תודה לך עד כה אכן עזרת לי מאוד מאוד .ושוב תודה

יש לי שאלה בקשר לטיול

מה 9 מטבעות הפוטנציאל 8 מטות שאצא 3 גביעים לטיול ירח בסוף החודש אוהבים. יש לי טיול שאני מאוד רוצה לצאת ליומים אך יתכן וזה לא יצא לפועל( אני לא בטוחה)אז מה את אומרת .בתודה דפנה

היי לכולם יופי של תשובות. כמה נקודות שרציתי להרחיב לגביהם...

היי דפנה והיי לכולם, קראתי את מה שכתבתם מאד אהבתי את התשובות ויש לי כמה הערות: הקריאה הראשונה אכן מראה שיש המון פוטנציאל להצלחה וישנם שלושה קלפים שיש לשים לב אליהם: קלף הירח, המייצג את הפוטנציאל, מראה כי משהו לא ברור שם. הקלף מראה שהדבר הראשון שעלייך לעשות הוא להסיר את הערפל שלא מאפשר לך לראות את הפוטנציאל: זה יכול להיות מטען רגשי, אדם בעבודה, בוס קשה, פחד מהתפקיד או פחד מהעתיד וזה יכול להיות כולם יחד. מה שזה לא יהיה את חייבת לשחרר את זה. לאחר שתשחררי את זה הפוטנציאל יוכל להיות חיובי. איך עושים את זה? מדברים על זה, בודקים ושואלים והאמת היא שהדיון כאן הנו התחלה מצוינת עבורך. ההצלחה, המיוצגת על-ידי קלף נסיך הגביעים, תלויה ביכולת שלך להביע את עצמך ולהגיד את כל מה שיש לך. האנרגיה של מזל דגים מפריעה כאן והקלף מראה שיש לך נטייה להאמין שמה שקיים אצלך בראש קיים גם אצל אחרים, לכן את נמנעת להיות ברורה וישירה. מיקום הקלף עוסקת בצורך להביע, ולבטא את עצמך – אז אל תפחדי לעשות זאת: זוהי הדרך שלך להצלחה. קלף הצדק הוא קלף חשוב והוא קורא לך להסיר מעלייך את החששות, ההתלבטויות ואת כל מה שמעיק עליך. הקלף רומז שעלייך להיות קלילה ולא לתת לדברים להיות כבדים מידי, כיוון שברגע שדבר נהיה כבד – זה הזמן שבו את צריכה לעשות משהו. ברגע שאת צריכה להגן על משהוא, לחפש תירוצים או להסתיר – סימן שמשהוא לא כשורה. את יכולה לעבוד קשה, לדוגמא, וזה יכול להיות בסדר גמור. אבל, אם אם את עובדת קשה וזה מפריע לך – אז זה אומר שאת צריכה לחתוך. לגבי הקריאה השניה – אני מסכים במאה אחוז עם רומי ואני שמח לראות שהיא פיתחה שליטה בקלפי החצר. מה לעשות, כנראה שהמכשול היחידי העומד בפני השואלת זו היא עצמה ולאחר שתתגבר על נסיך הגביעים מהקריאה הקודמת – הכל אפשרי. בעניין הקריאה של החבר – יש לי הערה לגבי הקידום: כמובן שרואים את עניין הקידום גם דרך הקלף אס המטבעות, אבל רמז לכך ניתן למצוא גם בקלף הנאהבים המראה כי השואל, כנראה, הכניס דבר נכון לנתיב החיים שלו – וכשאנחנו במקום הנכון הדברים יתפתחו נכון. עוד רמז לכך ניתן לראות בקלף הנזיר. כיוון שהוא מייצג גם את הכדאיות הרי שהקלף אומר שאם השואל יתאזר בסבלנות במקום העבודה – זה ישתלם לו. בהצלחה לכולם, שגיא.

יש לי שאלה בקשר לטיול

מה 9 מטבעות הפוטנציאל 8 מטות שאצא 3 גביעים לטיול ירח בסוף החודש אוהבים. יש לי טיול שאני מאוד רוצה לצאת ליומים אך יתכן וזה לא יצא לפועל( אני לא בטוחה)אז מה את אומרת .בתודה דפנה

הטיול......

היי דפנה , אז לגבי הטיול באמת אפשר לראות את כל האי וודאויות שיש בעניין ןזה לפי קלף הירח - הדברירים בהחלט עדין לא ברורים אבל אפשר לראות שיש פוטנציאל ואכן הטיול יתממש אני יכולה לראות את זה על פי שלושת הקלפים 9 מטבעות בהחלט מראה שיש פרי לעמל כלומר כן מנסים לעשות משהו בעניין גם אפשר לראות לפי 8 מוטות שדברים ופעולות יהיו מהירים ואכן תהייה הצלחה בכלל אפשר לראות את השמחה שתהייה לך מקלף 3 הגביעים ולבסוף האוהבים שמראה שילוב והצלחה לגשר סין כל הצדדים והבעיות מקווה שהכל יהיה בסדר רומי!

תודה לך.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר