שאלה בנושא רומנטיקה

האם יהיה קשר (רומנטי) ביני לבין M? [היתה התחלה וניתוק פתאומי] עשיתי פריסת אס.או.אס. ואח"כ חשבתי שבעצם הייתי צריכה לעשות פריסת שאלה (אבל לא בטוחה שזה נכון אחרי שעשיתי כבר פריסה אחת). הקלפים שקיבלתי: ימין-מלכת המטות, אמצע-נסיך המטות, שמאל-אס הגביעים. נסיך המטות-מזל קשת-אנרגיה של "טחינת מים" - היתה חוויה רומנטית, הפוטנציאל נראה מבטיח (אופייני לקלפי החצר) אבל מוצה ו...הלאה לחוויה הבאה. לדעתי זה מה שמייצג את הבחור. מלכת המטות-מזל אריה- גם זה קלף שתומך בקלף המרכזי. היה נפלא לבלות, אבל זה היה רק בילוי... הקלף המפתיע הוא אס הגביעים-קלף של התחדשות (כולל התחדשות של האמונה), התחלה של שפע. המפגש עם הבחור באמת היה שינוי מרענן וסוחף עבורי ומצד שני ההיעלמות הפתאומית השאירה אגו די פגוע... האם אני בכיוון הנכון בפרשנות שלי? אשמח ואודה לתוספות/הארות.

פיסת מייד

היי לך לדעתי פירשת את הפריסה באמת בצורה נכונה ובאמת אפשר לראות את הדגש של חוויה כיפית ,ההנאה שבקשר - מלכת המוטות, נראה שהיה את הצורך בגיוון ובמרחב אולי זאת הסיבה שהיה הנתק הפתאומי אני חושבת על פרט נוסף שאולי אפשר להוסיף זה על חוויות פרידה שחווית בעבר ונראה שאולי הפעם יכול לקרות משהו ..(אולי יצוץ משהו בעתיד ) לא הוספתי הרבה כי לדעתי ניתחת כמו שצריך את הקלפים . מקווה שעזרתי רומי

הוא חזר אלי...

אני עדיין מסוקרנת לגבי המשמעות של קלף אס הגביעים....ומאידך, עדיין בתחושה שהסוד הוא לקחת את ה"יחסים" האלה בתור חוויה... תודה לך רומי !

רומי המתוקה

היי לך מה שלומך? אודה לך אם תקראי תא הבקשה לי שלמעלה אני רוצה לבצע פריסה כללית על הזוגיות שלי בתקופה הקרובה למשל 3 חודשים לא לגביי מישהו ספציפי אלא כללית הםא עליי לפרוש פריסת שאלה או פריסה קלטית, או פרית הרגש. תודה לך מראש ומחכה לתשובה

הוא חזר אלי...

אני עדיין מסוקרנת לגבי המשמעות של קלף אס הגביעים....ומאידך, עדיין בתחושה שהסוד הוא לקחת את ה"יחסים" האלה בתור חוויה... תודה לך רומי !

נסיך המטות - כדאי שתדעי עם מי יש לך עסק

היי lovebell ורומי, אין לי הרבה להוסיף – עשיתם עבודה טובה ורק רציתי לשים דגש על קלף נסיך המטות, כיוון שהוא בפועל קלף התשובה. נסיך המטות מראה, כפי שרומי כתבה, שבן הזוג טיפוס קשת. הוא צריך מרחב וחופש. טקסי החיזור הרגילים לא חלים עליו והוא קצת תמהוני בעניין זה. הוא יכול להתקשר פעם בחודש, להראות אדיש מצד אחת ולהיות די נודניק מצד שני. אם את רוצה אותו, את תצטרכי להשלים עם התנהגות זו. אס הגביעים, לדעתי, נמצא שם כדי להגיד לך לא לוותר ולהראות לך שלמרות הכל זה יסתדר. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר