שינוי

שינוי

שלום רב אודה לך אם תוכל לפרש לי את הפריסה לגבי השאלה הבאה אני עומדת לעבור לארהב בעוד כחודש וחצי חודשיים האם אני אצליח להסתדר שם? 4 מוטות אס המטבעות המיזוג התלוי 8 חרבות לשאלה השניה שלי האם צפויה לי הכרות רומנטית ב3 חודשים הקרובים יצאו לי הקלפים הבאים המוות 9 חרבות 2 מטות 5 גביעים 3 מטות אודה לכם על התשובות חג שמח ושנה טובה

פריסה

היי מוניק, אני אשמח לעזור לך אם רק תגידי איזה קלף שייכת למה? או איזה סוג של קריאה עשית מחכה לפירוט!

לא חושבת שהבנתי???????????

היי רומי תודה על העזרה.......... עשיתי פתיחה של 5 קלפים ושאלתי את השאלה כפי שכתבתי אותה ואת סדר הקלפים כפי שיצאו הבנתי שיש פתיחה כזאת אם לא אודה לך מאוד אם תכתבי (את בת או בן :))איזו פריסה עלי לעשות זה מאוד מאוד חשוב לי בתודה מראש

הסבר.......

היי מוניק... התכוונתי איזה מילה התאמת לכל קלף..... כך אני אוכל לעזור לך לפרש את הפריסה זאת נקראת פריסת מילים. ( אני בת) מחכה לפירוט....

שינוי

שלום רב אודה לך אם תוכל לפרש לי את הפריסה לגבי השאלה הבאה אני עומדת לעבור לארהב בעוד כחודש וחצי חודשיים האם אני אצליח להסתדר שם? 4 מוטות אס המטבעות המיזוג התלוי 8 חרבות לשאלה השניה שלי האם צפויה לי הכרות רומנטית ב3 חודשים הקרובים יצאו לי הקלפים הבאים המוות 9 חרבות 2 מטות 5 גביעים 3 מטות אודה לכם על התשובות חג שמח ושנה טובה

הנסיעה

בואי ננסה לעזור בשאלה הראשונה על העבודה. אז ככה.. בהחלט תמצאי שם עבודה ותתחילי לעבוד, אבל מהר מאוד תמצאי את עצמך במצב שבו תצטרכי לעשות את הבלתי אפשרי כמעט... תכנסי למצב שבו תרגישי שאת לא חלק ממה שקורה שם, ושמונה חרבות בכלל מראה על חוסר יכולת לשנות דברים. בקיצור את תעבדי ותרגישי שאת לא חלק ממה שקורה בעבודה. ומבלי לפרט יותר מדי זה גם מה שיקרה בעניין הזוגיות. אבלללל.... אלו רק קלפים, ואת כדאת כבר יודעת מה הולך לקרות... בידך השינוי.או יותר נכון התיקון!!! בהצלחה

תודה רבה לך מזל אבל מה זה אומר? טוב או רע?

שינוי

היי מוניק. משהוא לא מסתדר לי. תרשמי בבקשה מה כל קלף מייצג בשני הקריאות....

שלום לך שגיא................

שבוע טוב שגיא ותודה בהתחלה ערכתי פריסה של 5 קלפים מבלי לדעת שבעצם בפורום הזה הפריסה היא למילים אז לגבי השאלה הראשונה בעצם הקלפים מספיקים האם-4 מטות אני-אס המטבעות אצליח-המיזוג להסתדר-התלוי שם(ארהב)-8 חרבות לגבי השאלה השניה ברשותך אפרוס שנית למרות שיוצאים קלפים אחרים כל פעם האם-הנזיר צפוי-המוות לי-מלך הגבעים קשר-9 גביעים רציני-אס הגביעים ב3-מלך החרבות חודשים-מלך החרבות הקרובים-7 מטבעות אני מקווה שהפעם הפריסות שלי נכונות אני עומדת לעשות שינוי רציני בחיי וזה די חשוב לי בתודה מראש ושבוע טוב מוניק

קלף 8 חרבות: אם לא תלמדי לעשות שיקולים "קרים" - הנסיעה לא תצליח!

היי מוניק, קודם כל אני לא מגביל את הפורום לסוגי קריאות, אלא פשוט לא הבנתי איזו קריאה עשית. אני באופן כללי יותר ממליץ על קריאת המילים, או קריאות יותר קצרות וממוקדות בשלבים הראשונים כיוון שהם יותר קלים להבנה. דבר שני, לא היה צורך לעשות קריאה חוזרת לגבי השאלה השניה. זו תהיה קריאה שניה שהיא פחות טובה. לכן אפרש את הקריאה הראשונה. דרך אגב את שלושת המילים: "בשלושת החודשים הקרובים", מומלץ (וגם קשה מאד יהיה לפרש בלי לעשות את זה) לייצג על-ידי קלף אחד. לגבי הקריאה הראשונה: באופן כללי יש לך פוטנציאל מצוין להצליח שם: קלף 4 מטות מראה שהגישה שלך היא נכונה וכי את נכונה לצאת למסע. כמו כן הקלף מראה שאת מבינה כי המסע הוא החשוב ולא התוצאה וזו התחלה טובה. את מיוצגת על-ידי קלף אס המטבעות. זהו קלף מצוין המראה כי את נמצאת במקום של מימוש הצרכים שלך וכי יש לך את כוח להגיע אל המטרות שאת מציבה לעצמך. קלף המיזוג מראה כי ההצלחה תלויה לא מעט באמונה שלך בעצמך וביכולות שלך ומראה כי יש לך את הכלים והפוטנציאל האישי הדרושים כדי להצליח. במילה "להסתדר" מתחילה הבעיה. האמת היא שזו לא בעיה כי אם צורך. הקלף מראה כי את צריכה להבין כי יש שם קושי וכדי להצליח את צריכה ללמוד להקריב. סביר להניח כי יהיה שם קשה ולכן הקלף רוצה לתת לך אזהרה מוקדמת על-מנת שתוכלי להכין את עצמך. קלף 8 חרבות מייצג את התשובה הסופית. יש כאלו שיגידו כי זהו קלף לא טוב. אני מאמין כי הוא מייצג גישה לא נכונה שצריכה להשתנות וכשזו תשתנה, הכל יסתדר. קלף 8 חרבות מייצג צורך בהיגיון ובשיקולים קרים. הקלף מראה כי יהיו לך הרבה פעמים מצבים בו תצטרכי לעשות שיקולים הגיוניים ולא רגשיים (החל מההחלטה הזו – לצאת למסע לחו"ל). זה יהיה קשה אבל זה נחוץ, כיוון שאם תתני לשיקולים אחרים מלבד ההגיון להשפיע עלייך, המסע שלך לא יצליח. הקריאה השניה (אני מפרש את הקריאה המקורית): התשובה היא כן! הקלף 3 מטות מראה שאת אמורה למצוא זוגיות בשלושת החודשים הבאים ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון: הקלפים 9 חרבות ו-5 גביעים מראים צד בעייתי. הם מראים כי איפה שהוא את מיואשת (5 גביעים) מצד אחד ובנוסף הם מראים כי את מודאגת על רקע מוצדק (9 חרבות). עם החלק הראשון אפשר להתמודד, כיוון שזה רק בראש שלך והמצב בפועל טוב יותר, אולם עם הקלף השני (9 חרבות) יש לנו בעיה רצינית יותר. הקלף מראה, לדעתי, כי יש רקע לחששות שלך וצריך להבין אותו. זה יכול להיות העובדה שאת נוסעת למדינה זרה ושם אין את "האנרגיה" לחפש בן זוג ויכול להיות שאת סוחבת דברים מהעבר. לכן, לפני שאת נוסעת את צריכה להיות בטוחה שאת משאירה כאן את הכל, כולל את מערכות היחסים שהיו לך, פחדים, חששות וכדומה. לעומת זאת קלף המוות וקלף 2 מטות מראים התחלות חדשת. המוות מראה שכאשר תוכלי להוציא את העבר מחייך, יכנסו הזדמנויות חדשות. הוא גם מראה שהשינוי אותו את עומדת לעבור (הנסיעה לחו"ל) יתרום להתחלות חדשות אלו. הקלף 2 מטות מראה כי יש לך את כל הפוטנציאל להתחלות חדשות, אולם הוא בעיקר ממקד אותך לחפש התנסויות וללמוד מתהליך הזוגיות איך לפתח את "כישורי" הזוגיות שלך. הקלף מראה כי מבחינה מסוימת את נמצאת בשלב התפתחות בו את צריכה ללמוד מהזוגיות, מהשגיאות שאת עושה, ליהנות ממנה ולא לרדוף אחרי מטרות כגון: מציאת בן זוג לחיים. זה כמובן יגיע, אבל זו לא המטרה כרגע. בהצלחה, שגיא.

אלפי תודות לך שגיא עכשו אני מרגישה בטוחה יותר ואני אצליחחחחחחחחחח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר