האם לטוס עם א'

האם לטוס עם א'

הי הטיסה שלי לקלן אמורה להיות עם א' איש שאני לא מקירה היטב לכאן שאלתי האם כדי לי לטוס איתו לקלן והנה התשובה האם- אס המטבעות כדי- אביר הגביעים לי'- גלגל המזל לטוס לקלן - 6 מוטות עם איתן - 7 מוטות בחודש נובמבר- 7 גביעים סכום פוטנציל - התלוי הקלפים אצמם טובים וניראה שאלי לשנות את דרך מחשבתי .... מצפה לפתרונות נוספים... מה דעתכם? מצורף קובץ עם הקלפים
h-11415.jpg

אפשרות לפיתרון

שלום, אני חושבת שבגדול אפשר לראות מהקלפים שעניין הנסיעה עם איתן זה לא מה שחשוב ומה שאת צריכה להתמקד(נראה לי השהייה עם קלן זה יותר חשוב) קלף אס המטבעות שהוא קלף באמת חייובי מראה שתנסי באמת לשנות גישה קלףך טוב עניין הכדאייות על פי אביר הגביעים מראה שאולי פאוט תהיי באסיבית ותני לדברים לקרות מעצמם וכשאלו ייקרו יהיה הרבה יותר טוב את מוצגת ע"י גלגל המזלות קלף של תהפוכות ובנסוך מעיד על הצורך שלנו להיות בסביבה המוכרת לנו והנוחה מה שאיתן כנראה לא נותן. הנסיעה לקלן בהחלט תהווה הצלחה אךאל לך לשכוח מהייכן קיבלת את כל העזרת . איתן שמייוצג ע"י 7 גביעים מראה שגם הוא נמצא בפני בחירה לגבי הנסיעה אך יש ביכולתו להפוך את כל העניין למציאותי יותר. נראה לי מקלףך הסיכום וגם מכל הקלפים שאפשר ללמוד על המצב ולהתפשר בשביל שהעניינים ייסתרו ובאמת בסופו של דבר הכל יכול להיות בסדר (אביר הגביעים וכל קלפי האבירים מראים שמהרגע ושתהייה פעולה ולא רק דיבורים תהייה הצלחה רק צריך להגיב למצב בצורה הנכונה וזאת ע" התלוי התפשרות!) מקווה שעזרתי שתהייה נסיעה טובה רומי

החיבור של שני השביעיות... האם יהיה כאן רומן?

היי ימית, באופן כללי אני לא רואה בעיה והייתי בחום ממליץ לך לנסוע אתו. הקלפים, רובם, נוחים וטובים ובמיוחד נראים מעניינים הקלפים: גלגל המזל, המראה כי את עוברת איזה שהוא שינוי פנימי המאפשר לשינויים חיצוניים לחדור לחייך. 7 מטות, מייצגים את איתן, הנמצא במקום הרוצה לעשות את הדבר הנכון ולעסוק בעיקר ולא בטפל. 7 גביעים, היושב על גורם הזמן, מראה כי חודש נובמבר הוא הזמן הנכון להפוך חלום למציאות ושאסור להתמהמה! התלוי מראה כי אם את צריכה לוותר על משהו בשביל זה (נוחות, כסף וכדומה..) תוותרי, זה שווה את זה. יכול להיות שהתלוי גם יראה שהנסיעה אתו לא ממש תהיה "חלקה", אבל אם את רוצה ללמוד ולהתפתח – קשיים זה דבר חיוני. בהתחלה חשבתי שהקשר של שני קלפי ה-7, יכול לייצג רומן או קשר רומנטי מזדמן אחר בניכם, אולם לאחר שראיתי את התמונות של הקלפים זה נראה לי לא אפשרי, אולם יש קשר שם ויתכן והקשר בין הקלפים מראה כי כדאי לך להיות אתו בקשר במהלך כל חודש נובמבר – אולי יצמח מזה משהוא, מי יודע. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר