היחס בן הקלפים

היחס בן הקלפים

הי שגיא השמח אם תתן דעתך ליחס שיצא בקריה המצורפת בן הקלפים או במלים אחרות לעובדה שיצאו 2 אברים אביר החרבות ואביר המוטות המפנים את גבם זה אל זה וכאן לעובדה שהכהנת מסתכלת על אביר המוטות איזה מידע זה יכול לתת לנו על המשתתפים בקריה נו.............................................................זו כבר פעם שניה... יום טוב וחג שמח
h-10090.jpg

איזה קלפים יפים

הי לך, ממש יפים, אשמח לדעת מה השם של הקלפים תודה אלה.

רנסנס טרות

לגבי בקלפים התשובה בהודעה חדשה מעל ההודעה הזו בכל אופן מדובר על הטרות של הרנסנס או רנסנס טרות בהצלחה

היחס בן הקלפים

הי שגיא השמח אם תתן דעתך ליחס שיצא בקריה המצורפת בן הקלפים או במלים אחרות לעובדה שיצאו 2 אברים אביר החרבות ואביר המוטות המפנים את גבם זה אל זה וכאן לעובדה שהכהנת מסתכלת על אביר המוטות איזה מידע זה יכול לתת לנו על המשתתפים בקריה נו.............................................................זו כבר פעם שניה... יום טוב וחג שמח

שני האבירים מראים על יריבות בין השואלת לבת הזוג... האם יש לנו טלנובלה?

היי ימית, לפני שאתחיל בעניין הקשרים בין הקלפים אני רוצה להזכיר לכולם את הפירוש הרגיל (הפסיכולוגי) של הקריאה: אני מעתיק את התשובה הקודמת: "...... היי ימית, הקריאה הזו בהחלט יותר על הקרקע מהקריאה הקודמת וגם כאן יש בעיות. אתחיל לניסיון להבין מה "ג'" מרגיש: הבעיה המרכזית מיוצגת על-ידי הקלף הכוהנת הגדולה המראה כי בסופו של דבר "ג'" לא יודע מה הוא מרגיש. הוא מונע על-ידי דחף בלתי מוסבר להמשיך את הקשר בין הצדדים ומחכה לראות לאן או למה זה יוביל וכאשר הוא ילמד להכיר את כל הצדדים הקיימים בו (ובמיוחד להכיר את אלו שהוא מפחד להתמודד עמם) הוא יידע יותר טוב מה הוא מרגיש. הקלף 7 חרבות מראה כי ג' מתכנן קשר עם ב' וכי יש לו תוכנית. אמנם זה לא מספיק כדי להבין מהם הרגשות שלו, אולם זו עדות מספקת המאפשרת לנו להבין כי הוא בעניין – אחרת מדוע הוא מתכנן תוכניות. אם הוא לא היה בעניין הוא היה נוטש את הכל מזמן. הניתוח שנעשה עכשיו גם משקף את הדך בה ג' חושב – הוא לא מביע רגשות כי אם פועל וסביר להניח כי ב' מאד מתוסכלת מכך. ג' מיוצג על-ידי קלף 7 מטבעות. אמנם, הוא מרגיש אכזבה, אולם הוא מוכן לתת למערכת היחסים הזדמנות נוספת. עכשיו לגבי ד': ד' מיוצג על-ידי שני אבירים (כאילו שאחד לא מספיק) שהחשוב הוא אביר המטות, מה שמלמד אותנו שהיא מחכה שמישהו יסחוף אותה, ירגש אותה. היא מחכה שהצד השני יעשה משהוא וחבל. אולי הפסיביות שלה הנה חלק מהגורמים לאכזבה מצידו. אם מחפשים קשרים: שני השביעיות מצביעים על קשר בין סיבה לתוצאה ומראים כי האכזבה אותה מרגיש ג' הנה הסיבה והתמריץ לתוכניות אותם הוא מתכנן בסופו של דבר. מעניין לראות שבשני הקלפים הרקע דומה ומאחורי שני הדמויות יש חורבן ושריפה. הייתי שמח לקבל רקע לקריאה (למה היא נשאלה, מי שאל את השאלה, מה מצב מערכת היחסים וכדומה) והייתי מנחש שבעצם זהו ניסיון שני לשקם את מערכת היחסים ואם מדברים על זמנים, נראה כי זה יזוז לכאן או לכאן בתוך 7 שבועות. בהצלחה לזוג המאושר, ......" סוף ההעתקה.... עכשיו לגבי הקשרים בין הקלפים: ישנם כמה קשרים מאד בולטים בקריה: הראשון בין הקלפים 7 חרבות ו- 7 מטבעות. מלבד היותם שני קלפי 7 ניתן לראות שברקע של שניהם יש שריפה. הנוכחות של דמות אשה בקלף 7 מטבעות רומז לכך שהקשר שייך לטיב המערכת שיש בניהם. לכן לדעתי: א. הם שרפו את הגשרים בניסיון לבסס את הקשר הזה. זה אומר שהם סיימו מערכת יחסים אחרת, וויתרו על קריירה וכדומה. ב. ייתכן וזה ניסיון שני שלהם לפתח את הקשר והניסיון הראשון (הקשר הראשון נמצא מאחוריהם) לא עלה יפה. ג. סביר להניח ששני ההנחות נכונות. הקשר השני הוא בין שני האבירים. גם כאן מלבד היותם שני קלפי אבירים המופיעים באותה קריאה, נראה לי שהעובדה והם מפנים גב אחד לשני קצת בולטת. האינסטינקט שלי אומר כי שני הסוסים האלו עולים על שתי גבעות נפרדות במטרה להלחם אחד עם השני, אולי לעשות דו קרב. אם אני הולך עם תחושה זו ולאור העובדה כי לא ד' ולא ג' שאלו את השאלה הרי שהאינטרסים של השואלת ששאלה אותך את השאלה מנוגדים לאינטרסים של ד'. יותר מזה השואלת (המיוצגת על-ידי אביר החרבות) ו-ד' הפכו ליריבים וייתכן והם נלחמים למעשה על אותו בן הזוג. את יכלה בשקט להגיד לשואלת שלך שרואים בקלפים שהיא רואה את עצמה כיריבה ל-ד' והחדשות המעניינות הן שגם היא שגם ד' רואה את עצמה יריבה לשואלת (הקשר בין הקלפים הוא קשר ישיר ולכן שני הצדיים מודעים לו), זאת אומרת ש-ד' מוכנה למאבק ורואה את השואלת כאיום למערכת היחסים בינה ול-ג'. שמחתי שהכנסת את השאלה כיוון שזו הזדמנות מצוינת להבין את מה שלמדנו בשיעור ואני שמח שהעלית את זה. שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר