שאלה עבור חברה טובה.

חברתי עובדת במקום מסוים כבר שנים רבות .והבחורה שעובדת איתה הקשר בינהן גרוע אחת לא סובלת את השניה וכל הזמן יש לחברתי חשדות שהבחורה מנסה לחתור תחתיה .עד כמה זה נכון.והשאלה האים ד.יכולה לסמוך על ס. קוסם האים העולם חברתי 7 מטות יכולה 4 מטות לסמוך צדק על ס. כוח קלף סיכום .

אפשרות לפיתרון

היי דפנה אניחייבת לציין שמתוך הקלפים שעלו כמה שזה יפתיע ויראה בעניי חברתך כמצב לא הגיוני אבל יש אפשרות לכך ששתיהן ס וחברתך ייתדרו והנה מתוך מה שעלה: קודם כל אפשרך לראות שד - חברתך מאמינה שיש לה את היכולת והפוטנציאל שיקרו דברים איל שהיא רוצה קלף הקוסם מראה שהיא מאמינה ביכולות שלה ומחוברת לאינטואיציות שלה בנוסף לפי קלף המעגל אפשר אולי לראות שבאמת מעיק עליה כל הקטע הזה עם ס והיא מנסה לסגור מעגל ולגמור עם זה !אני חושבת שבהחלט קיימת כזו אפשרות : 7 מוטות מראה באמת על סכסוכים ומאבקים אך בעצם ברובם הם שטותיים אני חושבת שפשוט במקום להתמקד בבעיה הם כל הזמן רבות על דברים מסביב ואם באמת הם יבינו את הגורם האמיתי ולא יעסקו בטפל כל הזמן אז אולי הן יכולו להסתדר זאת אומרת לדבר על הבעיה האמיתית ולא בלי סוף עד כדי שנאה שנוצרה בינהן אפילו 4 מוטות מראה שאפשר ליצור משהו יותר נעים וטוב בינהן אומנם זה יהיה תהליך קצת ארוך עד שיווצר כאן מצב של שיתוף פעולה ובסופו של דבר אולי אף להתחבר אחת על השניה כמה שעכשיו זה נראה בלתי אפשרי. גם ס מבוטאת על מצב כזה שף היא רוצה להתנתק וכל המערכת יחסים הזו מכבידה עליה ומקשה עליה אך כקלף סיכום הכח, מראה שבאמת אולי כדאי לנסות לפתור את הבעיות ויכול להיות משהו יפה או שחד וחלק לדבר על הכל לסגור עניינים ולנתק! מקווה שעזרתי רומי

לרומי

לצערי הרב המצב ביניהם גרוע הם לא מדברות כבר תקופה ארוכה רק מה שצריך .וחברתי שהיא חשדנית חולנית .כל הזמן חושדת בה שהיא חותרת תחתיה.ולדבר איתה היא לא רוצה כלומר לפתור את הענין .היא היתה רוצה שהיחסים ישתפרו אך לגשת אילה אין לה אומץ .כך שזה מצב לתמיד.ויש לי עוד שאלה הבוס שלה כבר תקופה ממש לא מתיחס אליה לחברתי הוא עובר ולא אומר בוקר טוב .מה אפשר לשאול כדי לדעת מדוע הוא מתיחס אליה כך.

רעיון לשאלה

טוב חבל דפנה שהמצב הוא כזה גרוע בין שתיהן אבל שתדע שכדאי לה לנסות כי זה בכלל לא נעים להיות ככה בעבודה זה אפילו לא נותן לךחשק ללכת. בנוגע לבוס יש כמה אפשרויות : אם היא חושבת שהוא מתכנן לפטר אותה אז אפשר לשאול: שלאלת כן\לא בקריאת אס או אס ובכלל כל אפשרות אחרת שעולה לה בדעתה אם הבוס לא מרוצה מעבודתה ועוד שאלות כאלה שהשובה תהייה באמצע ואז מהקלפים בצד נוכל ללמוד יותר על המצב או עוד דוגמא למה הבוס לא מתייחס לחברתך או האם כדאי לשאול את הבוס מה הבעיה (במידה והיא רוצה לעשות זאת) תחזרי אלי י עם הפירוט וננסה להבין כמה שיותר... תנסי ביחד עם חברתך להעלות שאלה טובה שמצא את העניין.. רומי

הבוס לא מתכוון לפטר אותה .

אז שאלתי מה צפוי לחברתי בקשר בינה לבין הבוס האים זה אפשרי

כן אפשרי .......מחכה לפירוט........

פרסתי

מה צפוי בקשר בין חברתי לבין הבוס שוטה מה שטן צפוי כהן בקשר קיסרית בין חברתי תלוי לבין הבוס 9 מטות קלף סיכום

אפשרות לפיתרון

ני חושבת שאכן רואים על פי הקלפ הראשון קלף השוטה מצד חברתך קלף שמעיד על בן עדם שרוצה להרגיש חופשי יותר ורוצה לפתוח דף חדשוהאמת שההשתחררות הזו יכולה בהחלט לעזור קלף השטן מראה שיש כאן השתלטויות והתפתויות שייגרמו לנו להזניח את כל מה שיש לנו אך עם זאת מראה שלחברתך יש אפשרות להתגבר על השטן וצריך לעודד אותו.. אני חושבת שםילו שעם הרגשת האי נוחות עם הבוס סך הכל יש כאן קשר יציבזה אפילו קלף של החלמה כך שאני מאמינה שבהחלט הקשר הזה עם הבוס יישתפר אפילו רואים שחברתך רוצה כי סך הכל אין לה יותר מידי בעיות עם הבוס הקיסרית הוא קלף של שגושג יכול להיות שהבעבודה הזאת נותנת לה הרבה ועושה אותה מאושרת בלי קשר לבעיות עם ס או תחושת אי הנעימות עם הבוס והבוס מבחינתו מראה על מצב כזה שבבחינת חברתך היא צריכה להקריב משהו בשביל שאחר יצליח ,קלף התלוי הוא קלף שמח ואולי חברתך היא זו שצריכה לעדות את הצעד אולי שהיא תנסה להשתחרר ולנסות לדבר ( אותו דבר גם בנוגע לחברה כי באמת חבל עם כל השינאה אולי יכול לצמוח משהו אפילו טיפה יותר חיובי , נסי לעודד אותה לכך קלף הכהן מראה שהיא מקבלת עצות טובות נסי לייעץ לה יכול להיות שהיא מתיחסת בכובד רש לכל מה שאת אומרת אחרי הכל את חברתה) הנה גם קלף הסיכום מראה לנו על המכשול האחרוןקלף שצריך להחזיק מעמד ואם כך יהיה הדברים ייסתדרויש כאן המתנה אך קצרה שתגיע ההצלחה השואל יצליח לממש את רצונותיו . אל לה לחפש את האש - כעסעם, בעיות,קשיים,התפרצויות..אחרת משם המצב באמת יכול להדרדר אני מאחלת לחברתך הרבה בהצלחה מקווה שעזרתי ופתחתי כיוונים חדשים בהצלחה.רומי

אני מקוה שאכן כך .ויש לי עוד שאלה אם אפשר

ידידי שמנסה להתקבל למקום מסוים .יצא לו לפי הקלפים שהוא יתקבל והנה היום הוא עבר את המבחן והלך לו רע .אז שאלתי בשבילו(התשובות עוד 10-ימים) האים עבר(ל) את המבחן ב איקס היום 7 גביעים האים 9 גביעים עבר מלכת המטבעות את המבחן באיקס שוטה היום 10 מטות קלף סיכום.

אפשרות לפיתרון

דפנה, אני אחלק ברשותך את התשובה ל2 כי לדעתי יש כאן 2 אפשרויות באחת אפשר לראות כי אכן עבר ידידך את המבחן וזאת על פי קלף 9 הגביעים בנוסף אנחנו בהחלט רואים פה מישהו עפ פוטנציאל לעבודה -שור-מלכת המטבעותאנשים שאין להם בעיה לעבוד להפך אוהבים לעבור ובנוסף אפשרות להפול חלום למציאות אפשרות שניה היא לאהתשובה מתקשרת לי עם קלף 10 המוטות שזה בוודאות תשובה שלילית וכמו שאמתרתי לגבי קלף 7 הגביעים אולי ידידך רק חולם ולא מנסה להפוך את אותו חלום למציאות ואף מנסה להחיות את העבר שאולי זה משהו שדי תוקע אותו יתר על כן לפי התשובה ששאלת פעם שעברה עליו אמרתי לך משהו לגבי ציר הזמן אפשרות נוספת שיכולה כעת להתקשר היא שפשוט בחודשיים הקרובים הוא לא יימצא עבודה אבל שלא ייתיאש כי קלף השוטה מראה לו שאין יבה לדאגה ושזה שאולי הוא לא יעבור את הנבחן שבעבודה הזו אז הוא לא צריך להתייאש ושכל האפשרויות פתוחות ....... אני חושבת שאפשרות שניה היא הנכונה אבל מאוד מקווה שבסופו של דבר הוא ייתקבל וטעיתי מאחלת לו הרבה בהצלחה אשמח לשמוע מה קרה עוד שבוע וחצי רומי

קלף 10 מטות: השואל כל-כך עסוק במאבק והוא אינו רואה את הבעיות הקיימות בתפקיד...

היי, אני חייב להסכים עם רומי. המצב ביניהן יכול להשתפר וצריך להשתפר. אכן, הקלף 7 מטות מראה כי הגיע הזמן להגיע לעיקר ולהפסיק להתעסק בטפל וקלף הצדק מראה כי לצד השני ("ס") כבר נמאס מהעניין וכי כל העסק הזה מאד מכביד עליה. להפתעת השואלת, קלף העצמה מראה כי אפשר לסמוך עליה ויותר מכך, לדעתי אם השואלת תראה אמון כלפי הצד השני המצב יתחיל להשתפר. גם בעניין הבוס, נראה כי הדברים הולכים לכיוון טוב, אולם (כפי שרומי כתבה) ישנם עוד כמה מכשולים. החברה שלך צריכה להחזיק מעמד והכל יהיה בסדר. בעניין החבר, נראה לי שהוא הצליח במבחן. סה"כ יצאו לו קלפים לא רעים, אולם לדעתי לא נשאלה השאלה הנכונה. השאלה הנכונה היא האם הוא יתקבל למקום העבודה, או האם הכל יסתדר עם מקום העבודה... קלף 10 מטות, לדעתי, מראה כי למרות והוא עבר את המבחן, זה לא מספיק וכי עליו לעבור מכשולים נוספים שהגדול מכולם הוא לענות על השאלה: האם מקום העבודה הזה לא קצת גדול עליו? לפי הקלף נראה כי מקום העבודה עומד להיות נטל עצום על כתפיו והוא חייב לבדוק איך להתמודד עם זה, כיוון שהוא כל-כך שקוע המאבק שהוא לא רואה את הבעיות הקיימות בתפקיד. בהצלחה, שגיא.

כמה קלפים צריך לשאלה האים הכל יסתדר עם מקום העבודה.?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר