עזרה בפריסה

עזרה בפריסה

היי רציתי אם תוכל לייעץ לי על פריסה שפתחתי לעצמי לגביי קשר עם בחור שרק הכרתי לא ממזמן. אשמח אם תוכל לכוון אותי לפוטנציאל של הקשר דרך הפריסה: האם- נער הגביעים יתפתח- המגדל קשר- מלכת הגביעים רציני- שמונה גביעים ביני- אס החרבות לבין נדב- כוח סיכום- שלושה מטבעות המון תודה.

קלף העצמה: תעזרי לצד השני ותחזירי לו את הבטחון העצמי שאבד לו.

היי בותר (זה לא יכול להיות שמך האמיתי...), באופן כללי הייתי אומר שהסיכויים לפתח את הקשר הזה הם טובים ויש כאן כמה נקודות שצריך להבין ולהפנים: הגישה שלך (המילה האם) מיוצגת על-ידי קלף נסיך הגביעים. נסיך הגביעים הנו קלף קצת בעייתי המראה כי יש לך נטייה שלא לבטא את עצמך כמו שצריך. הקלף מראה שאת פוחדת לחשוף את החלק הרגשי שבך, להיפתח וכי את חייבת ללמוד לדבר. הצד השני לא יכול לדעת אם לא תגידי. למזלך את מיוצגת על-ידי קלף אס החרבות המראה כי רוחות חדשות נושבות בחייך וכי נוצר שינוי בחשיבה המוביל ליותר פתיחות ונועזות המאפשרים את התפתחות זוגיות זו. כמו כן הקלף מראה כי הקשר בניכם יתפתח טוב יותר אם הוא יהיה גם על בסיס אינטלקטואלי ולא רק רגשי. אפשר להגיד שנדב מעריך את השכל שלך ולא רק את הגוף שלך. פיתוח הקשר מיוצג על-ידי קלף המגדל. זהו קלף אזהרה אשר מתרה שאת ללכת לאט ולא לרוץ קדימה עם הקשר הזה. הקשר מיוצג על-ידי קלף מלכת הגביעים. מלכת הגביעים מייצגת רומן, ופוטנציאל חיובי בכל הקשור לזוגיות. היא גם מייצגת מיניות, או לייתר דיוק: מתח מיני וסביר להניח שאת יכולה להשתמש במתח המיני הזה על-מנת לקדם את הזוגיות. חיבור קלף זה עם קלף המגדל מראה שאם תחכי עם נושא המיניות, וככל שיותר תשהי את העניין כך הוא יותר יגלה התעניינות. המילה "רציני" מיוצגת על-ידי הקלף 8 גביעים. חיבור מיוחד זה מראה לנו שאם את רוצה שזה יהיה רציני - את צריכה להרפות ולא להיאבק. לתת לדברים להבנות ולהתפתח לבד. אין לך מה ללחוץ או להילחץ וכשתעשי זאת הזוגיות בניכם תתחיל לזוז. במילים אחרות מאבק, לחץ, דאגות וריצה אחרי "מה יהיה?" רק ירחיקו אותך מקידום הזוגיות. אני יודע שזה קשה לעשות וקל להגיד, אבל מה לעשות... זה החיים. נדב מיוצג על-ידי קלף העצמה. זהו קלף מייג'ור שיש לו מעט נגיעה בעולם החומר, מה שמלמד אותנו שלמרות ולנדב יש הרבה מה לתת, למרות שהוא מגלה עניין, את לא רואה את זה כיוון שזה לא מתממש. כדי שזה יתממש, את צריכה לתת לו להרגיש שזה קורה בקצב שלו ושהכל בשליטה. את צריכה לתת לו בטחון שהכל בסדר (זוכרת את נסיך הגביעים?!) ולעזור לו להחזיר את הביטחון שאבד לו. קלף הסיכום נפלא והוא מראה (3 גביעים) שיש פוטנציאל מצוין לכך שיום אחד תביני שזה זה! ועד אז, אל תתייאשי, תתקדמי לאט, תעזרי לצד השני להגיע אלייך ואל תפחדי להביע את עצמך. בהצלחה, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר