היי שגיא

היי שגיא

שגיא היקר שלום רב, בהמשך לתשובתך לשאלתי הקודמת (בעמ' 22) ותגובתי לתשובה החלטתי בכל זאת לשאול שוב את הקלפים שאלה נוספת בעקבות מייל נוסף שקיבלתי לאחרונה מ-X. יתכן ולא קראת את תגובתי ולכן אציין ש-X ואני אנשים נשואים (כל אחד למישהו אחר כמובן) ו-X חי בחו"ל ולכן הקשר שלנו מתקיים באמצעות המיילים. X עתיד להגיע לארץ תוך מספר חודשים לביקור. נתבקשתי לתת לו את מספר הטלפון שלי (שהוא משום מה איבד) ואני מתלבטת אם לענות בכלל. שאלתי את הקלפים אם נדבר האם תהיה הצהרת כוונות (אהבה) של X כלפי. הפריסה שקיבלתי: שמונה מטות צדק שבעה גביעים שני גביעים סיכום-אס המטות אשמח לקבל את תגובתך. בתודה מראש, קרן.

פירוט

שלום קרן אני אשמח לעזור לך לגבי הפריסה רק אם תוכלי לומר איזה סוג של פריסה עשית? או מה כל קלף מייצג בפריסה וכך אני אתן תשובה פרטנית יותר רומי

היי רומי

רומי, איזה שם מופלא! גם לבת שלי קוראים רומי. עשיתי פריסת שאלה אוטומטית 4 קלפים + סיכום. תודה, קרן.

אפשרות לפיתרון

תודה קודם כל על המחמאה של השם שלי טובמסתבר שאני כבר לא לבד עם השם הזה והצטרפו עוד רומייות! בטוח גם שיש לך בת מתוקה שמחי עלי חחחחח! טוב לגבי הפתיחה אני אציין את העובדה שהסתכליתי על השאלה הקודמת מעמוד 22 כדי לחבר את הדבריםם וובכן: ההחלט רואים וכל זאת מכיוונו של x הרבה מכשולים שעומדים בדרכו . קלף 8 המוטות בהחלט מראה לנו שבשביל לממש תוכניוץ ושהן יצליחו יש לעשותם עכשיו x צריך לפעול מהר כי אחרת ההזדנות שלו- את תוותרי אם בעצם עכשיו הוא לייפעל המצב ידרדר קלף הצדק אכן מראה על הרבה קשיים שעומדים בדרכו ואלה אולי מפריעים לו לממש את התוכניות ובשביל להתליח צריך להתגבר מעל הכל ולפעול במהרה,מן הסתם אני מאמינה שאשתו מפריעה וגורמת לו לבעיות אבל זה רק השערה. אני חושבת שקלף 7 הגביעין מראה לנו כאן פוטנציאל יפה לממש הכל ומכל המגדלים שהרמתם גם להפוך אותם למציאות רק צריךלא להתעכב לשואל יש את הכלים לממש זאת ולהפוך את האהבה הזאת למשהו נפלא רק לא להתעכב יותר מידי בעבר ולא לנסות להחיותו. 2 גביעים מראה שהדברים יכולים באמת להסתדר רק שהשואל יהיה זה שייזום וייפעל. אס המוטות כקלף הסיכום מראה על התחלה חדשההתעוררות שתוביל אתxלמיוש רצונותיו יש עאן העזה כח רצון ואנרגיה יש כאן פעולה שנובעת מתוך צורך ורצון להתבטא נראה מהפריסה שעלתה שאכן יש כוונות מצד השואל הוא פשוט כמה שיותר מהר צריך להזיז את הקשיים והמכשולים שעומדים בפניו כדי להתקדם ולעשות אזת מהר ואם כל יהיה גם יצמח משהו יפה ומציאותי יותר! מקווה שעזרתי רומי!

תודה רומילה

בוקר טוב רומי, נכון, הבת שלי סופר חמודה! תודה רבה לך על ההשקעה ועל הזמן שהקדשת לי. אני אחשוב על הדברים. קרן.

קלף הצדק: מה שאת משאירה בנתיב החיים שלך שאינו נכון לך - יפעל לבסוף נגדך!

היי קרן ורומי, לדעתי, קרן, לא היית צריכה לעשות שוב קריאה. דבר לא השתנה והקריאה ההיא בהחלט תקפה גם היום. עדיין כוונותיו לא השתנו והקריאה החדשה מוסיפה אינפורמציה קצת שונה. כפי שכתבה רומי, בקריאה החדשה יש הרבה מאד אלמנטים של מהירות ושל הצורך של השואל ליזום. בקריאה אנו פוגשים את הקלפים: 8 מטות, הרומז לך לפעול מהר. 2 גביעים, הרומז לשואל ליזום יותר. 7 גביעים, הרומז לך להתחיל להפוך את החלום שלך למציאות. לבסוף, אס המטות שהנו קלף מאד מהיר, יוצר יש מאין והוא בא להראות כי יכולים להיות שינויים מאד גדולים בעקבות קשר זה. הקלף היחידי שנשאר הוא קלף הצדק העוסק בצדק פנימי שאת צריכה לעשות עם עצמך. קלף הצדק קורא לך להיות קלילה. לא לתת לגורמים "ארציים" לכבול אותך. הוא קורא לך לחתוך במקום בו את מתוסכלת, "כבדה", עייפה וכדומה. יותר מזה הוא אומר לך שאם תמשיכי "לסחוב" דברים בחייך הם יפעלו נגדך. מה שלא יהיה בעתיד, הקלף אומר לך לא להתמהמה וכשמהוא לא הולך – לחתוך. בקיצור, הקריאה לא ממש דיברה על הזוגיות שלך (כפי שקריאות חוזרות נוהגות לעשות) אלא על הצורך שלך לפעול, לעשות ולחתוך. ושוב תזכרי – מה שאת משאירה בתוך נתיב החיים שלך שאיננו נחוץ – יפעל נגדך! בהצלחה, שגיא.

או.קיי שגיא, אקח את הדברים לתשומת לבי, תודה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר