מה הפירוש של קלף הכוח בהקשר של סקס?

באיזה הקשר זה יצא..

היי issa issa, למה התכוונת: האם את רוצה לדעת האם הקלף מייצג מיניות, האם הוא מייצג בגידות, איך הוא במיטה ? אשמח אם תכתבי באיזה הקשר זה ייצא וכך אוכל לנסות לתת תשובה מדויקת יותר. שגיא

הכוונה היא...

האם מייצג מיניות..ומה אומר הקלף לגבי זה שאם הוא אהב את הסקס ?תודהההה

קלף העוצמה, כמו מזל אריה, הוא בהחלט קלף מיני. לפרטים נוספים.....

היי איסה איסה, באופן כללי, לדעתי, קלף העוצמה מאד מיני. האריה בקלף מייצג את החיה הנמצאת באדם אותו הקלף מייצג וגם אם הוא שולט בה – היא קיימת. קלף העוצמה מקרין מיניות ואי אפשר להתעלם ממנו. השואל/ת שלנו הוא מסוג הגברים/נשים שמאד קל להם למצוא בני זוג וגם בני זוג לילה – הם פשוט ממגנטים אליהם את בני/בנות הזוג. אלו המיוצגים על-ידי קלף העוצמה לא צריכים לעשות מאמץ והם לא יחצינו את המיניות שלהם (הם לא ירדו לרמה הזו). הכל יבוא בצורה טבעית והם יהיו ג'נטלמנים מושלמים. לעומת זאת במיטה הם יהיה כאריות (או נמרים)... אני מאד ממליץ לך להיכנס לקישור המוביל לאתר של מיכל : "סקס מיסטי" ובו היא מפרסמת מאמר שלה המתאר איך כל בני מזל ובנות מזל (כל אחד ואחת לחוד) מתנהגים (גם במיטה). אם את רוצה לדעת איך אלו המיוצגים על-ידי הקלף מתנהגים במיטה, אני ממליץ לך לקרוא את המאמר על בני מזל אריה. בהצלחה. שגיא.

מה הפירוש של קלף הכוח בהקשר של סקס?


יכול להראות גם בגידה

בגדול הוא מראה ששני הפרטנרים אוליי נהנים מהסקס אבל הם לא נהנים ממנו ביחד צריך להוסיף קלף כדי לבדוק איפה הניתוק בין השניים או להסתכל בכלל הפריסה.

למיכאלי איילת....מזא נהנים מהסקס אבל לא ביחד?

גם קלף העוצמה יכול לייצג בגידה - אבל כאשר הוא לא מאוזן

נכון, קלף העצמה וכמוהו מזל אריה יכול להראות על בגידה, במיוחד במקומות בהם האגו נפגע. העניין הוא שזה יקרה רק כאשר הקלף לא מאוזן, וזה אומר שהוא יושפע על-ידי קלפים חוסמים אחרים בקריאה. חשוב לציין כי כל קלף שאינו מאוזן יכול לייצג בגידה, ההבדל הוא שבקלף העוצמה, הבגידה תהיה נקייה יותר, אלגנטית בלי הרבה הסתבכויות – צריך לזכור שהוא אצילי ובכל זאת שולט על ייצרו. שגיא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר