לשגיא או לכל מי שיכול לעזור........

רציתי לדעת אם אני אהיה רופאה מכיוון שאני במסלול לימודים כרגע והדרך עוד ארוכה אז חברה שלי פתחה לי פתיחת אס או אס אשמח לכל עזרה אפשרית: שוטה 7 חרבות אס המטבעות

את בהחלט יכולה להצליח להיות רופאה, אם תתכנני את הדברים נכון

בגדול, הדרך לשם היא לא ענין של "זרימה", אלא של תכנון ואסטרטגיה (תכנון זמן, תכנון של תכנית לימודים, מודעות לשלבים הנדרשים בניהול הקריירה הזאת וכיוב' שאר מרעין בישין). קלפי הצד מראים כי את רוצה "להתבסס" במקצוע ובאמצעותו, וזאת גם דרך חדשה בשבילך, ואת לא ממש יודעת מה יהיה בסופה (השוטה), אבל למרות זאת, את יכולה, כאמור, להצליח באמצעות תכנון ואסטרטגיה. מעבר לפריסה איזה עצה אישית- את כותבת שהדרך עדיין ארוכה, והמשמעות בעיני היא שרק התחלת ללמוד. למרות זאת את כבר מנסה לראות האם זה יצליח, אז אני מנחשת (לא מהקלפים) שאולי קשה לך קצת. אני רוצה להגיד לך שברוב המקצועות האקדמיים ובפרט בבתי הספר המקצועיים יותר (רפואה, משפטים, ראיית חשבון) ההתחלה קשה מאד, ורכישת השפה המקצועית והמתודיקה המקצועית גם הן מקשות. אז אל תתיאשי כל כך מהר, ואל תפקפקי כל כך מהר (כי אחרת למה פתחת בקלפים), ותזכרי שאת בהחלט יכולה להצליח דרך תכנון ואסטרטגיה.

חיזוק

היי לך האמת שין לי מה להוסיף למה שנאמר רק שהכיוון הוא נכון ובהחלט מקלפי הצדדים אפשר לראות על הכיוון הנכון . מה שאני מעצי רציתי לתת זה שאני גם בתחילת דרך חדשה זאת אומרת גם אני התחלתי ללמוד ככה שאני יודעת בדיוק על מה אני מדברת ועל הקושי ההתחלה הזאת הלא מוכרת........ אבל אפילו שהדרך ארוכה צריך להאמין שזה יישתלם אני מאחלת לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך אני יודעת שקשה אבל הצלחה רצופה במכשולים בסוף - הכל משתלם ונראה אחרת! בהצלחה רומי

אין לי מה להוסיף – הכל נאמר ונאמר טוב. בהצלחה בלימודים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר