לשגיא או לכל מי שיודע...........

שגיא מה שלומך? שוטטתי באתר של אורי רז ונתקלתי בפריסת הפנטגראם: פריסת המחומש האוטומטית. זה חמישה קלפים שמסמלים רוח אש מים אויר ואדמה. שאלתי היא מה זו בדיוק הפריסה הזו?, למה היא משמשת ומה כל קלף מייצג. אשמח לתשובה. יופיה.

לאיזה משפחה היא שיכת ? אך מחלקים את הקלפים?

ואני רציתי לאוסיף ולשאול לאיזה משפחה ממשפחת הקריאות היא שייכת ואך מערבבים ומחלקים את הקלפים

אין לי מושג...........

ראיתי את זה באתר של אורי רז, לא היה הסבר רק פתיחה אוטומטית שכל קלף מייצג אחד מחמשת האלמנטים: אויר ,אדמה, אש, מים ורוח.

לשגיא או לכל מי שיודע...........

שגיא מה שלומך? שוטטתי באתר של אורי רז ונתקלתי בפריסת הפנטגראם: פריסת המחומש האוטומטית. זה חמישה קלפים שמסמלים רוח אש מים אויר ואדמה. שאלתי היא מה זו בדיוק הפריסה הזו?, למה היא משמשת ומה כל קלף מייצג. אשמח לתשובה. יופיה.

פנטגראם

פריסה זו משמשת את הקורא להכרת השואל,, שאותו לא ראה ולא הכיר. אין הוא בענייני רוח, אדמה בסיס עבודה, וכו',,,

צורת פריסת הקלפים

הפנטגראם (ראה אייקון מצורף) דמות אדם ראש קלך מס' 1 רגל ימין קלף מס' 2 יד שמאל קלף מס' 3 יד ימין מס' 4 רגל שמאל מס' 5

60 שניות על קריאת הפנטגרם...

היי יופיה, אז זה מה שאת עושה במקום לענות לתשובות בפורום – רועה בשדות זרים... מה עם עניי עירך.. (סתם... אני מאד שמח שאת עושה את זה ולדעתי האתר של אורי רז הוא מקור מצוין ללימוד והרחבת הידע). את קריאת הפנטרגם (וגם את קריאת הפנטגרם הזוגית) אנו נלמד בקורס (סבלנות). זוהי קריאת התרשמות אשר באה להראות לנו את מצבו של השואל ועוזרת לנו להבין במה להתמקד. אני משייך אותה לסוג קריאות שאני קורא להם קריאות ה- "אהמממם!?", המוסיפות מתח ועניין בקריאה. כשאני קורא בקלפים אני נוהג לפתוח בקריאה זו, לפרוס אותה, להגיד: "אהמממ!?", לאסוף את הקלפים ולא להוסיף דבר על מה שייצא. השואל המסוקרן שואל בדרך כלל מה זה אומר ואני עונה לו שזה ביני לבין הקלפים. וזה באמת כך. לדעתי, קריאה זו מצוינת כקריאת התרשמות והיא תעזור לנו להבין איזה קריאה לעשות הלאה ובאיזה נושא להתמקד. מתי שהוא אני אכתוב מאמר קצר על הקריאה ועד אז תצטרכו להתאזר בסבלנות... שגיא.

יופי של מלמול

בקיצור חוץ מלומר בואו ללמוד אצלי בקרוס לא אמרתה כלום כל הכבוד.... יום טוב ימית

אל תכעסי ימית, זה היה ההומור המיוחד שלי...

היי ימית, כמה זמן אנחנו מכירים - שנתיים? עדיין לא למדת להכיר את ההומור שלי? יש לי הצעה - קחי שעה הפסקה כנסי לקישור וקצת תצחקי - זה לא מזיק. חוץ מזה, מה שכתבת לא הוגן - את יודעת יפה מאד שאני מאד מקפיד שלא לפרסם את הקורסים שלי בפורום ושאני מנסה להשאיר את הפורום כמה שיותר נייטרלי. את יודעת שאני אפילו מוריד פרסומים שהתלמידים שלי עושים לי בפורום. לגבי קריאת הפנטגרם - אני לא יכול לכתוב כמה מילים על רגל אחת וכשנלמד את הקריאה תביני למה. בעתיד אכתוב מאמר מקיף עם דוגמאות וכשזה יהיה מוכן אפרסם אותו. שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר