במי מהם לבחור?דחוך!!!

היי היא אוהבת את שניהם. את x מהלב והוא מתאים לה פחות לחיים, את y מהראש והוא "אולי" מתאים לה יותר לחיים משותפים. בשאלה איך תתפתח מערכת היחסים בחודש הקרוב עם כל אחד מהם, זה מה שיצא: (כרגע, היא צריכה להחליט מה לעשות) עם x (הקשר איתו בעייתי כי יש לו חברה שאולי הוא יעזוב ואולי לא(?)) 9 גביעים שמש מלך המטבעות עם y (הוא רוצה מחוייבות ומהר) אס הגביעים 10 מוטות 10 גביעים מה לעשות???? תודה דליה

זה נבלה וזה טריפה.

האמת היא ששניהם מגיעים לך.

השאלה נשאלה לא נכון. שאלת מה יהיה החודש ולא במי לבחור... התוצאות מעניינות..

היי דליה, ברור כי השואלת רוצה יותר את "x". והיא נמשכת אליו כפי שעש נמשך לאש. באופן כללי, "x" דווקא לא רע, אלא שהבעיה היא השואלת שצריכה להפסיק להפוך אותו להיות "כל עולמה" ולהתחיל לחפש קצת יותר חיים לעצמה. העניין גם יכול להמאיס אותה על “x". הקלף 9 גביעים מאד חיובי אבל מלך המטבעות קצת מפריע ומראה כי כרגע (כנראה שהוא) קצת עסוקים בדברים אחרים הקיימים בחיים ובעיקר בענייני עבודה. גם "y” נחמד והקלפים אס הגביעים ו-10 גביעים מעידים על כך שתהיה התחדשות בנוגע אליו, כך שבהחלט בחודש הקרוב השואלת עומדת להיות מופתעת לטובה ממנו. אלא, שכאן הקלף 10 מטות הוא "הכבשה השחורה" והוא מראה כי מעשית לשואלת יהיה מעט זמן להיות עם “y". בפועל היא מפספסת את ההזדמנות לראות כמה טוב הוא יכול להיות. הניחוש שלי הוא שלואלת כדאי יותר להיות עם "y" אבל בגלל שהיא תהיה עסוקה עם "x”, בחודש הקרוב, היא לא תהיה "פנויה" לבחון ברצינות את אפשרות ב'. לכן, מראש היה צריך לשאול שאלה אחרת כמו למשל לבחון מי מהם יותר מתאים, מי יותר טוב. במי היא באמת תתאהב ולא לשאול שאלה כמו "מה יהיה עם "x” ו-“y” בחודש הקרוב. בהצלחה, שגיא.

זה נבלה וזה טריפה.

האמת היא ששניהם מגיעים לך.

צדקת!!!!

היי, אני לא יודעת מי אתה, אולם מאוד צדקת! עם אחד מהם אכן התחתנתי לפני פחות מחצי שנה, ובאמת זה נבלה וזה טריפה! איך ידעת??? כל הכבוד! דליה

רק חבל שלקח לך המון זמן לגלות זאת לבד

את מוזמנת לכתוב לי ישירות למייל בכל פעם שתרצי פירוש לפריסה. ibp1@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר