פריסת שאלה בנושא זוגיות..

עשיתי פריסת שאלה בקלפי ריידר.. השאלה?מה x חשב על סוג קשר בינינו לאחר הסקס? קלף 1 יום הדין,קלף 2כוכב,קלף 3 כוח וקלף סיכום אביר המטות... תודה ..

פריסה......

היי עדי , אני אשמח לעזור לך רק אם תגידי לי איזה סוג של קריאה עשית או לפחות שאני אדע לשייך את הקלפים למילים? מחכה לפירוט........ רומי

לרומי..

הפריסה הייתה מקלפי ריידר של פריסת שאלה של 3 קלפים והוספתי קלף מסכם לביטחון...

אפשרות לפירוש

היי עדי אז כעת אני אעזור לך לפרש את הקלפים שעלו.. וובכן אני רוצה לציין של דעתי הצד השני חושב שהסקס נעשה מתוך התהוות של תהליך יפה ואמיתי את זה אפשר לראות לפי קלף הכוכב שהוא מאוד חיובי ויפה בעינייני זוגיות בנוגע לשאר הקלפים אני חושבת שיש לשים לב שאכן ייתבצע שינוי לאחר המעשה את השינוי אפשר לראות לפי קלף אביר המוטות נראה גם שבאמת יש הבנה והתעוררות שלאחר המעשה (יום הדין) ובעצם לדעתי הצד השני צריך לקחת את השליטה בידיים שלו בשביל שהדברים ייסתדרו על הצד הטוב ביותר ולהמשיך את אותו תהליך יפה שהתחיל. שיהיה בהצלחה מקווה שעזרתי רומי!

לרומי...

באמת תודה ועזרת מאוד...וצדקת באמת ההמשך תלוי בו ככה שאני תלוייה באוויר... תודהההה לך....

שמחה לעזור

תוספת קטנה

היי עדי ורומי, תוספת קטנה: קשה להתעלם מהעובדה שאין קלפי מינור בקריאה. זהו נתון חשוב המראה כי יש צורך בפעולה על-מנת שהשואלת תוכל לאפשר המשכיות למה שקרה. קלף אביר המטות, שהנו קלף הסיכום, בהחלט מראה כי הצד השני פסיבי. הוא מאד נהנה (ואיך אפשר שלא אם יוצאים הקלפים הכוכב (אושר), יום הדין (הארה) והכוח (ראי דיון על קלף זה בעמוד הקודם), אין ספק, אולם חלק מסוים בו אינו רוצה לפעול ומחכה לשואלת שתעשה את הצעד. יכול להיות שלעשות את הצעד (אביר המטות הוא קצת אימפולסיבי) "יחרוץ" את גורל הזוגיות הזו, אולם זה הכרחי, לדעתי, על-מנת שהשואלת תדע איפה היא עמודת ובכל מקרה אם צעד שכזה יגרום לסיום מערכת היחסים – זה בכל מקרה יסתיים מאוחר יותר. ודבר אחרון, לגבי הצעד: זה לא חייב להיות משהוא גדול, זה יכול להיות אפילו סימן קטן או רמז. זה כל מה שאביר המטות צריך. אביר המטות בכל זאת שייך ליסוד האש ועדיף לתת לו לחכות קצת, כך שאם תשקלי להתקשר אליו – תעשי את זה לאחר כמה ימים. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר