עזרה בפריסה, בבקשה... אני לא יכול לפרוס לעצמי

שאלתי, האם--- הביטוח---- ימכור---- את הרכב שלי? עשיתי תאונה קשה יום חמישי ואני רוצה לדעת מה יהיה עם רכבי. אני בסדר, תודה לאל. יצא לי בפריסת שאלה: קלף 1 נער המטות קלף 2 שוטה קלף 3 קיסרית קלף 4 שתי חרבות קלף 5 עשרה מטבעות(סיכום) אודה לכם מאוד על התשובה, תודה מראש, תמיר.

אפשרות לפיתרון

שלום תמיר, קודם כל יפה שלא קרה לך כלום זה מה שחשוב(יותר מהאוטו) בנוגע לפריסה אין הרבה מה להגיד הקלפים שיצאו ממש מצויינים ובגדול הביטוח אכן יצליח למכור את האוטו אפשר לראות באמת כמה המצב של האוטו במצב גרוע וזאת מקלף 2 החרבות יש קצת בעיה להתמודד עם האוטו ומה שנהייה ממנו אבל אנחנו רואים שהביטוח אכן יצליחו לעשות זאת קלף הקיסרית בהחלט מעיד על הצלחהיכול להיות שהם אפילו עומדים בכמה אפשרויות והם בוחננים כרגע את המצב ואכן יצליחו לממש את המכירהאפילו קלף 10 המטבעות שהוא מבין הטובים בטארוט מראה על עושר אולי אפילו יצליחו למכור ולקבל יותר ממה שחשבו שלף באמת מבורך ! והדבר היחידי שאני יכולה להגיד על נער המוטות שעלה-מזל קשת מראה על מזל קשת אומרים שהוא מזל המזלות והמזל הגדול הוא שאתה בסדר כי זאת הברכה הכי גדולה מקווה שעזרתי בהצלחה! רומי

תודה רבה רבה לך,

שיהיה לך יום נפלא.

שמחתי לעזור. שיהיה בהצלחה!

יש לי בעיה עם הרקע של הסיפור. לא הבנתי "מה אכפת לך" אם חברת הביטוח תמכור את הרכב...

היי תמיר, לא הבנתי מדוע אתה רוצה שהמכונית תימכר על-ידי הביטוח. אתה לא אמור לקבל את הכסף מחברת הביטוח וזהו? אשמח אם תרחיב בבקשה בעניין הרקע... תודה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר