יש לי רעיון. מה דעתכם.....

מה דעתכם... חשבתי... הייתי רוצה לתת במה לאלו הרוצים לתרגל קריאות ולאלו הרוצים שיעשו להם קריאות. הרעיון הוא לפנות לקהל ולהציע להם קריאה בקלפים על-מנת לפתור בעיה/סוגיה המציקה להם. הקהל לא יפנה את השאלות בפורום, אלא בטופס שאני אבנה ובו הוא יהיה חייב למלא פרטים כגון: מהי הבעיה/שאלה, איזו שאלה הוא רוצה לשאול, רקע לשאלה וכדומה. אני אבחר בכל שבוע 2-3 מהבקשות (את המעניינות ביותר) ואציג אותם ביום קבוע בצורה מסודרת בפורום. כך, שאלו הרוצים לתרגל, יוכלו לדעת שביום שלישי, לדוגמא, ניתן להיכנס לפורום ולבחור מקרה לתרגול. אלו הבוחרים מקרה לתרגול יכריזו על כך בפורום (כך שלא יהיו עונים כפולים) ואם יהיה עודף של קוראים, אוכל "לשחרר" עוד מקרי תרגול מעניינים. כמובן שלאחר ותינתן התשובה (למי שיבקש) אוכל להביע את דעתי. מה דעתכם... אנא, כתבו את דעתכם, הערות, האם הייתם רוצים להשתתף כקוראים ואם כן איזה יום נראה לכם מתאים. שגיא

רעיון מעולה אני בפנים ובנוסף............

אפשר נאמר להעלות את ההצעה ביתחילת שבוע נאמר יום ראשון לנו חברי הפורום תהייה ההזדמנות לענות נגיד עד סוף שבוע תשובות תאגרנה ואז אותו שואל יתייחס לכל הנאמר רעיון מעולה אחלה שגיא!!! רומי

מה רע בדרך בא מתנהלים הדברים היום ולא הבנתי מה החידוש הגדול במה שאתה מציאה?

ה"חידוש הגדול"...

טוב, זה לא "חידוש גדול", אלא יותר רעיון. הרעיון הוא שבמהלך השבוע אני אקבל פניות מקהל הגולשים הרוצים לקבל ייעוץ וביום רביעי, לדוגמא, אני "אשחרר" פניות. למשל, דנית מחיפה מבקשת קריאת אס.או.אס על מערכת היחסים בינה לבין החבר שלה. דנית יוצאת עם אבי כבר 4 חודשים והיא מרגישה שזה תקוע. היא רוצה לדעת האם כדאי להשקיע בזוגיות... ואז אני אכתוב: ok, זהו סיפורי של דנית. מי רוצה לעשות לה קריאה... מי פנוי בעמודים... לאחר שלמשל אורלי תיקח על עצמה את הקריאה היא תכתוב זאת ואני אשחר את הקריאה הבאה. למשל: רועי מראשון לציון רוצה לפתוח עסק..... ועוד... ועוד... ועוד... אני חושב שזה רעיון מצוין, הוא יאפשר הרבה תרגול "על אמת", ואת לא חייבת לאהוב את זה – אני תמיד יכול למצוא לי פורום אחר לנהל...(-; שגיא

הבהרה...

היי לכולם, כשהרעיון שהצגתי יתממש, דבר לא ישתנה בפורום, פרט להודעות שלי המזמינות את כולנו לעשות קריאה עבור... כמובן שזה גם לא היה חובה (חוץ מאשר לימית (-;) לענות על השאלות. שלכם, שגיא

אחלה רעיון

לא ממש איכפת לי איזה יום (בכולם אני ממש עסוקה...)העיקר שזה יהיה קבוע וניתן יהיה להתכוונן על זה. עם זאת אני מקווה שבמקרים דחופים עדיין יהיה ניתן לשלוח שאלות לפורום ולקבל תשובה. ובמקרה בהזדמנות החגיגית הזאת (שאוסישקין מת...)יש לי שאלה מה זה דחופה, אז אשלח אותה בנפרד.

יש לי רעיון. מה דעתכם.....

מה דעתכם... חשבתי... הייתי רוצה לתת במה לאלו הרוצים לתרגל קריאות ולאלו הרוצים שיעשו להם קריאות. הרעיון הוא לפנות לקהל ולהציע להם קריאה בקלפים על-מנת לפתור בעיה/סוגיה המציקה להם. הקהל לא יפנה את השאלות בפורום, אלא בטופס שאני אבנה ובו הוא יהיה חייב למלא פרטים כגון: מהי הבעיה/שאלה, איזו שאלה הוא רוצה לשאול, רקע לשאלה וכדומה. אני אבחר בכל שבוע 2-3 מהבקשות (את המעניינות ביותר) ואציג אותם ביום קבוע בצורה מסודרת בפורום. כך, שאלו הרוצים לתרגל, יוכלו לדעת שביום שלישי, לדוגמא, ניתן להיכנס לפורום ולבחור מקרה לתרגול. אלו הבוחרים מקרה לתרגול יכריזו על כך בפורום (כך שלא יהיו עונים כפולים) ואם יהיה עודף של קוראים, אוכל "לשחרר" עוד מקרי תרגול מעניינים. כמובן שלאחר ותינתן התשובה (למי שיבקש) אוכל להביע את דעתי. מה דעתכם... אנא, כתבו את דעתכם, הערות, האם הייתם רוצים להשתתף כקוראים ואם כן איזה יום נראה לכם מתאים. שגיא

הרעיון שלך

שגיא שלום!!! למדתי אצלך את קורס המשך לטארוט יחד עם שירי איה ושרון.. אחלה אתר (כששירי צלצלה לידע אותי על האתר לא ידעתי איך נכנסים, ולכן עד היום לא טיילתי כאן) ואני רואה שתלמידים שלך מקבלים תעודות אז למה אנחנו לא קבלנו? ולמה המרכז נסגר? חבל מאוד היה נחמד ... שגיא,, אשמח לקחת חלק ברעיון שלך. נ.ב. מאיה צלצלה אלי ואמרה שאני מופיעה אצלך כמי שמעוניינת בקורס מתחילים!!! אז אני לא,,, למרות שאת הקורס הראשון למדתי במקום אחר.. את הקריאה הצוענית אני לא עושה כי לא ממש הולך לי, אשמח לקבל עזרה. מזל

היי מזל, כמה טוב לראות שאת פה!

היי מזל, ברוך בואך לפורום ואני שמח שאת פה (סוף סוף...). אני מתנצל בעניין מאיה. ביררתי את העניין ומסתבר שבתאריך 14/09/04 את שלחת טופס באינטרנט המבקש פרטים על קורס טארות (?) והטופס הועבר למאיה. לא שלא קורות "פאשלות" כאלו, אבל במקרה הזה זו לא אשמתי (-; בעניין התעודות, תרשמי לי איך בדיוק מאייתים את שמך והאם את רוצה שאשלח לך את התעודה/שנפגש - ואטפל בזה. אם את רוצה, דרך אגב, בימי ראשון אני מלמד טארות מתקדמים ואפתח בקרוב מאד עוד קבוצה למתקדמים, כנראה ביום שני ב- 16:00. את מוזמנת לחזור על הקורס, להגיע לכמה שיעורים (אני מזכיר לך – זה ללא תשלום), או סתם לקפוץ להגיד שלום. בעניין המרכז – זה סיפור ארוך ובאמת חבל, אבל מצד שני החיים לוקחים אותנו לאן שאנחנו צריכים להגיע, כך שכנראה וזה לא ממש חבל... שמחתי לשמוע ממך ואת מוזמנת ליצור קשר אתי בקישור המופיע למטה. שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר