יש לי שאלה ממש דחופה, כי מחר אני צריכה לפעול...

הרקע: הועבר איזה מקרה לטיפולי, שאני לא יכולה לקחת אותו בגלל רגישויות אישיות (של אחותי וגיסי). הם ביקשו ממני לאתר להם מישהו אחר שיטפל במקרה. יש לי 4 אלטרנטיבות טובות (מקצועית), ואני מתלבטת למי מהם להפנות אותם. להתלבטות שני פנים: האחד, מקצועי-מי יעשה עבורם עבודה יותר טובה. והשני-דמי העברה המקובלים במקצוע, עם מי אני יכולה לסגור על דמי העברה. הקריאה: עשיתי קריאת רצף גדולה ויצא לי כך: אם אעביר לש. (הרגישות היא שהאיש היה שותף שלי בעבר, ובענייני כספים הוא קצת קשה...) עבר- מלכת המטבעות הווה-מלכת החרבות עתיד-מלכת הגביעים סיבות-3 מטבעות תוצאות-מלך המטבעות אם אעביר לא.ח. עבר-6 מטבעות הווה - 2 מטות עתיד-הירח סיבות-5 חרבות תוצאות-9 גביעים אם אעביר לרני עבר-7 מטות הווה-6 מטות עתיד-הכוכב סיבות-6 גביעים תוצאות-מלך החרבות אם אעביר לת.ג. עבר-הכוהנת הגדולה הווה-העוצמה עתיד-7 מטבעות סיבות-הנזיר תוצאות-הקיסר זהו. אני ממש צריכה עזרה בהקדם, אז שגיא, אנא תן לי רעיון מה לעשות. (שלא לדבר על קריאת הרצף הגדולה בענין העיסקה המפורסמת, שאותה אשלח לך בנפרד...) תודה מראש,

קריאת הרצף הגדולה - כל התשובות שחיפשנו בקריאה אחת (להשיג בפורומים המובחרים)

היי אורלי, קריאת הרצף הגדולה היא די פשוטה והעיקרון הוא עקרון של השוואה בין הנתונים היוצאים לכל צד. בקריאות אין לך אופציה בולטת ונראה שלכולם יהיו קשיים לעשות את העבודה. השאלה היא האם כולם לא מדהימים, או שהמקרה הוא מורכב וקשה. אתחיל: לגבי ש: עבר- מלכת המטבעות הווה-מלכת החרבות עתיד-מלכת הגביעים סיבות-3 מטבעות תוצאות-מלך המטבעות קלף העבר (מלכת המטבעות), מייצג את הבסיס עליו ההחלטה שלך עומדת, מראה כי בעל המקצוע הנ"ל הנו פרקטי, ישיר, יסודי, הוא לא מפחד מעבודה קשה וסה"כ נראה שהוא טוב. ההווה (מלכת החרבות) מראה כי הוא יכול לקחת את המקרה, להשקיע בו זמן ולתת לו עדיפות. העתיד (מלכת הגביעים) מראה כי העניינים קצת יסתבכו, אבל הוא ישקיע את מרצו על-מנת לפתור אותם. הסיבות, או הבעיות (3 מטבעות) מייצגים קושי כספי (אולי הוא יקר מידי?), תמורה לא ראויה, או קושי בלהשיג ניצחון כמו שהם רוצים למרות הכל. גם כאן רואים שאולי המקרה עצמו הוא לא פשוט וייתכן וקשה באופן ריאלי להשיג ניצחון בו. קלף התוצאות (מלך המטבעות) מראה כי הפוטנציאל כאן הוא טוב וכי יש כאן מקרה של אדם מקצועי היכול להשקיע זמן ושיעשה הכל כדי להצליח. הבעיה שלי עם הקריאה היא שהיא מרובה בקלפי חצר, אין בה מינורים (חוץ מ-3 מטבעות היושב במקום שלילי) וזה אומר שיהיה קשה להשיג תוצאות מעשיות. או כי תהיה שם "סחבת" וחוסר מימוש. למרות זאת זו אופציה טובה ויש לשקול אותה. לגבי א.ח: עבר-6 מטבעות הווה - 2 מטות עתיד-הירח סיבות-5 חרבות תוצאות-9 גביעים בקלף העבר (6 מטבעות), רואים כי את מאד מעריכה אותו מקצועית וכי הוא עו"ד שיש לו רקע של הצלחות. ההווה מראה כי ייתכן ויהיה לו קושי לקחת את המקרה. הקושי, לדעתי, הוא לא אמיתי וניתן לשכנע אותו לעבוד על זה. העתיד (הירח) מאכזב. האמת היא שאם כאן היה יוצא קלף תומך (כמו 9 מטבעות) לא הייתה התלבטות וזו הייתה הבחירה הנכונה, אלא שייצא קלף המתאר המון עליות וירידות, קשיים ויכול להיות שצריך כאן עזרה נוספת (אולי פרקליט משנה, בלש וכדומה) כדי ליצור יציבות. קלף הסיבות, או הבעיות (5 חרבות) מראה כי המקרה ייקלע למבוי סתום וכי העו"ד יילחץ לכיוון של פשרה. הפוטנציאל, לעומת זאת, (9 גביעים) הוא מצוין וניתן להבין כי אצלו יש פוטנציאל טוב. הבעיה שלי עם מקרה זה הוא קלף הירח (עם 5 חרבות כקלף הבעיות אפשר להתמודד) המראה כי יהיה קושי להשיג תוצאות. המקרה של רני: עבר-7 מטות הווה-6 מטות עתיד-הכוכב סיבות-6 גביעים תוצאות-מלך החרבות קלף העבר (7 מטות), מלמד כי עו"ד צעיר זה יודע להפריד בין עיקר לטפל ולגשת לעניין מהר וטוב. בהווה (6 מטות) נראה כי הכל טוב וכי הנכונות שלו ושכר הטרחה יהיו נורמלים. בעתיד (הכוכב) קבלנו קלף טוב, המראה כי הוא יכול להביא את המקרה למקום באמת נכון וטוב. ייתכן והוא אפילו יימצא פתרונות טובים שלא רק דרך בית המשפט. הבעיה היא שזהו קלף מייג'ור ותהליך המימוש שלו יכול להיות ארוך, יקר וכואב. קלף הסיבות ( 6 גביעים) מראה כי יהיה קושי הקשור לעבר להביא לסיום המקרה. זה יכול להיות שיהיה לו עומס גדול מידי בהווה או בעתיד (מקרים מהעבר שיצטרכו טיפול פתאום) וסביר להניח כי את יכולה לצפות מה יהיו הבעיות, מניסיון העבר שלך עם אותו איש מקצוע. קלף התוצאות (מלך החרבות) היה יכול להיות נפלא במקרים של גירושים (כיוון שבמקרה זה הוא היה אקטיבי), אולם במקרים האחרים הוא טיפה אנמי, חסר מוטיבציה, ומוכן להתפשר מהר מידי. עד עכשיו נראה שזו האופציה הטובה מכולן וקלף העתיד בהחלט עושה את זה, אלא ששוב זו לא הקריאה האידיאלית. מצד שני ייתכן וזהו לא המקרה האידיאלי. המקרה של ת.ג: עבר-הכוהנת הגדולה הווה-העוצמה עתיד-7 מטבעות סיבות-הנזיר תוצאות-הקיסר קלף העבר (הכוהנת הגדולה) מראה כי אין לך מספיק מידע או קשר אישי עם הנ"ל וכי את לא משוכנת שיש לו את הרקע המתאים לטיפול במקרה. ההווה (העצמה), מראה כי צריך קצת יותר אמון וכשזה יירכש, זו לא אופציה רעה. נראה שניתן להיות אתו יותר גמישים בעניין השכר וכי הוא יהיה מוכן להלחם על המקרה. קלף העתיד (7 מטבעות), מראה כי תהיה אכזבה, אולם ייתכן והוא ישיג הצעת פשרה טובה או לחילופין ייתכן והאכזבה הזו תביא את המקרה לפתרון או תוצאות שהם לאו דווקא משפטיות. קלף הסיבות (הנזיר), מראה כי אצלו המקרה ייסחב שנים. יכול להיות שאין לו מספיק "מרפקים" כדי לקצר את התהליכים ויכול להיות שזה מה שהוא אוהב לעשות. קלף התוצאות (הקיסר), מראה כי יש כאן פוטנציאל מצוין, אולם השאלה היא האם הוא ימומש. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר