שאלה בנושא כספי ?

שאלה בנושא כספי ?

מה 2 גביעים הפוטנציאל הכספי העולם שלי אביר הגביעים לעומת מצבי הכספי הנוכחי 9 מטות ב 3 חודשים הקרובים תלוי קלף סיכום 8 גביעים.

אפשרות לפתרון

היי דפנה, נראה כי בהרגשתך הפנימית שאינה תלויה במציאות האובייקטיבית את מרגישה שאת צריכה ליזום יותר כדי להגיע לתוצאות הרצויות (2 גביעים)בעוד שבמציאות האובייקטיבית נראה כי בפועל את מחכה לגורם או ארוע שיביאו לך שפע וברכה(אביר הגביעים)כך שאולי כדאי שתקחי יותר יוזמה אם את רוצה שהאביר יהפוך לאס....... הפוטנציאל הכספי שלך טוב(העולם) נראה כי הזדמנויות יש לך אבל משהו לא מצליח להתממש כי זהו קלף מייגור נראה כי גם זה מחזק את עניין הפסיביות שלך ומעודד אותך להיות יותר אקטיבית ,דוחפת ויוזמת. כרגע את עוברת כמה "משברונים" בתחום הכספי נראה כי לא קל לך(9 מטות) את תחזיקי מעמד כי הקלף רומז שעוד מכשול שניים וקשיים יעברו. גם מסגרת הזמן - 3 חודשים כי ב 3 חודשים הללו תעברי קשיים בתחום הכספי- התלוי זהו קלף לא טוב בעניינים כספיים נראה כי תעברי תקופה של הקרבה או ויתור למען צמיחה רוחנית יותר מאשר תמורה כספית. לסיכום נראה כי את נאבקת על מטרה שיש לה כבר כו וכיוון משלה (8 גביעים) על מנת לדעת מה נכון לך וטוב עבורך את צריכה לוותר על המאבק, את צריכה להבין שלסיטואציה יש כיוון משלה ורק שתוותרי על המאבק תגלי מה נכון לך... בהצלחה. יופיה.

היי דפנה, קצת יותר אמון... והכל יהיה בסדר

היי ... בהחלט רואים שהשואלת נוטה להיות פסיבית ולא ליזום. רואים את זה לפי הקלף 2 גביעים, קלף אביר הגביעים וגם קלף העולם, המייצג מצב בו השואל מיצה את המצב ולא יודע איך להמשיך הלאה. קלף התלוי וקלף 9 מטות מראים כי השואלת נמצאת במקום בו היא צריכה "להקריב" כדי להצליח כלכלית. קלף 9 מטות מראה כי אולי זה לא צריך לקחת הרבה זמן וקלף התלוי, היות והוא יושב על מיקום הזמן נותן מסגרת של 3 חודשים. כל זה מלמד אותנו שאם השואלת רוצה לשפר את מצבה הכלכלי, מומלץ שהיא תעשה מאמץ בשלושת החודשים הקרובים ואז המצב ישתפר. זה היה קשה, אבל שווה את זה. ולמה אני כל-כך אופטימי? כיוון שגם קלף התלוי וגם הקלף 9 מטות מייצגים מצב שעומד להשתפר לאחר מאמץ. קלף הסיכום מראה כי השואלת צריכה להפסיק לדאוג. השואלת כבר עשתה את כל מה שהיא יכולה, ועכשיו היא רק צריכה לחכות. אז דפנה, קצת אמון ויהיה בסדר (אבל אל תשכחי לעשות עוד מאמץ קטן). שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר