעות איכשהו זה נראה לי הפורמט שהכי יתקבל על דעתם גם בגלל הנאהבים (להכניס או להוציא משהו מהנתיב, ומאחר שזה לא היה עד עתה בנתיב, אז אולי הכוונה היא להכניס לנתיב), וגם בגלל 3 מטבעות, וגם בגלל אביר הגביעים. מה יקרה אם מ. ואני נלך על העיסקה עם גורם אחר הבהרה-אין לי בשלב זה גורם כזה, למרות שהתחלתי לחפש... עבר-3 מטות הווה-אביר המטבעות עתיד-אס המטות סיבות-מלכת החרבות תוצאות-אס הגביעים נראה לי ממש מוצלח. הכל אחלה, חוץ מהעובדה שאין לי גורם כזה עדיין... האם העיסקה תצא לפועל בפורמט של 1 עבר-7 חרבות הווה-5 חרבות עתיד-נסיך החרבות סיבות-המרכבה תוצאות-הנזיר אופציה שהיא טובה כברירת מחדל, ותמיד תשאיר תחושה של פספוס, שיכולנו להשיג עיסקה יותר טובה, ואפילו תחושה של קרבנות... האם העיסקה תצא לפועל בפורמט של 2 עבר-8 מטות הווה-אביר החרבות עתיד-הכוכב סיבות-מלכת המטבעות תוצאות-התלוי לא נראה לי שהעתיד הוא ממש פרקטי בהקשר הזה, אבל המוח כבר התפוצץ לי אז תעזור לי ?!!! האם העיסקה תצא לפועל בפורמט של 3 כאן היתה לי בעיה כי בחבילה של העתיד לא נשארו קלפים - מה עושים ? עבר-6 מטות הווה-10 מטות עתיד- (אין) (הקלף הקודם באלטרנטיבה הקודמת היה הכוכב. האם ממשיכים אותו, מערבבים שוב , מתייחסים לזה כאילו אין עתיד...) סיבות-10 מטבעות תוצאות-נסיך הגביעים שוב, לא ממש מצליחה להבין את זה. לסיכום: מאחר שעיסקה היא מפגש בין הרצונות, האינטרסים, ונקודות המבט של כולם, זה נראה לי קצת בעייתי. אני חושבת שהכי טוב לחפש גורם אחר, אבל אין לי אותו, וזה די קשה ולוקח המון זמן למצוא אחד כזה. אם נמשיך עם הפרטנרים הנוכחיים הרי שמ. יעדיף את האופציה של 2 (אבל יצטרך עזרה מהצד), וגם הצד השני יקבל את אופציה 2 (אבל הוא צריך להתעסק עם העיקר, ולא עם הטפל...), והבעיה היא שזו בדיוק האופציה שהתפוצצה, מ. לא קיבל שום עזרה, וח.מ. המשיכו להתעקש... ואני לא רואה איך אפשר להוריד את כולם מהעץ... חשבתי לשנות את הפורמט כדרך להוציא את העגלה מהבוץ, אבל הקלפים לא ממש ממליצים על כך. כאופציה נוספת אפשר להגיע להסכם על פורמט של 1, אבל מ. (שהוא הלקוח שלי) לא ממש מת על זה, וגם בשאלה הכללית אפשר להגדיר את זה כברירת מחדל, שתשאיר לנו טעם לא ממש טוב ותחושה של פספוס... דווקא באופן כללי פורמט של 3 נראה יותר טוב, אבל ביחס של הגורמים אליו הוא הכי גרוע... לסיכום: האלטרנטיבה הטובה ביותר היא לחפש שותף אחר האלטרנטיבה השנייה הטובה ביותר היא ללכת על פורמט של 2, ולנסות לחלץ את העגלה מהבוץ האלטרנטיבה השלישית הטובה ביותר היא ללכת כברירת מחדל על פורמט של 1, ולקבל את העובדה שנחוש פריירים (אגב, כי אז אנחנו לא ממש שותפים ביוזמה החדשה, אלא רק מוכרים לה והרווח שלנו הוא מהמכירה, ולא מכל חומר הגלם שהעסק החדש הזה ישיג...) עכשיו, יכול להיות מאד שפירשתי את האלטרנטיבות לא נכון, ואז כל התיאוריות שלי היפות על מפגש רצונות וכו' לא ממש מחזיקות מים, אז אני מבקשת ממך שגיא שממש תתעמק בזה... עד כאן, אני חושבת שבילבלתי אותך מספיק. תודה מראש אורלי לכל השאר-זה די ארוך ומסובך ומבלבל, אז סליחה, ואם בא לכם תנסו להרים את הכפפה.

היי אורלי, אני אשמח בפגישה הבאה לשבת אתך על זה. זה פשוט ארוך לי מידי לכתוב 13אפציות של קריאות בנות 5 קלפים כ"א.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר