שלום יש לי שאלה

שלום יש לי שאלה

חווית פרידה לפני חודשים וחצי, פעם אחרונה שדיברתי עם האקס הייתה לפני שבועיים וחצי, הפרידה היתה בבום ולא צפויה רציתי לדעת מה ואיך אני יכולה לשאול את הקלפים כדי לדעת מה לעשות ובכלל מה יהיה איתו בפרט ובתחום הזוגי בכלל. תודה רבה מראש אני חדשה פה עכבתי אחרי כל הפריסות והפורום והחלטתי להצטרף גם

ניסוח שאלה

היי אודליה אז קודם כל ברוכה הבאה לעולם הטארוט ! בקשר לשאלה שלך : אנו שואלים את הטארוט דברים שמעניינים אותנו\מציקים חנו \ מבלבלים אותנו ועוד לכן עלייך באמת לחשוב מה בעניין הפרידה את רוצה שאול אני אתן לך כמה דוגמאות: 1מדוע x..עזב אותי? 2 האם נחזור בעתיד רצוי וטוב לתת תקופת זמן משוערת? 3לשאול האם כדאי לנסות לחזור אליו? אני מקווה שנתתי לך קצת חומר למחשבה ושעזרתי אשמח לעזור שוב רומי

רומי את ממי

קודם כל תודה לך על היחס. תגידילי בבקשה כמה קלפים לפרוס ואיזו פריסה הכי כדאי לי לעשות ואני יעשה לאכתוב את עמדות הקלפים שיצאו לי פה. אני לא יכולה לבצע כמה פריסות נכון? עליי להתמקד בשאלה אחת? תגידי לי בבקשה איך לנסח ואיזו פריסה לבצע? כמה קלפים ואני יעשה.תודה לך לע תשומת הלב

פריסות sosו............

היי אודליה אז אני שמחה שהצלחתי לעזור ואנסה שוב וובכן כמו שציינתי בהודעה הקודמת מה שמטריד אותך בנוגע לפרידה או לתחום המדובר את צריכה לשאול..... המלצתי היא לעשות את פריסת sos(יש הסבר של שגיא איך עושים אותה) ולשאול את מה שמטריד אותך זה ייתן לך תשובה לגבי מה שמטריד אותך ובעזרתה תוכלי לשאול מה שתרצי המצלצה נוספת לי אליך היא לעשות את פריסה שנקראת רבת השורות כלומר זו פריסה שמתחילה עם שאלת sosולאחר מכן שאלות נוספות הסבר: למשל שאלה ראשונה תהיה למה איקס עזב אותי תפתחי אס או אס ולאחר מכן תוכלי לבצע שאלות נוספות כאשר את משתמשת בשאר החבילה שנותרה לך את 4 הקלפים הראשונים מניחים הפוך והקלף החמישי פתוח כאשר זה התשובה למשל בהמשך לנושא את רוצה לשאול אם איקס אוהב אותך ונאמר ויצא בקלף החמישי קלף חיובי משמע כן! ולהמשיך לשאול שאלות אם את רוצה לעשות נגיד פתיחה לא על הבן אדם שממנו את פרודה ופשוט לשאול לגבי המצב הרומנטי שלך בכך וכך שני או חדשיים( את מחליטה את טווח הזמן שאת רוצה להגדיר) ולעשות פתיחה קלטית שהיא באמת מעמיקה ונותנת תשובה לכל התחום זהו אני מקווה שגם כעת הקלתי עליך תמיד פה לעזור שיהיה בהצלחה! יישר כח!!! רומי

רומי מתוקה

חיפשתי את המאמר על הפריסה הזו לא מצאתי אותה אני יעשה היום פריסה קלטית ואשים אותה פה מה עליי לשאול בפריסה הקלטית. אם את מוכנה לעזור לי אני חדשה פה ולא הכי מתמצאת בקלפים תודה לך אם תוכלי לכתוב לי איפה נמצאת הפריסה שכתבת לי עליה ומה לשאול בפריסה הקלטית

היי אודליה. אני מצרף קישור להסברים על קריאת ה- אס.או.אס

היי אודליה וברוכה הבאה, אני ממליץ לך לעשות תחילה את קריאת ה- אס.או.אס היא יותר פשוטה וממוקדת. אני מצרף קישור שתהיה שנה טובה ובהצלחה, שגיא

שגיא חמוד

אין לי עדיין קלפים את הפריסות אני עושה באתר של אורי רז על איזה פריסה אתה ממליץ לי לעשות כדי לדעת מה קורה בתחום הזוגיות שלי. המאמר משובח לע הפריסה ואני קראתי אותו הוא מעניין מאוד תודה לך על היחס ותציע לי בבקשה מה לשאול כדי לדעת מה יהיה ביני לבין האקס ובכלל אצלי בתחום הרומנטי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר