שאלה דחופה לידיד שמחפש עבודה

שאלתי מה מלכת החרבות הפוטנציאל שמש למציאת אביר חרבות עבודה 3 מטות בחודש הקרוב 7 גביעים .אודה לכם מאוד על תשובה .

אפרשות לפיתרון

היי דפנה, מה שלומך,? נראה שיש פוטנציאל טוב לגבי מציאת עבודה ! את כמייוצגת ע"י מזל דלי מזל של אידיאלים יכולת לעשות הפרדה בין דברים וכך להצליח לעבוד בצורה הטובה ביותר. הפוטנציאל( שמש) מראה על הצלחה ונראה לי גם סיפוק ממה שתמצאי. גם עניין העבודה מוצג בהרבה שיתוף פעולה הרבה עידוד במיוחד בתקופת הזמן שהקצבת לשאלה צריך רק לגשת לעבודה ואני חושבת שכאן נמצא עיכוב לגבי המציאה נראה מקלף האביר שרק צריך לגשת ולהתחיל לבדוק,לנסות ולא לשת בחיבוק ידיים כי כלום לא יבוא אליך צריך להתחיל לזוז ואז. הכל ייסתדר אני בהחלט מאמינה שאם תעשי ותנסי תצליחי כי אכן טמון פוטנציאל ו"הרמת מגדלים "ולא לחיות בעולם של אגדות וחלומות כפי שנראה בקלף 7 הגביעים אני מאחלת לך הרבה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי

תודה לך השאלה עבור ידיד.

כמה תוספות לניתוח של רומי

היי לדפנה ורומי, יש לי כמה תוספות לניתוח של רומי: שני הקלפים: מלכת החרבות והשמש מראים ללא ספק כי השואל הנו עובד מצוין. כאשר הוא יימצא עבודה, היא תהפוך להיות כל חייו והוא יקדיש לה את כל כולו. אלו הם חדשות רעות לנושאים האחרים בחייו, אבל טובות לעניין העבודה. הקלפים מראים גם שייתכן והתחום המתאים לו הוא היי טק, מחשבים (מלכת החרבות) או תחום "זוהר" אחר בו נדרשת עבודה ללא גבולות (השמש). קלף 3 מטות הוא קלף מאד מעודד המראה שכשהשואל ימצא עבודה היא תהיה עבודה מתאימה ובה הוא יימצא את עצמו, יתקדם ויתפתח. הקלף 7 גביעים מראה שיש לו הזדמנות להפוך חלום למציאות, אולם החיבור עם קלף אביר המטות, כפי שכתבה רומי, מראה שיש לו נטייה לשקוע בחלומות ופחות לפעול. מצד שני אם הוא יפעל ויזיז את התח.... אז הכל יתחיל להסתדר. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר