קריאה לחברה..עזרה בפירוש...קלףףףף השטןןן

האם לx יש מישהי אחרת בימים אלו באמריקה מלבד חברתי? יצא קלף השטן....

קלף הסטן

קלף הסטן מדבר על הזנחה על פעולה ממקום לא אמתי ושקר לעצמנו ולאחרים לכאן כדי לענות על השאלה יש צורך לדעת איפה הקלף יצאה...ומה הקלפים סביבו - הדבר יתן תמונה מלאה של הקלף עצמו בהצלחה

כנראה שכן.....

קלף השטן מדבר על יצריות על פעולה ממקום נמוך שבו אנו לא מודעים לעצמנו ומזניחים את הסביבה אז כנראה שהתשובה לשאלתך היא חיובית. יופיה.

קלף הסטן

קלף הסטן מדבר על הזנחה על פעולה ממקום לא אמתי ושקר לעצמנו ולאחרים לכאן כדי לענות על השאלה יש צורך לדעת איפה הקלף יצאה...ומה הקלפים סביבו - הדבר יתן תמונה מלאה של הקלף עצמו בהצלחה

נראה שכן......

קלף השטן מייצג התפתות!, ומצבים בהם מזניחים מה שיש לנו ונותנים לדברים אחרים להשתלט עלינו אז ככה שנראה שהתשובה היא כן אך תמיד רצוי לדעת את הרקע ושאר הקלפים.

גם אני חושב שיש לו שם מישהי אחרת...

הי issa issa, גם לי נראה שיש לו מישהי אחרת, אבל לפני שנתחיל להאשים - יש לי כמה שאלות: איך עשית את הקריאה (עם הקלפים שלך או מהמחשב)? האם זו קריאה בת 3 קלפים או קריאה של קלף אחד? אני אישית, במקרים כאלו, מעדיף קריאות של 3 קלפים ומעלה - יש בהם יותר פרטים וניתנת לקלפים אפשרות להעביר לנו מסר יותר מדוייק. בהצלחה, שגיא

לשגיא

הם לא בקשר מחייב ומאוד מתוסבך אבל חברתי רצתה לדעת עם נמצא שם עם מישהי אז הפריסה הייתה ממוחשבת וזה היה קלף 1...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר