שאלה הקשורה לקריירה

לאחר פתיחה קלטית הקשורה לקריירה עלו הקלפים הבאים: (לציין שפתחתי לפי ההוראות באתר שלכם) קלף 1: מלכת החרבות קלף 2: הכוכב קלף 5: 8 גביעים קלף 3: 4 מטבעות קלף 4: מלכת המטות קלף 8: מלכת המטבעות קלף 9: 2 מטות קלף 6: אס המטבעות קלף 7: 4 מטות קלף 10: 7 מטות אשמח לדעתכם בעניין, לציין שקלף 10 קצת הפתיע אותי מהכיוון הכללי של כל הקלפים. תודה רבה.

אפשרות לפיתרון

שלום , פירוש לפי סדר הקלפים: נראה שלפי מלכת החרבות יש כאן עניין שבכל מה שקשור בענייני קריירה תצטרכי לעשות הפרדה כלומר להבין שמדובר על מצב של להתנתק ממשהו אחד כדי לבצע את האחר יש כאן מצב של ראייה לזמן רחוק כדי להצלח , לפעול לפי אידיאלים גם עניין חשוב! מאידך גיסא אני חושבת שעליך להמנע מלפתח תקוות מהר מידי וצריך להבין שבשביל להתקדם העניין כרוך בתהליך ארוך. עבר- 8 גביעים-נדמה כי וויתרת על איזשהו מאבק אולי על משרה נטשת \ עזבת אולי פיטורים. כרגע ישנו מצב אליו את נצמדת ולא יכולה להתנתק ואפילו שהמצציאות היא מאיימת אפשר חהץמוודד כי סך הכל קלף 4 מטבעות הוא קלף יציב רק להשתחרר מהקיים ולנסות לראות מה יש בחוץ. אני חושבת שבמציאות האוביקטיבית את מונעת לפי הצורך של להנות בחיים מחפשת תמיד שהכל יהיה טוב ומפואר תמיד דואגת להיות במרכז ולנהל את העניינים. החברה- מלכת המטבעות מסביב מתיחסים כלפייך בן אדם שאין לו בעיה לעבוד יתרה הוא איש עבודה טוב! קלף 9 מראה שאת אופטימית ויש לך הרבה תקוות , את מבינה שיש כאן יציאה למימוש פוטנציאלי יש לך זיקה ללימודים ואפשרות לפיתוח הכישורים. (לפי תקופת הזמן שהגדרת:) עתיד קרוב אס המטבעות קלף מצוין יש הצלחה , כיוןן חדש עם התקדמות ( קידום אפשרי בהחלט)תביני מה את רוצה וצריכה ועל פי זה תפעלי. שליש שני של עתיד: 4 מוטות- יציאה למסע התחברות לחלק ההרפתקני צריך להנות מהתהליך ולא סתם לבצע אותו! שליש אחרון : עתיד רחוק 7 מוטות יש כאן בעיה של לא להתמקד בעיקר אלא בטפלאפשר לראות לפי קלף העבר שאולי יש נטיה לעזוב דברים מהר ולא להתמודד מה אני מציאה לפי כך לשנות את המצב לא לפחד להתמקד בעיקר ולהתמודד עם המצב סך הכל יש כאן יציאה למימוש פוטנציאלי ואני מאמינה שאם תקראי נכון את הקלפים תביני את המסר שיש לך את כל היכולות להצליח ולהתקדם בחיים ולגבי הקלף האחרון הדאיג פשוט כמו שציינתי - לא לברוח! שיהיה הרבה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

תודה לרומי

ברצוני להודות לך על הזמן שהקדשת עבורי אכן חידדת מעט לגבי העניין ואלמד מכך תודה

שמחה לעזור!!!!!!

מלכת החרבות: אין בעיה עם הקריירה. הבעיה היא בתחומים אחרים...

היי arky0 ורומי, באופן עקרוני אני לא רואה בעיה עם הקריירה. יש בעיה אחרת והיא שאין לנו את הרקע לקריאה כדי שנוכל להתמקד ולהבין מה מפריע לשואל/ת וגם אין לנו הגדרה של זמן. הקלף הראשון, מלכת החרבות, הנו קלף טוב בכל הקשור לעבודה וקריירה. הוא מראה כי השואל (אני מנסח במין זכר) יודע לעבוד ואפילו מקריב את חייו הפרטיים לטובת העבודה. גם קלף מלכת המטות הנו קלף של קריירה וניהול ואם השואל עוסק בניהול, הרי שזהו קלף מעודד במיוחד כיוון שהוא אפילו יכול להראות על קידום. כפי שרומי כתבה, אכן מקום העבודה מאד מעריך את השואל. משולש העתיד נפלא: השליש הראשון מראה התקדמות בעבודה (אולי הקידום שמלכת המטות מדברת עליו כל-כך הרבה), 4 מטות טוב במידה שווה והשליש השלישי המיוצג על-ידי 7 מטות מראה על תקופה של פיזור וחוסר התמקדות ורומז לכך שהשואל צריך לעסוק בעיקר ולא בטפל בתקופה זו . סה"כ לא צריך לצפות שהכל יהיה 100% יש גם 80% וזה בסדר. הבעיה של הקריאה היא לא בקריירה, אלא בחיים האישיים. כבר הקלף הראשון הדליק לי נורה אדומה כיוון שהוא מייצג אדם שמקריב את הזוגיות ואת חייו האישיים לטובת העבודה. קלף הכוכב מאשש את הנקודה, כיוון שהוא קורא לשואל למצוא את האושר הפנימי והתחיל ליהנות מהחיים. קלף 4 מטבעות מייצג את הדפוסים השליליים של התת-מודע ולי נראה כי לשואל יש נטייה להיצמד למה שהוא מכיר ובשעות משבר לברוח לעבודה במקום לפתור את הבעיות. למרות זאת נראה שבמודע (מלכת המטות) השואל, למרות הדפוסים השליליים כן לומד ליהנות מהחיים ולבלות. בהצלחה, שגיא

לשגיא

ראשית אני מודה לך מכל הלב על ההרחבה ועל שהקדשת מזמנך לגבי מה שכתבת: הקריאה שלי התעמקה בנושא הקריירה בלבד. אני ממתינה לכניסה למקום עבודה מסויים מזה זמן רב. אכן מאוד מעריכים אותי שם. כרגע, בימים אלו, יש מידה מסויימת של התפתחות בעניין ולכן פתחתי לעצמי, כדי לקבל כיוון כלשהו. ולדעת להיכן "נושבת הרוח". הכיוון הכללי בפתיחה מראה אופטימיות מסויימת לגבי העניין. הייתי כמובן שמחה לחדד את התשובה ככל הניתן. לגבי נושאים אישיים כגון זוגיות יצאתי לאחרונה מקשר מאוד ארוך וכרגע אין לי קשר משמעותי כלשהו כך שהתייחסותך לעניין לא רלוונטית כרגע. אכן אני אדם המוכן להקדיש מכל מירצי לעבודה מהסוג שאני ממתינה לו. השאלה האם באמת אקבל את התפקיד בו אני חושקת זה זמן רב. אולי אצטרך להתפשר לתקופה ואז לקבל קידום . זה מה שמטריד אותי באמת. אושר פנימי לא חסר לי, אני יודעת למצות את עצמי בחיי ולהנות, להפיק את המירב מהכל. אשמח לתגובתך בעניין. ושוב תודה רבה!!!

שאלה אחרונה - איזו תקופת זמן הגדרת בקריאה?

לשגיא

כעקרון, אני צפוייה לקבל תשובות בשבוע הקרוב אך הגדרתי תקופה של חודשיים לערך השבוע הקרוב הוא המכריע והקריטי ביותר מבחינתי.

אם כך, הכל עומד לקרות בחודש הקרוב ואפילו הייתי מהמר על השבוע הקרוב

היי קי אר, לפי הקריאה, בענייני הקריירה, הדברים אמורים להתפתח באופן חיובי במהלך החודש הקרוב, כאשר אפילו הייתי אומר שזה יקרה בשבוע הקרוב. בכל מקרה, אל תשכחי בעוד כחודש, חודש וחצי - להיזהר מהנטייה (הקלה) לברוח קצת מהעיקר ולהתעסק בטפל. בהצלחה, שגיא.

לשגיא

ראשית- תודה שוב בינתיים הלך הדברים לא כמצופה- אך בכל זאת יש עוד מס' ימים עד לתום השבוע הזה... יש הרבה מכשולים בדרך... תודה על תשובתך אם יהיה לך מה להוסיף- אשמח!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר