חג שמח ושנה טובה

חג שמח ושנה טובה

אולי תוכלו לסייע לי בפרוש - פרסתי פריסת שאלה - כשהשאלה הייתה מה עתיד הקשר?(קשר קצר שהסתיים לפני כ - 3 חודשים ועדיין לא עוזב אותי)יצאו לי הקלפים הנ"ל: ראשון הכהן הגדול שני - 5 גביעים שלישל - המרכבה ומסכם - יום הדין תודה מראש וחג שמח.

לונוס החמודה.......

אני מאוד רוצה לעזור לך אבל לצערי אני לא מכירה את סוג הפריסה וגם לא ממש הבנתי מה היה טיב מערכת היחסים ביניכם הוא לא עוזב אותך או את לא אותו או שפשוט קשה לך להרפות מהמערכת יחסים ביניכם....... מהצצה ראשונית קלף הסיכום - יום הדין: אומר שהגיע הזמן להתעורר. עכשיו בדיוק מאיזה סיטואציה להתעורר קשה לי לדעת נראה כי אחד מכן נמצא במצב של ייאוש בלתי מוצדק - 5 גביעים יכול להיות שהוא בגלל הקשר שבין הכהן הגדול ל 5 גביעים ( שניהם מס' 5) הכהן הגדול גם רומז לך שכל התשובות לגביי הקשר הזה והעתיד שלו נמצאות בך לכן אל תחפשי אותם בחוץ כי רק את יודעת את האמת ומה נכון לך. לגבי קלף המרכבה נראה כי את צריכה לקחת את העניינים לידיים אחרת משהו ייגמר או ימות ביניכם... זה קלף שמראה שאת צריכה להיות אסרטיבית ולבטא את עצמך. טוב זה היה נסיון להבין את הקלפים מקווה שקלעתי לכיוון שוב תזכרי שאני לא מכירה את סוג הפריסה וגם לא ממש הבנתי את טיב היחסים ביניכם. אשמח לתגובה, יופיה.

היי ונוס. לא הבנתי את הרקע לקריאה ולא הבנתי איזו קריאה עשית ...

תודה על ההתייחסות - פרוט

הרקע - קשר קצר שהיה לי עם בחור כחודשיים שנגמר בפתאומיות מצידו ללא הסברים ברורים לפני כ - 3 חודשים ומאז אני עדיין חושבת עליו (אין בנינו קשר) לכן הפריסה שעשיתי (קראתי עליה באחד הספרים) - פריסת שאלה השאלה ששאלתי את הקלפים - מה עתיד הקשר? וקלף מסכם שפורטו קודם מקווה שעכשיו אני יותר ברורה ותוכל לסייע לי בפרוש תודה מראש ונוס

לונוס החמודה.......

אני מאוד רוצה לעזור לך אבל לצערי אני לא מכירה את סוג הפריסה וגם לא ממש הבנתי מה היה טיב מערכת היחסים ביניכם הוא לא עוזב אותך או את לא אותו או שפשוט קשה לך להרפות מהמערכת יחסים ביניכם....... מהצצה ראשונית קלף הסיכום - יום הדין: אומר שהגיע הזמן להתעורר. עכשיו בדיוק מאיזה סיטואציה להתעורר קשה לי לדעת נראה כי אחד מכן נמצא במצב של ייאוש בלתי מוצדק - 5 גביעים יכול להיות שהוא בגלל הקשר שבין הכהן הגדול ל 5 גביעים ( שניהם מס' 5) הכהן הגדול גם רומז לך שכל התשובות לגביי הקשר הזה והעתיד שלו נמצאות בך לכן אל תחפשי אותם בחוץ כי רק את יודעת את האמת ומה נכון לך. לגבי קלף המרכבה נראה כי את צריכה לקחת את העניינים לידיים אחרת משהו ייגמר או ימות ביניכם... זה קלף שמראה שאת צריכה להיות אסרטיבית ולבטא את עצמך. טוב זה היה נסיון להבין את הקלפים מקווה שקלעתי לכיוון שוב תזכרי שאני לא מכירה את סוג הפריסה וגם לא ממש הבנתי את טיב היחסים ביניכם. אשמח לתגובה, יופיה.

יופיה המקסימה

את פשוט נהדרת על ההתייחסות.... הרקע בחור שיצאתי איתו כחודשיים והקשר נגמר בהפתעה ללא הסבר ברור מצד הבחור...אנחנו לא בקשר כבר 3 חודשים ועדיין אני ממשיכה לחשוב עליו קראתי בספר על פריסת שאלה ואז שאלתי - מה עתיד הקשר? וקלף מסכם אולי עכשיו אני יותר ברורה??? ואם לא איזו פריסה את מציאה לעשות? תודה מראש ונוס

פריסת S.O.S ................

ונוס היי, תעשי פריסת S.O.S ותשאלי האם אני ו X נחזור להיות בקשר. את יודעת 3 קלפים מימין לשמאל. מקווה שעזרתי, יופיה. בהצלחה..........

yofy7 עשיתי פריסה חדשה

יופיה לא תאמיני עשיתי את הפריסה שאמרת ןלמרות שערבבתי טוב טוב את הקלפים יצאו אותם קלפים של פריסת ה-s.o.s הקודמת רק בסדר אחר =: ימין הכהן הגדול אמצע- המרכבה שמאל - יום הדיו מה תגידי עכשו? ספרי לי איפה למדת? אני רוצה ללמוד טארוט בקורס מסודר מחכה לתשובה ונוס

ונוסית ............

אני חייבת לציין שזה באמת מדהים כל פעם מחדש הכח של הקלפים והסיבה שאני אומרת את זה כי זה לא פעם ראשונה שאני נתקלת בסיטואציה כזאת. לשאלתך למדתי אצל שגיא, הוא מנהל את הפורום, אני עדיין לומדת אצלו בקורס מתקדמים כך שיש לי עוד הרבה מה לדעת. בגלל שהקלפים יצאו אותו הדבר אז אני ארצה את דעתך לגבי הפירוש האינטואטיבי שלי לפריסה הקודמת. תני לי קצת אינפןרמציה למה הוא נפרד ממך והאם באמת הוא התייאש ממשהו או שאת האם הוא חיזר אחרייך ואת סירבת או לא נענית איך זה היה בדיוק. נסי להתחבר לפרוש הקודם ואימרי לי מה מתחבר למצב שלך או שלכם........ מחכה לתגובה - יופיה.

יופיה הקולעת

יופיה המתמידה - לגבי פריסת ה - s.o.s - אני בהחלט מתחברת כי אני מרגישה שאולי בכדי שאני אמשיך הלאה לכאן (איתו) או לכאן (בלעדיו אני צריכה להתנקות מעוול קטן שעשיתי לגבי פריסת השאלה - שאת לא מכירה - ההתעוררות שכתבת עליה לגבי יום הדין - אולי מכוונת אותי להמשיך הלאה ולהתנתק מהעבר תחושת היאוש הבלתי מוצדקת לטענתך - פה דווקא נראה לי שמכוונת אלי (לא יודעת אם היא בלתי מוצדקת)- הייתי עצובה תקופה ארוכה והוא לא הראה כל סימן, לא ניסה ליצור קשר להפך הוא לא הגיב ל - 2 המסרים ששלחתי - למרות שהייתה לו הזדמנות לגבי קלף המרכבה - יכול להיות שבאמת כמו שכתבת אני צריכה לקחת את העיניינים לידיים - אחרת זה סוף פסוק. כרגע כדי לעזור בפרשנות לפריסה החדשה כמו שביקשת - אנחנו לא בקשר, הוא נפרד ממני באופן מאד מפתיע ללא כל התראה בטוענה לא ברורה לחלוטין - כאילו מתחמק מהסיבה האמיתית שלא ברורה לי, וכשאני אומרת הפתעה אני מתכוונת הפתעה- כי הוא לא הראה כל סימן שיש בעיה ובטח שלא דיבר איתי, בגלל זה כל העיניין לא מובן לי. לפי שאלת הסליחה ליום כיפור ברור לך שאני לא הייתי טלית - וכן אני מרגישה שיש משהו קטן שעלי להתנצל עליו ואני אכן אעשה זאת ועכשו לאור הנתונים - מה דעתך על הפריסה החדשה? ובגלל שאת כזאת נחמדה ומקסימה בטח תעני לי על עוד שאלה - כמה זמן הקורס למתחילים וכמה הוא עולה? מחכה לתשובות ונוס המעריצה

ונוסית....

רק עכשיו אני מבינה שהסליחה מופנית אליו. טוב בפריסה הזו היה לך 7 גביעים וזה אומר שאולי היה לך איזשהו מסר סמוי שאת יכולה להפוך את הפנטזיה שלכם יחד למציאות. בקשר לSOS נראה כי הקלפים מבקשים ממך לפעול אחרת משהו בך איזשהו ניצוץ ימות- אותו חלום כנראה. משהו בך מתעורר כרגע- יום הדין ואת מסוגלת להתחבר למה שנכון לך- הכהן הגדול. אז כך שכל הקלפים של ה SOS הראו תהליכים שאת עוברת ולא ממש ענו על כך אם תחזרו להיות בקשר או לא. עצתי אלייך לפי הקלפים תקשיבי לעצמך את יודעת מה נכון לך ואם הוא לא יוצא לך מהראש אל תתני לזה למות קחי את השליטה, היי אסרטיבית זה הזמן לבטא את עצמך- המרכבה, כי מה שהתעורר בך הוא נכון- יום הדין. אחרת המשהו הזה ייגמר...., ימות. אז נצלי את יום הכיפורים לקחת את העניינים לידיים שלך ומי יודע אולי זה דווקא הוא שנמצא בייאוש לא מוצדק לגבייך, יכול להיות שזו ההזדמנות שלך להראות לו אחרת. הרבה בהצלחה והכי חשוב שתפעלי בכל הכח שלך ואל תשבי בחיבוק ידיים כי זה היה המסר של הקלפים אלייך. יופיה. נ.ב.- משך הקורס כ 3 חודשים המפגשים הם כ שעתיים פעם בשבוע וזה עולה בערך 1200 ש"ח. שיהיה לך יום נפלא......

בסופו של דבר קלף יום הדין מראה שכדאי להתחיל דף חדש, אבל....

היי וונוס ויופיה, לדעתי לא הייתם צריכות לעשת שוב קריאת קלפים, כיוון שכל המידע שאנו זקוקים לו נמצא בקריאה הראשונה. יתרה מכך, זו הקריאה היחידה היכולה להביא את השואל לאמת הפנימית שלו. לגבי הקריאה אין לי הרבה מה להוסיף לבד מהערה ומהרחבה לגבי קלף המרכבה: קלף יום הדין מאמת מדבר על התעוררות והוא מראה כי השואלת רדומה והגיע הזמן להעיר אותה. לדעתי בסופו של דבר הגיע הזמן לשחרר ולהתחיל לחפש משהוא שיותר מתאים. מעבר לכך, וונוס, ההתעסקות עם הזוגיות הישנה לא מאפשרת לתהליכים חדשים להתרחש – וחבל. קלף המרכבה הנו קלף המפתח להבנת הבעיה הקיימת במערכת הזוגית (או מה שהיה פעם מערכת זוגית) הקלף מראה כי השואלת לא מספיק הביע את עצמה ונתנה לדברים "לקרות" לבד בעוד שבפועל היה לה הרבה מה להגיד ולעשות. באופן כללי, הייתי אומר שכאשר יוצא קלף המרכבה השואל חייב לנסות ולהגשים את הרצונות שלו, לעמוד על שלו ולא לוותר, אולם כיוון שקלף המרכבה מופיע בעבר (עברו 3 חודשים) ייתכן והוא בא כדי להראות לשואלת מה היא הייתה צריכה לעשות, כדי שיוסקו המסקנות לעתיד, וקלף יום הדין אומר שהגיע הזמן להתעורר ולהמשיך הלאה. יחד עם זאת קלף המרכבה מראה כי בסופו של דבר את חייבת לנסות להחזיר אותו. סביר להניח שזה לא יעבוד, אולם את חייבת לסגור את המעגל ולהגיד לעצמך שניסית ולא לוותר, כך שאם לא מימשת את המרכבה בזמן הזוגיות שלכם לפחות תממשי אותה עכשיו. ייתכן ואם לא תנסי, תמיד איפה שהוא תחשבי שיכול היה לכם סיכוי אם היית מנסה ומונעת מעצמך באמת לשחרר לטובת מישהו אחר. בהצלחה, שגיא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר