מה תוקע אותי לגבי מציאת עבודה (פתיחת SOS)

הי שגיא, ימין- 6 מטבעות אמצע- 7 מטות שמאל- 7 מטבעות מנסה להשיג אותך כבר כמה ימים ללא הצלחה... תודה וברכות!

בריחה ואי התמודדות

שלום אז אני חושבת שהבעייה שלך במציאת מקום עבודה זה בגלל שיש לך נטייה לברוח מהר ולא להתמודד עם מה שנותנים יכול להיות שאת חושבת מהר מידי שיהייה לך קשה ואת לא רוצה להתמודד גם בקלף 7 מטבעות נראה שיש את הבעייה להתמודד ישי צורך להתחיל לסכן דברים על מנת להצליח בחיים ולא כמו שקלף 6 מטבעות מראה שאולי השדואל סבור שיש לו מזל ובזכות זה הוא יצליח צריך להתאמץ לעבוד קשה ולהתמודד עם מצבים שונים ומורכבים אפילו אם דברים נראים כפי שהיינו רוצים שיראו מקווה שעזרתי ! שנה טובה! רומי

תודה רבה ושנה טובה מלאה באור ואהבה

הי שגיא, ימין- 6 מטבעות אמצע- 7 מטות שמאל- 7 מטבעות מנסה להשיג אותך כבר כמה ימים ללא הצלחה... תודה וברכות!

עבודה = פרנסה

בקר חדש עם אמונה ובטחון עצמי. איני שגיא ובכל אופן אשמח לעזור. למרוצ שאיני יודע מה עיסוקך ומה התפקיד אותו את/ה רוצה הפתיחה שעשית לעצמך עונה לך כך:כל זמן שאת מודדדת הכל כלכלית אם זה טוב/רע מספיק/מספק שווה/לאשווה וכו ובנוסף לכך את נמצאת במצב של התגוננות בקטע של לא מגיע לי כלומר חושש/ת כל מה שתקצרי הוא אכזבה נוספת. בטחון עצמי אמונה ביכולת האישית כמו גם ביכולת שלך הן בעצמך והן בכך שתמצא/י עבודה יביאו אותה. הביני דבר מאוד פשוט! אנו יצרני מציאות בהיותנו גוף אנרגטי המילה שלנו משפיע עלינו. הייתי ממליץ להפסיק להשתמש במילים כמו :תקוע כלום לא הולך לי ולחדול משאלות כמו:למה זה קורה לי,למה זה מגיע לי וכו" כי בדיוק אלו המילים ש"עוזרות" ומאפשרות את המצבים שבדיוק מהם אנו לא רוצים להיות בהם.אם יש לך שאלות נוספות תוכל/י להפנותם לדוא"ל בפורום. שיהיה לך יום כתום וכן שנה יותר טובה!

לותר על כל השטיות ופשוט למצוע עבודה כל עבודה

הי לבביאל מה שנראה לי הוא זה מה שתוקע אותך הוא 7 מוטות שמדבר על לעיתסק בעיקר ולא בתפל כנראה שאת מתעסקת יותר בלחפש ופחות בלימצוא, אליך להבין את המסק של הקלף פחות לחפש פשוט ללכת לעבוד. לפי קלף 6 מטבעות את די ריגלה שדברים מסתדרים כמו שאת אוהבת ובלי הרבה בעיות את מוצאת עבודה שמתאימה לך לחיים כמו החתיכה הנכונה בפזל. אך הפעם לא כך הוא המצב הדברים לא מסתדרים בקלות הפעום ולכן מופיעה 7 מטבעות שהסר שלו הוא שאת חייבת לותר על הכייף שהדברים מסתרים מאליהם כמו שאת רגילה ופשוט לסכן הכל ולהתחיל לעבוד גם עם העבודה הזו היא לא בדיוק מה שאת רוצה וגם אם זה לא הכי נוח נסיעה ארוכה זמנים לא פשוטים וכו רק אחרי שתותרי על העיסוק בטפל מציאת עבודה עם טנעים נוכים קרובה לבית בשעות נוכות כרי תסקני את כל מה שאת חושבת כחשוב תוכלי להגיעה לאמת וגם למצוא עבודה שתתאים לך לפעמים פשוט צריך להתחיל ללכת התשובות לשאר השאלות יגיעו שם בהצלחה ימית

אפשרות לפתרון

7 מטות- יש לך נטייה להתעסק בטפל ולא בעיקר אני מניחה כשזה קשור למקום עבודה אז סדרי העדיפות שלך טפלים ז"א תפסלי עבודה רק בגלל מיקום או שעות הקלף מתריע בך להתעסק בעיקר במקרה זה להיות יותר גמישה ולבחור עבודה לפי קריטריונים נכונים יותר- כמו מהות העבודה או שכר. 7 מטבעות- מראה כי יש לך נטייה לא לקחת סיכונים בכדי לגלות מה באמת נכון לך. 6 מטבעות- מראה אחד מכמה אופציות או כולן: האחד יכול להיות כי יש לך נטייה לבחור עבודות שלא מתאימות לכישורייך. או שיש בך תחושה שאת לא "ראויה" לעבודה האידיאלית מבחינתך. אשמח לתגובתך - יופיה.

עבודה = פרנסה

בקר חדש עם אמונה ובטחון עצמי. איני שגיא ובכל אופן אשמח לעזור. למרוצ שאיני יודע מה עיסוקך ומה התפקיד אותו את/ה רוצה הפתיחה שעשית לעצמך עונה לך כך:כל זמן שאת מודדדת הכל כלכלית אם זה טוב/רע מספיק/מספק שווה/לאשווה וכו ובנוסף לכך את נמצאת במצב של התגוננות בקטע של לא מגיע לי כלומר חושש/ת כל מה שתקצרי הוא אכזבה נוספת. בטחון עצמי אמונה ביכולת האישית כמו גם ביכולת שלך הן בעצמך והן בכך שתמצא/י עבודה יביאו אותה. הביני דבר מאוד פשוט! אנו יצרני מציאות בהיותנו גוף אנרגטי המילה שלנו משפיע עלינו. הייתי ממליץ להפסיק להשתמש במילים כמו :תקוע כלום לא הולך לי ולחדול משאלות כמו:למה זה קורה לי,למה זה מגיע לי וכו" כי בדיוק אלו המילים ש"עוזרות" ומאפשרות את המצבים שבדיוק מהם אנו לא רוצים להיות בהם.אם יש לך שאלות נוספות תוכל/י להפנותם לדוא"ל בפורום. שיהיה לך יום כתום וכן שנה יותר טובה!

תודה רבה על הקריאה וברכות חמות לשנה שופעת, מלבלבת ומשגשגת!

השאלה נשאלה בפורמט הזה לאחר שנעשתה קריאה (בשיעור) ויצא, בין היתר, קלף השטן (לא זוכרת את שאר הקלפים מרוב שנלחצתי)... לאיזה אי-מייל בדיוק התכוונת?

היי lovebell

בקר של תחילת עידן חדש! התכוונתי לדוא"ל שלי בוואלה והוא: bazel51@walla.co.il . אשמח אם באפשרותך להשאיר באותה הזדמנות גם מספר טלפון שלך ליצירת קשר איתך. בקר/יום/שנה נהדרת לך.

סוג הפריסה

היי הנוסח של השאלה שלך יותר מתאים לפתיחה של הרצף מאשר ל-S.O.S מכיוון שפתיחת ה- S.O.S הינה עבור שאלות של כן ולא.אבל בכל זאת ניתן להבין מן הפריסה שאת אכן מתעסקת בתפל מאשר בעיקר והכוונה היא לחפש עבודה ולהתמקד בכיוון מסויים ולא להתפזר , עליך גם להתעמת ולהתאמץ להבין למה את תקועה בנושא עבודה במידה ותעשי זאת כיוון הפריסה מראה שאכן תמצאי עבודה. 7 מטבעות מראה שאכן את מאוכזבת מהמצב הקיים שבעצם אין לך עבודה אבל את בעצם נכונה להקריב הכול על מנת לבדוק מה את באמת מחפשת.לכן החשוב כאן הוא שאת צריכה לחפש אחר האמת ואכן אם תעשי זאת את תצליחי לקבל את מה שאת רוצה מכיוון שקלף 6 מטבעות מצביע על מצב של לקבל יותר ממה שמגיע כלומר גם שתמצאי את העבודה עדיין יהיה עליך להבטיח את מקומך. בהצלחה וחג שמח. לינוי

היי lovebell

בקר של תחילת עידן חדש! התכוונתי לדוא"ל שלי בוואלה והוא: bazel51@walla.co.il . אשמח אם באפשרותך להשאיר באותה הזדמנות גם מספר טלפון שלך ליצירת קשר איתך. בקר/יום/שנה נהדרת לך.

ל- bazel51 - שלחתי לך מייל...

7 מטות: להתעסק בעיקר ולא בטפל - ויש גם סיפור נחמד...

היי לכולם, באופן כללי אהבתי את הפירושים ויש לי כמה הערות: 7 מטות אכן מראה כי השואלת עוסקת בעיקר ולא בטפל וכי הגיע הזמן כי היא תפסיק "להתפנק" ולהתעסק בחיפוש אחר עבודה ולא אחר תירוצים. כשמדברים על הקלף 7 מטות אני תמיד נזכר בסיפור שמשתמש הארווי מאקיי בהרצאות שלו בנושא שיווק וניהול העוסק "בדבר הנכון": הוא מספר שכאשר הוא קנה סט ספות יוקרתי לבית שלו הדבר הראשון שקרה הוא שהילדים החלו לטפס ולקפוץ על הספות לאחר מכן הם גם אכלו ושתו על הספות ומן הסתם גם לכלכו אותם. די מהר ה"יוקרה" של הספות החלה להתפוגג. כאשר מאקיי התחיל לגעור בילדים אשתו עצרה אותו והזכירה לו מה חשוב ומה פחות: היא הזכירה לו שהוא לא מגדל ספות אלא מגדל ילדים. זהו סיפור נפלא המתאר את קלף 7 מטות ותמיד אנחנו צריכים לזכור מה המטרה שלנו כיוון שהיא החשובה. 7 מטבעות אכן יכול ללמד אותנו, כפי שלינוי כתבה, שאין לשואלת מקום עבודה. כמו כן הוא מראה כי השואלת מאוכזבת ממצבה ומוכנה להקריב ולעשות הכל כדי להתחיל לעבוד. הקלף באיזו שהיא מידה מרגיע כיוון שהוא מראה שהשואלת כבר מוכנה "להקריב" בשביל העבודה, פעולה המקרבת אותה לתובנה של קלף 7 מטות – להתעסק עם העיקר ולא עם הטפל. אני יותר נוטה להסכים עם לינוי לגבי הקלף 6 מטבעות המראה כי כאשר השואלת תמצא עבודה, היא תצטרך להוכיח את עצמה ולהדביק את הפער בין הציפיות כלפיה לכישורים שיש לה. יכול להיות שהיא קצת "לא משומנת" ובסופו של דבר השואלת תצטרך לעבוד קשה כדי לעמוד בציפיות. מצד שני הוא גם נמצא שם כדי להראות שהתהליך של מציאת העבודה יהיה קל יותר ממה שהשואלת מצפה (כמובן אם היא תתעסק בעקר ולא בטפל) כך שכל הסימנים מובילים לכך שהיא תמצא מהר עבודה. בהצלחה, שגיא

ל- bazel51 - שלחתי לך מייל...

בוקר טוב לאובל

מצטער אך מסיבה כלשהי לא קיבלתי ממך שום אימייל. אם לא קשה לך אנא העבירי לי שוב אך לדוא"ל זה:dna196@hotmail.com אשמח אם תשאירי שם גם מספר טלפון שאפשר לשוחח איתך. המשך שבוע מדהים מרתה

שלום, שוב, ל- bazel51

שלחתי לך שוב אי-מייל לשתי הכתובות שנתת bazel51@walla.co.il dna196@hotmail.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר