קלף 10 חרבות

קלף 10 חרבות

שלום שמי קרן ואני חדשה פה התחלתי להתעניין בתחום ועשיתי לעצמי פתיחה אתמול ויצא לי בעתיד כללי על עתיד חיי קלף 10 חרבות נבהלתי מאוד עד שלא ישנתי כול הליליה מה זה אומר ואיך ניתן לפרש זאת???????

רקע

שלום קרן וברוכה הבאה , אצוי לדעת היכן הופיע הקלף שפתחת באיזה פריסה ובאיזה נושא תני קצת רעק על מנת שנעזור לך בברכה רומי

הסבר - צריכה עזרה דחוף

אני די חדשה פה אז אני אנסה להסביר- עשיתי פתיחה שנקראת שבלול עם 9 קלפים התוצאות שיצאו לי הן קלף 9 הסביבה: מלך המטבעות קלף 8: תסכול- גלגל המזל קלף 7: ביטוי כלפי הסביבה: מלכת הגביעים קלף 6: התנהגות בסביבה- חמישה גביעים קלף5 עתיד קרוב: שישה מטבעות קלף 4: שלילי כיום מלך הגביעים קלף 3: חיובי כיום הכוהנת הגדולה קלף 2 הגורל 2 גביעים קלף 1: עתיד רחוק:10 חרבות אשמח מאוד לעזרת מעמיקה יותר כי נשארתי מתוסכלת מזה ואפחד כרגע לפתוח לעצמי שוב!!!!!! תודה מראש על תגובה

רק תגידי באיזה נושא מדובר זוגייות. כסף , עבודה וככה אני אוכל לקשר את התשובה

קשה לענות בלי לדעת באיזה נושא נשאלה השאלה?

היי רומי, זאת הייתה פריסה כללית לא שאלתי שאלה ספציפית

תודה על המאמצים שאת עושים לעזור ואשמח מאוד לתגובה

אפשרות לפיתרון

היי קרן, את הקריאה הזאת במקרה אני לא מכירה אך טוב שרשמת מה כל קלף מייצג ככה זה יהיה יותר ברור בנוגע לזה שלא מדובר בשאלה ספציפית אז אני יעשה כמיטב יכולתי ואחכה לתגובה ממך ולפרוש...... הסביבה כמיוצגת ג"י מלך המטבעות -מפגינה הרבה אחריות כלפייך ועזרה תמיד מראים איזשהי עליונות. ואת כביטוי כלפי הסביבה מראה ומפגינה הרבה מיניות יש לך מבטים מאוד חודרנים ואיטואיציות טובות כלפי אנשים תמיד תעשי ותחקרי דברים לעומק לא משנה מה יהיה המחיר.את גם תנטרי טינה הרבה זמן למי שייפגע בך! .אני חושבת שאת חשה מידת ייאוש ומרגישה שאת לא יכולה לסמוך על אנשים יש את הנטייה להסתכל על חצי הכוס הריקה וע"י כך ליצור עתיד וורוד יותר. לגבי קלף הכוהנת אניחושבת שראוי לציין גם בהקשר של מלכת הגביעין אם הנטייה של לחפש ולחקור כל הזמן לאמת הרי שפה מראים שכדאי שלא לא תמיד כל הדברים צריכים להיות גלויים ואלי עדיף שכך מה שכן נראה שאם הקלף הזה עלה אז בכל זאת רוצים להגיד לנו שהשואל-את מחפשת להאיר הת הצדדים האפלים שבך ולהאיר אותם צעד חיובי ! מה שיצא לך כשלילי כיום מלך הגביעים-נותן לך מצב כזה שמראה שאת מאוד פגיעה תמיד את אוגרת ושומרת בפנים וזה בהחלט לא מומלץ! גורל - קלף יפה של רומן - 2 גביעים דברים יסתדרו בכל זאת והמצב לא רעהם יכולים להסצדר עוד יותר טוב אם תהיי את זאת שיוזמת ופועלת. עתיד קרוב 6 מטבעות-נראה שגם פה יש עניין של לקבל ואף יותר מהמצופה , מקבלים יותר ממה שביקשנואך עם זאת צריך גם לעבוד קשה כדי להראות שאנו ראויים להצלחה עליך לעמול קשה בשביל כל אלה שמאמינים ביכולתייך אחרת אם לא המצב גם לחזור כפי שהיה! עתיד רחוק 10 חרבות- יש כאן קלף באמת שלילי אבל נראה שיש פה איזשהו לקח שאת צריכה ללמוד בנוסף גם לא לחזור על טעויות. לגבי הקלף הזה יש לי 2 תגובות 1 חשוב שתקראי ותפיקי כבר מעכשיו את הלקחים והלמידה בשביל להתגבר על מכשולים 2 דבר שני יש לציין שאחרי החערה תמיד בא גם השקט ו שסוף מה שמראה הקלף הוא גם תמיד התחלה חדשה . אל תלחצי מהקלף תנסי לשנות דברים ומצבים בשביל להתקדם לך יותר מכולם יש את היכולת להתגבר על הכל! אני מאחלת לך הרבה בהצלחה ניסיתי לענות על השאלה בצורה הכי כללית שיכולתי מקווה עזרתי רומי!!!

ממש המון תודה את ענקית עזרת לי מאוד עשיו נתת לי כוח ללמוד עוד. תודה רבה אשמח אם תיהיה פה בשבילי שוב בעתיד

לרומי היקרה

רציתי לציין שריגשת אותי בתשובה היו דברים שהרגשתי בהן שקלעת בול למטרה, כאילו את מכירה אותי הלוואי ויגיע היום שאוכל לפתוח ככה לאנשים אחרים ולהרגיש ביטחון עם זה, אני מנסה קודם עם עצמי בלימוד עצמי וזה הולך לי קצת לאטאני מרגישה שאני מסתרבלת קצת לא יודעת מאיזה פתיחות להתחיל כדי להשתפשף. אשמח לעצות בעניין ושוב המון תודה לך.

ממש המון תודה את ענקית עזרת לי מאוד עשיו נתת לי כוח ללמוד עוד. תודה רבה אשמח אם תיהיה פה בשבילי שוב בעתיד

תודה לך

תודה לך וכמו שאני חיזקתי אותך גם את נתת לי חיזוק וגם את ריגשת אותי! אל תתיאשי אפילו אם זה הולך לאט לא נורא בסוף זה ייסתדר ותהייה לך הגישה את יכולה להתחיל מפריסות פשוטות ואז להגיע למסובכות יותר זה רק עניין של זמן! תמיד פה, אם יש שאלות אשמח לזעור ולענות...... רומי

היי, יופי של ניתוח. רציתי להוסיף 3 דברים...

היי רומי וקרן, קודם כל, יופי של ניתוח. התרשמתי. רק רציתי להוסיף 3 דברים: מאד אהבתי את החיבור של הכוהנת הגדולה עם מלכת הגביעים. קלף 2 גביעים כקלף הגורל, מייצג את הצורך של השואלת ליזום בעצמה ולהיות אחרית על גורלה. זהו גם קלף התיקון (כמו קלף 7 בקריאה הקלטית) כך שזה יותר מסתם רמז, זוהו מה שהשואלת צריכה. גלגל המזל מראה כי התסכול הגדול של השואלת הוא שלמרות השינויים הפנימיים והתהליכים שאת עוברת דבר בפועל לא משתנה. אז זה לא מדויק. אולי היום דבר לא משתנה, אבל קלף 10 חרבות מראה לנו כי יש גרעין קשה שאת עומדת להבין וכשתביני את המסר תוכלי להתחיל דף חדש. נכון, התהליך קשה, אבל בסופו של דבר זה ישתלם. בהצלחה, שגיא.

שגיא, רציתי להגיד תודה רבה ושאני נהנת מהפורום מאוד ולומדת המון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר