לכולם....בבקשה תעזרו לי......

אני בקשר לא יציב עם מישהו ועכשיו הוא ממש לא ברור לי... אז עשיתי פריסה.... האם x כבר לא רוצה אותי? פריסה שאלה: קלף ראשון שמש קלף שני אביר הגביעים קלף שלישי ארבעה מטות קלף סיכום העולם בבקשה תעזרו לי אני משתגעעתתת

את מתכוונת קריאת sos?

התכוונתי פריסת שאלה..

לכולם....בבקשה תעזרו לי......

אני בקשר לא יציב עם מישהו ועכשיו הוא ממש לא ברור לי... אז עשיתי פריסה.... האם x כבר לא רוצה אותי? פריסה שאלה: קלף ראשון שמש קלף שני אביר הגביעים קלף שלישי ארבעה מטות קלף סיכום העולם בבקשה תעזרו לי אני משתגעעתתת

פירוט

שלום לך אני אשמח לעזור לך רק אם תוכלי קצת לתת רקע על המערכת יחסים הזאת.... ובנוסף מה בעצם מייצג כל קלף בשאלה שנשאלה כי אם זה לו קריאת אס או אס אז עזרי לי להבין מיקומו של כל קלף מחכה להסבר רומי

לרומי...

אממ זו פריסת שאלה שחברה שלי עשתה לי לגבי מישהו שנסע לחופשה והמצב ביננו לא ברור...

מישהו???

יש 4 סיבות טובות לכך שהוא רוצה אותך... ארבעת הקלפים שיצאו:

היי גילת, אני ממש מתנצל על העיכוב. הייתה לי תקלה ומתברר שכל הודעות שלי כלל לא פורסמו. בכל אופן אני מפרסם שוב את התשובה: למעשה התחלת את השאלה לא נכון. את שאלת האם “x" לא רוצה אותי בעוד שהיית אמורה לשאול האם הוא כן רוצה אותך, כי זו הרי כוונתך. לכן התשובה של הקלפים תהיה קשורה לשאלה המוצגת חיובית ולא לשלילית. התשובה היא כן! הוא רוצה אותך! (שימי לב, הקלפים עונים לשאלה החיובית, לכן הוא רוצה (ולא לא רוצה) אותך!) ולמה? למעשה יש 4 סיבות טובות – ארבעת הקלפים: הקלף הראשון, אמנם מייצג אותך ולא קשור אליו, אולם גם הוא קלף טוב. הקלף מראה כי את מתאהבת, אולם הוא ממליץ לך להיזהר שלא להפוך את הזוגיות לכל עולמך ולהמשיך לפתח את מי ומה שאת. הקלף השני מייצג אותו. אביר הגביעים מראה כי הוא רוצה בך, אולם הוא מחכה לאיזה שהוא צעד ממך. הקלף מראה כי הוא פסיבי וכי את צריכה "לעודד" אותו. הקלף השלישי מייצג את הרצונות שלו. לא הייתי אומר חתונה, אבל הוא רוצה זוגיות ורואה בך כבת הזוג האידיאלית למטרה זו. קלף הסיכום – העולם, מראה כי התשובה היא חיובית, אולם הוא קורא לך לממש את זה, ז"א לחכות שהוא יחזור מחו"ל ולהראות לו כי את רוצה בו. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר