הייי...עזרה אפשרית בפריסת שאלה...

מה הפוטנציאל שx חושב על y? קלף 1- נער החרבות קלף 2- כוכב קלף 3- מגדל קלף סיכום- מלכת המטבעות

אפשרות לפתרון

X חש פספוס לגביי Y (נער החרבות) יש לו/ה תחושות מנוגדות לגביה/ו מצד הוא חש שזה נכון לנתיב שלו(הכוכב) ז"א שזה מקרב אותו לאמת שלו ומצד שני הוא חש שהיסודות לא מספיק יציבים במערכת יחסים הזאת(המגדל). כסיכום נראה כי X היה רוצה יותר תכלס ויציבות בגלל מלכת המטבעות (מזל שור) שמסמלת אנרגייה של מעשיות. כמו כן אין לי מספיק אינפורמציה על המערכת יחסים הזאת כך שיכול להיות שיש פה גם רכושנות. אשמח לתגובה - יופיה.

רומי הודה לך מאוד אם תפרשי לי את הפריסה..

אפשרות לפיתרון

שלום אורי , קודם כל אפשר ללמוד מקלף התשובה - הכוכב שהוא אכן קלף:אופטימימראה הרבה תיקווה אהבה כנות ואהבה ממה שיש!מה שכן הופעתו של קלף המגדל מראה שאין סיבה לרוץ קדימה ומהר מידי כי זה רק יכול להביא להתמוטטות, צריך לראות שכל היסודות מונחים כמו שצריך לבדוק בכל מסביב אפילו לדבר על המצב ורק אז אפשר להתקדם לשלב הבא.לגבי נסיך החרבות- מזל תאומים יש כאן אכן עניין של הרבה תקשורת צריך לאסוף הרבה מידע על מנת להתקדם זה בהקשר של המגדל שחיבור של מידע - ובנייה טובה של כל שה שנאגר יביאו לתוצאות טובות = הכוכב פוטנציאל טוב שאכן x חושב על y אני רק רוצה להוסיף איזה פרט אחד שx מרגיש באישהו מקום תחושת פספוס קלה ואולי הוא רוצה לגוון אבל אם הדברים יבואו לידי תקורת טובה הרבה כנות ואופטימיות יהיה משהו יפה! מקווה שעזרתי רומי!

רומי הודה לך מאוד אם תפרשי לי את הפריסה..

לרומי....

לא הבנתי את תחושת הפיספוס מאיזו בחינה מתבטאת...

תוספת קטנה

מזל תאומים חש רוצה ותמיד מחפש את הגיוון זה אופי שלו והוא עלה בפריסה. אני לא חושבת שיש יותר מידי סיבה לדאגה כי ברגע שיש תקשורת טובה ומדברים על הכל , הכל גם יסתדר כפי שציינתי ונראה בכלל שמקלף הכוכב יש פוטנציאל להסדר והבנה הכוכב מביא איתו גם הכנות!!!! משהו שגם חשוב למערכת להתקיים כי אם אין אמון אז מה שווה????? נגיד ככה שאולי הצד השני חושב על כיוונים אחרים ובכל מחפש גיוון אבל בסופו של דבר מבין מה הדבר האמיתי והנכון שיהיה בהצלחה מקווה שעזרתי

אפשרות לפתרון

X חש פספוס לגביי Y (נער החרבות) יש לו/ה תחושות מנוגדות לגביה/ו מצד הוא חש שזה נכון לנתיב שלו(הכוכב) ז"א שזה מקרב אותו לאמת שלו ומצד שני הוא חש שהיסודות לא מספיק יציבים במערכת יחסים הזאת(המגדל). כסיכום נראה כי X היה רוצה יותר תכלס ויציבות בגלל מלכת המטבעות (מזל שור) שמסמלת אנרגייה של מעשיות. כמו כן אין לי מספיק אינפורמציה על המערכת יחסים הזאת כך שיכול להיות שיש פה גם רכושנות. אשמח לתגובה - יופיה.

שתי הערות...

היי לכולם, עניין אחד חשוב שפוספס, לדעתי, הוא שלא מופיעים קלפי מיינור, מה שאומר שגם אם "x” חושב על הצד השני, הוא לא יממש את שיחת הטלפון שלו כל-כך מהר. ז"א ש-“x" אמנם חושב על זה, אבל מעשית “y" צריכה לעשות משהוא כדי שזה יקרה. נסיך החרבות נמצא כאן כדי להראות לנו איזה טיפוס הוא "x”, והוא טיפוס שצריך גיוון. אני לא אומר שהשואלת צריכה כל שבוע לצבוע את השיער לצבע אחר, אבל חשוב של-“x” יהיה גיוון במערכת היחסים, אחרת הוא ישתעמם ויתחיל לחשוב שואלי יש משהוא אחר יותר טוב. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר