היי לכולם

היי לכולם

שבוע טוב ואני מקווה שהכל טוב אצל כולם,לאור כל המצב הקשה שעובר עלינו והאסון הקשה בסיני אני רוצה לבצע פריסה כללית על המצב שלי בתחום הרומנטי ללא קשר למישהו,אלא כללי מה לשאול ובאיזו פריסה עליי להיעזר?. תודה מראש ושבוע טוב לכולם, מחכה לשמוע ממך שגיא או מכל מי שיכול לעזור, האם הפריסה הקלטית טובה או פריסה אחרת?

רעיון

היי אודליה. מה שלומך ? אנחנו באמת מנסים להמשיך הלאה בייחוד אחרי מה שקרה בסיני( בייחוד אני ,אמא שלי עובדת הרבה שנים בהילטון טאבה וניצלה בנס בפיגוע עם פציעה קלה ככה שמצחיק שהזכרת אבל נחמד על האיכפתיות) לגבי שאלתך: אני בהחלט ממליצה כפי שהצעת לפרוס את הפריסה הקלטית היא מצויינת לשאלתך תחזרי אלי עם הפרטים ואני יעזור לך לפרש מחכה........ רומי

הנה עשיתי אותה

1)מה עוזר ומה בעד - 9 חרבות 2)מה חוסם ומה נגד - הכוהן הגדול 3)שיעור רוחני בהווה לשואל - מלך המטות 4)בונוס לשואל אם ילמד את השיעור - מלך החרבות 5)עבר רחוק 4 חודשים - האיש התלוי 6)עתיד קרוב 4 חודשים - הכוהנת הגדולה 7)דימוי וזווית אישית - 7 גביעים 8)זווית ראייתה של החברה - מלכת המטבעות 9)רוצה אבל פוחדת - אביר הגביעים 10)סיכום כיוון ויכולת - 2 גביעים לא יודעת רומי מתוקה, הפריסה נראית לי שלילית מאוד, לא יודעת יותר מיידי מלכים וכוהנת גדולה וכוהן נראה לי מפחיד ביותר אבל אני מחכה לשמוע מה תגידי יל את ושגיא או מי שמעוניין להגיב לי הפריסה נראית לא הכי או שאני טועה

אפשרות לפיתרון

היי אודליה לפני שנתחיל בפירוש אני מרגישה צורך לציין 2 דברים: האחד רצוי וחשוב לשים לב היכן מונח כל קלף ומה משמעותו כך שלא צריך למהר ולהיבהל דבר שני הוא שאני מאמינה שתמיד יש לנו את היכולת לשנות דברים כך שאם דברים לא נראים לך הרי יש לך את האפשרות ללמוד, לבסיק את המסקנות ולבצע את השינוי הרצוי. מקווה שמההקדמה נרגעת ועכשיו נעבור לפירוש הקריאה .: נראה שאכן יש כאן בעיה מהסיבה שאם כקלף מה עוזר יצא 9 חרבות הרי יש פה משהו! במקרה שלנו בעניין זוגייות יש משהו שאת עושה לא בסדר ובגלל זה את כן צריכה לדאוג וגם להביא לשינוי בשאר הקלפים אולי נבין... והנה כבר בקלף הבא קלף החסימה שמייוצג ע"י הכהן הגדול נרא ש 1 את לא סומכת על האינטואייציות שלך ולא פועלת לפי צוליבך 2 את לא מקבלת את עצותיהם של אחרים 2 אלה אולי יכולים להסיבר את הבעיה כי כנראה שמן הסתתם את כן צריכה לעשות את זה וכן לפעול לפי התחושות שלך ולסמוך על אחרים משהו שכנראה שעד עכשיו לא עשית ואני ממליצה כן לעשותאני חושבת שגם לגבי ההוה אפשר להפיק את השיעור שבאמת נותן לנו מלך המוטות - מזל טלה המעידשלא נהייה איפולסיביות ואגוצנטריית לנסות לראות את קיומם של האחרים וחשוב גם לא להיות הססנים מה שמביא לחוסר ההחלטטיות ובמידה ותעשי את הנ"ל -יגיע מלך החרבות שיוציא את הרגישות וישרוף מאחוריו את הגשרים ויתקדם הלאה .כי בהחלט יש בו את הרצון לזוגיות ובכלל לכל נושא הרגישויות . לגבי העבר בהחלט נראה שבארבעה חודשים האחרונים היה פה הרבה עניין של הקרבות והתפשרויות אולי הקרבת משהו אחד כדי לזכות בשני יכול להיות בחירה מוטעית שלך שבגללה את נמצאת במצב בו היום. לגבי העתיד הכהנת הגדולה באמת מסמלת על חוסר ודאיות כלומר יכול להיות שבזמן הזה פשוט תלמדי על עצמך כי יש פה מאיין מסר רוחני שאת נושאת בו ובעצם שכל חששותיך יחעלמו ותפתרי את הבעיתיות ישתנה עולמך. לגבייך - 7 גביעים אנחנו באמת רואים עיניין של הצלחה של באמת רצון לעשות ולבנות מגדלים אבל בשביל זה צריך גם לגשת לעבודה כך שתנסי לא לחיות בעבר ולחיות רק בעולם של חלומות ואגדות כמה שהכל יכול להיות פסטורלי כי כן תוכלי להפוך חלום למציאות. מבחינת החברה יש לי 2 אפשרויות אני מאמינה שאת כבר תביני מה יותר מתאים האחת יש את עניין העבודה שאולי בשביל נושא זה את לא מוצאת זוגיות ואת רובך מקדישה לזה מצד שני הרבה עבודה ( טוב זה בלי קשר ) יש לעשות כדי להצליח. לגבי החששות שלך קלף האברים מעיד על שינוי שיכול להיות וזה אחד הבעיות ,יכול להיות שאולי את גם בעיתית לגבי ההמשך הלאה כלומר למצוא מישהו אבל לא להמשיך ( אולי זה בגל כל ההיסוסים וההתלבטויות שראינו בקלפים הקודמים ) לסיכום לפני שאני אתיחס לקלף אני רוצה לומר שבהחלט יש לנו כאן מסר חשוב להעביר לך לגבי ההתיחסות שלך לנושאי רגישות וזוגייות שאם באמת אחרי שקראת ,הבנת ולקחת לתשומת לבך אז יבוא באמת הקלף שיצא שסוף סוף יש כאן משהו מעשי כלומר לא משהו מקלפי החצר או הארקנה המעיד על פעולה אכן נראה רומן ושאם תנווטי כמו שצריך גם תצלחי להמשיך ולא להיות באוויר ואפילו ל-ה-נ-ו-ת!!!!!!!!! מקווה שעזרתי לך והבנת את התשובה הארוכה הזאת. רומי

תודה לך ממי

תודה לך בדיוק עלית עליי נכון אני רוצה לשנות רוצה להתנתק מהעבר ולא יודע תאיך, אני חושבת הרבה מהססת, אני דווקא כן מקשיבה לאנשים יותר מיידי אפילו. אבל הפריסה אמיתית ונכונה. תודה לך על תשומת הלב ועל הזמן וההשקעה, נתת לי תקווה שעומד לקרות משהו תודה תודה תוה לך מתוקה שלי

שמחה לעזור

ניתוח מצויין. כמה הערות ותוספות...

היי רומי (ואודליה), הניתוח, לדעתי, מוצלח ויש לי כמה הערות ותוספות קלות לגבי הניתוח של ורמי: הקלף הראשון, 9 חרבות, אמנם קלף קשה, אבל הוא נמצא כאן כדי להראות לך שבארבעת החודשים הקרובים (לפי הבנתי זהו בסיס הזמן בו הקריאה עוסקת) לא תהיה לך זוגיות. הקלף מייצג דאגה על רקע מוצדק וכיוון שכך, צריך לטפל ברקע המוצדק, לכן הקריאה הנה קריאת מסר ותיקון ולא קריאה משמחת המראה שהכל בסדר. קלף מספר 3 מייצג גם את הדפוסים השליליים של התת-מודע. המלך כאן הוא אקטיבי (ומעניין שמי שהופך אותו להיות אקטיבי הוא האביר היושב בפחדים והתקוות). מלך המטות לדעתי מראה כי ישנה נטייה אצל השואלת להיות אימפולסיבית, להתלהב בקלות ולאחר בכן להתקרר בקלות וכדי שמערכות היחסים ישפרו היא צריכה לאזן נטייה זו. הכוהנת הגדולה מראה כי בעתיד הכל פתוח ואם השואלת תצליח להאיר את החלקים האפלים הקיימים בה (זה לא חייב להיות כל-כך דרמטי), ז"א ללמוד להתמודד עם החלקים הבעייתיים הקיימים בה, הדברים יתחילו להשתנות עוד לפני ארבעת החודשים עליהם הקריאה מדברת. הייתי רוצה לנסח אחרת את מה שרומי כתבה לגבי הקלף 7 גביעים. קלף 7 גביעים מראה כי לשואלת יש יכולת להפוך את החלום שלה למציאות, שהדבר אפשרי, אבל היא צריכה לעבור משלב ה"חלום" לשלב המציאות, לנער את האבק ולזוז. לגבי קלף החברה. לדעתי, כאשר אנו נתקלים בשתי אופציות, שניהן נכונות. קלף אביר היושב בפחדים והתקוות יכול להצביע על פחד של השואל לפעול (בדיוק כפי שהאביר מחכה שדברים יקרו). בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר