שלום יש לי שאלה בקשר לתפקיד החדש

שאלתי מה הפוטנציאל שאני יצליח בתפקיד החדש. (אני עובדת במשרד של כח אדם ) והתחלתי השבוע. 10 מטבעות ירח מיזוג נער הגביעים 7 חרבות צדק קלף סיכום .

מעניין

מעניין לדעת מה את חושבת על הפתיחה?

שהתפקיד ינוהל בהצלחה

ויש לי את כל הפוטנציאל .יהיה קשה ולחוץ אך מכיון שאני מצליחנית זה יצליח .מה דעתך .?

גישה טובה

שלוםגישה טובה דפני יש לי 2 הערות: 1- דכאי שתסבירי כל קלף לאיזה מילה מיוחס! 2- נראה שהגישה שלך די טובה ואם את טוענת שאת טיפוס מצליחן אז כל דבר אפשרי! תתני הסבר לגבי כל מילה והקלף למה שייכת כל אחד?ואני אשמח לעזור רומי!

ובכן רשמתי

10 גביעים מה ירח הפוטנציאל מיזוג שאני נער הגביעים יצליח 7 חרבות בתפקיד החדש וקלף סיכום צדק.

שהתפקיד ינוהל בהצלחה

ויש לי את כל הפוטנציאל .יהיה קשה ולחוץ אך מכיון שאני מצליחנית זה יצליח .מה דעתך .?

הצלחה

מה שאת צריכה לעשות אחרי שאת לומדת היטב את התפקיד,,, זה חובת הדווח לממונים עלייך שיידעו על כל רעיון וכל חידוש שאת מביאה למערכת.לא לחכות שהם יראו לבד.. ותזהרי ממשהו שם שלא ישים לך רגל. (מהעובדים). בהצלחה

איך אני מנסת את השאלה .?

עובדת איתי מישהי והייתי רוצה לדעת אם אני יכולה לסמוך עליה.אז איך אני שואלת .

שאלת מילים

את שואלת שאלת מילים לכל מילה קלף לדוגמא: האם אני יכולה לסמוך עלX חמישה קלפים בסך הכל

ובכן פרסתי את השאלה

האים מלכת המטות אני 6 מטבעות יכולה 10 מטבעות לסמוך מלך המטות על ל. קיסרית . לפי מה שניראה לי שכן.האים את רואה עוד משהו.?

אין סיבה לדאגה!

היי דפנה, אני חייבת לציין שלדעתי הקלפים שעלו ממש יפים! נתחיל מממלכת המוטות שמיוצגת ע"י מזל אריה ומציגה אנשים שיודעים לנהל,ושאפשר לסמוך עליהם שהעבודה תתבצע בעצם את תופסת את עצמך כמי שאפשר לסמוך עליה ותעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר וזה מה שמביא אצלך להצלחה ושפע_6 מטבעות . בהחלט את יכולה לסמוך על הצד השני יש לך את כל הסיבות יש את הקבלה של כל העזרה והעבודה הטובה מה שמביא ל10 מטבעות . מלך המוטות כמיוצג ע"י מזל טלה אני חושבת שאולי יש כאן את ההיסוס מצידך ואת עוד לא סגורה על ההחלטה באמת של " האם לסמוך או לא לסמוך" אבל נה מייד יש את התשובה כמייצגת את הצד עליו נשאלת השאלה- ל" כמיוצגת ע"י הקיסרית מראה שאין סיבה לדאגה יש הרבה נתינה מראה כי מעצם היותו מייז"ור ושאין סיבה לפחד ל"- בן אדם טוב נותן מעצמו ועוזר.אניחושבת וחוזרת על עצמי הקלפים באמצת חיוביים כדאי לשים לב לעיין של נתינה והקבלה ושאין סיבה לחשוש. מה שנותר רק לומר יישר כח את על הדרך הנכונה בהצלחה רומי!!!

תודה תודה תודה .ואם אפשר שאלה עבור ידיד חשוב שמאוד ביקש לשאול משהו .

אבל שוב איך לשאול .ידידי חזר למקום עבודתו .כלומר לפני שנה הוא עבד שם ועזב כי היה לו קשה .אך היו מרוצים ממנו .והנה הם ביקשו שיחזור והוא החליט שכן אז ביום ראשון הוא חוזר . איך לשאול אם זה רעיון טוב ?איך לנסח .

קריאת sos

היי דפנה לגבי ידיד שלך אני ממליצה על קריאה ממש פשוטה זוהי קריאת ה-sos יש לך קישור למעלה באדום בדף הראשון לגבי הקריאה במידה ואת לא מכירה אותה ולאחר מכו תוכלי לרשום את הקלפים שעלו ואני אנסה לעזור לך ! את השאלה את יכולה לנסח כמו ששאלת כבר : " האם זה רעיון טוב ש.x חזר לעבודה ה....... בהצלחה ומחכה לפירוט תתני גם רקע לפני כן לגבי מה שהיה לו הבעבודה : זמן ועוד זה יכול מאוד לעזור..

בחרתי בפריסה און ליין של המחשב

האים כדאי לאיקס לחזור לעבודה במלון . האים כדאי נזיר לאיקס אוהבים לחזור כהן לעבודה אס חרבות במלון אס מטבעות .

אפשרות לפיתרון

דפנה הי שוב, נראה שכרגע לפי קלף הנזיר צריך פשוט להעזר בסבלנות ובנוסף להבין שהזמן יעשה את שלו וייפתור הכל ידידך שמיוצג ע"י קלף האוהבים מראה לדעתי את ההתלבטות שצד אחד משך לכיוון אחד שאולי הוא לא רצה לחזור לעבודה וכיוון שני שאולי כן כדאי,לגבי עניין החזרה נראה שיכול בהחלט לסמוך על האינטואיציות שלו הוא מקבל עצות טובות כלומר לסמוך על מי שמייעץ לו ( יכול להיות שאת בעצמך) והעבודה במלון מיוצגת בסימן חיובי לגמרי - האסים קלפים טובים וחייובים העבודה תביא איתה התפתחות בנוסף אני חושבת שהמלון שמסומן ע"י אס המטבעות רק מראה את העובדה ששוב רצו אותו כי הוא בעבר הוכיח את עצמו ואפילו שעזב הנה שוב רצו אותו ( אולי אפילו ייקבל קידום )אחרי זמן מה שיהיה לו בהצלחה הקלפים טובים ומראים שהידי שלך יכול להאמין בעצמו ובכישורי הכל בסימן חיובי וכיוון חדש מקווה שעזרתי רומי!

תודה לך עד כה אכן עזרת לי מאוד מאוד .ושוב תודה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר