זוגיות

זוגיות

שאלתי את הקלפים האם אפגוש בן זוג ב- 3 החודשים הקרובים והתשובה קלף 2 אביר גביעים קלף 2אביר מטות קלף 3- 10 גביעים קלף 4- 4 חרבות קלף 5- 7 חרבות אינני מסוגלת לפרש לעצמי ומבקשת עזרה, תודה

אפשרות לפיתרון!!

שלום , וובכן נראה שלפי 2 הקלפים הראשונים - קלפי האבירים יש את כל מה שצריך כדי לענות ! קלף אביר הגביעים מראה שבשביל לפגוש מישהו את לא צריכה לעשות הרבה את יכולה לנשום לרווחה כי הגורם הנוסף (בן זוג) יכול להיכנס בלי שום מאמץ מצידך , זה לגבי שאלת ה "האם"? שבעצם מראה שכן גם לגבי המילה "אפגוש" יש תשובה חיובית בעצם קלף האביר שמופיע שוב נראה שגם כשצד ב נכנס לעניינים והוא - 10 גביעים שגם מאוד רוצה ליצור, להתחדש וללכת הלאה . זאת אומרת שאפשר לראות שכן יהיה מישהו אך לדעתי לא בשלושת חדשיים הקרובים כמיוצגים ע"י 4 חרבות המראים מצב ללא שינוי ומצב של המתנה!יש תמיכה שכדי לחכות ולחשוב צריך את הזמן הזה אין למה למהר. בנוסף אני חושבת שישנה איזשהי בעיה שבא משהו חדש אז יש רצון לשנות או פשוט לא להמשיך ולחכות שאחרים יעשו ולדעתי את צריכה להיות פסיבית כמו שאומרים הקלפים עד שאת מוצאת מישהו אך לא להמשיך אם זה עד למציאת הבן זוג ולהיות יותר אקטיבית ולפעול כי הם מצידם מעוניינים לבסוף קלף 7 החרבות שמראה הרבה צורך בחשיבה וטקטיקה בכלל אני חושבת שכדאי ב3 חודשים הקרובים יותר לחשוב מה לעשות ואיך לפעול בהיגיון כדי לפגוש בן זוג ולהמשיך איתו הלאה.....ואז בטוח שיהיה משהו וטוב! מקווה שעזרתי שיהיה בהצלחה!! חג שמח רומי;

לרומי, תודה

תודה מקרב לב. קצת הסתבכתי לגבי- להיות פעילה או לא להיות פעילה. ו- מהיכן הוא יגיע? אפגוש ברחוב או, אני צריכה לפרסם בעיתון משהו.

היי pliah31, לא הבנתי איזו קריאה זו (מה כל קלף מייצג) + אשמח לקבל קצת רקע.

המשך....

שלום, לדעתי את כן אקטיבית אבל הבעיה היא שעד שאת מוצאת מישהו! אחרי כן את משתעממת ול עושה יותר מידי אולי את אומרת שהנה מצאת ואז את מוצאת ולא קורה כלום כי השגת את המטרה ואת ממשיכה הלאה ולגבי מאיפה תמצאי את יודעת דברים כאלה לא מחפשים הם פשוט באים לבד ולגבי זה לא נראה לי שאת צריכה לדאוג יותר מידי אם יש לך עוד שאלות אז...... רומי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר