שגיא מבקשת עזרה בפריסה בבקשה

שגיא שלום לך פעם ראשונה פה ולא כ"כ מכירה את הכללים . מקווה שתוכל לעזור לי לפרש פריסת שאלה שערכתי .קצת רקע : לפני חודשיים הסתיים קשר מאד מורכב ואמוציונלי עם בחור שיקר מאד לליבי. הקשר הסתיים בין השאר מכך שלא היינו באותו מקום בזוגיות .אני רציתי לקדם דברים בעוד הוא המשיך "לא להחליט " והתלבט מאד . מה גם שכל מיני "חברים" בחשו בקשר .כרגע אנחנו בנתק מוחלט לאחר שיחה שהסתיימה בכאסח . (עצוב עצוב ...) כרגע אני מתלבטת אם לחדש קשר ולכן שאלתי שאלה כללית מה הפוטנציאל לחידוש קשר ביני לבין x בחודש הקרוב ואלה הקלפים שיצאו : מה -7 מטבעות הפוטנציאל -העולם לחידוש קשר -3 מטבעות ביני-מלכת המטבעות לבין x -5 מטות בחודש הקרוב -צדק קלף סיכום -הכוהנת אשמח לדעתך ועצתך ממני

הכוהנת הגדולה: את צריכה להתמקד בפתרון הבעיות שיש לך בזוגיות ופחות בבעיות שיש לך עם הקשר...

היי ליל33, הקריאה שעשית בהחלט מאתגרת ובמיוחד קלף הסיכום – הכוהנת הגדולה, מה שמלמד אותנו שלא מהפוטנציאל לחידוש הקשר את צריכה לדאוג כי אם מהפוטנציאל של הקשר עצמו. אין ספק כי את מוכנה להיכנס להרפתקה זו שוב. רואים זאת לפי קלף 7 מטבעות (הגישה שלך לקריאה) המייצג אכזבה מהקיים, אבל יחד עם זאת נכונות לסכן את הכל על-מנת להגיע אל האמת. רואים זאת שוב לפי הקלף מלכת המטבעות (איך את פועלת בקריאה), המייצגת את הרצון שלך למצוא את השורה התחתונה וגישה פרקטית העוסקת בהבנה האם זה צריך להיות זה או לא. הפוטנציאל של הקשר (קלף העולם) הוא טוב, אולם כאשר קלף העולם מגיע לשלמות, הוא מתחיל להשתעמם, הוא מחפש אתגרים חדשים, חידושים ושואל את עצמו – מה הלאה (האם זה מה שקרה?). חידוש הקשר (3 מטבעות) נראה אפשרי ואף תהליך מהנה בו תלמדו להבין ש"זה זה". “x" קצת בעייתי, והקלף 10 מטות המייצג אותו מראה כי החיים שלו עמוסים מידי בנקודה זו של חייו בשביל להכניס אליהם זוגיות. באופן כללי, ייתכן והוא טיפוס עסוק הממלא את חייו בעודף פרטים, רצונות וצרכים ואין לו באמת מקום לכל אלו. החודש הקרוב מיוצג על-ידי קלף הצדק. קלף זה עוסק בצורך שלנו לעשות צדק עם עצמנו. זה אומר שבמקום בו אנו מרגישים "כבדות", במקום בו אנו מרגישים שאנו צריכים "לחתוך", במקום בו אנו צריכים להסביר, לתרץ, להתחמק וכדומה – זה המקום בו אנו לא צריכים להיות. במקרים אלו הקלף אומר שאנו צריכים "לחתוך" ולהמשיך הלאה. על פניו, נראה לי שהחודש הקרוב יהיה קצת לחוץ ואת צריכה להבין שגילוי הפוטנציאל הזוגי במקרה זה ייקח זמן רב יותר מחודש. אם תעמדי עם אקדח על הרקה – זה לא יחזיק מעמד זמן רב. קלף הסיכום הוא המורכב מכולם. הוא אומר שלא ניתן לתת תשובה סופית. הקלף לא מתעסק עם מונחים של כן ולא, רע או טוב, אלא בא לתת מסר. קלף מראה כי קיימים דברים מתחת לפני השטח שאת צריכה להתמודד אתם, להתגבר עליהם. הקלף מראה כי את (יכול להיות שגם הצד השני, אבל כיוון שאת עשית את הקריאה, הקלפים יכולים לפנות רק אלייך) צריכה להאיר חלקים הקיימים בך, להתמודד אתם ולא לפחד מהם. הקלף לא עוסק הזוגיות זו, אלא בא להראות שיש לך פצע, בעיה או פחד שזוגיות זו חשפה כנראה וכי בו יש לטפל, כשתטפלי בו הכל יהיה ברור. יכול להיות שכניסה שוב לזוגיות זו, הנה הפתרון, אפילו אם בפועל הזוגיות תיכשל. מקווה שעזרתי, שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר