עזרה בפרישה - לשגיא

קלפים לפי הסדר: 1. אס המטות 2. העולם 3.מלך המטבעות 4. 9 מטבעות 5. אביר הגביעים 6. 5 מטבעות 7. 10 מטות 8. קיסרית 9. אביר המטות 10. 8 גביעים מה אפשר לומר לבחור שביום שלישי הקרוב פותח עסק חדש, וגם מחפש אהבה? תקופה של שנה. אשמח למשהו מעודד, כי לי זה נראה ממש קשה. תודה דליה

חלק ראשון - אס המטות מייצג התחלה מבטיחה, אולם האם זה יישאר לאורך זמן?

היי דליה, אני אפרש רק את שני הקלפים הראשונים ולאחר מכן הייתי רוצה שתכתבי את הפירושים שלך לקריאה. הקלף הראשון הוא אס המטות והוא מייצג את הכיוון אליו הולך השואל שאתו הוא צריך להשלים לטוב ולרע. זהו קלף מצוין המייצג כיוון של צמיחה, פריחה הצלחה. אס המטות מייצג את מימוש הרצונות בעולם החומר. לשם השואל צריך להגיע, ובמקרה זה, תיאורטית, הדרך צריכה להיות סלולה עבורו. אז בכל זאת מה קרה? שלושת קלפי הגורל 6+7+10 לא מלהיבים ! מה שקרה הוא מה שקורה בהרבה פתיחות - השואל מתקשה לממש את הפוטנציאל. ישנם גורמים המפריעים לתהליך. התפקיד שלנו הוא להבין את כל הגורמים והמכשולים על-מנת שנוכל לכוון את השואל ולייעץ לו. למעשה כל הקריאה הזו אמורה לאפשר לשואל להבין מדוע אס המטות מתקשה להתממש. קלף העולם מייצג את הגורמים המפריעים לשואל. כדי להבין את הקלף צריך "לקחת" את החלקים השליליים שלו: החלק השלילי של קלף העולם מייצג תקיעות, תחושה של חוסר רצון להתקדם, חוסר תכלית. קלף העולם מייצג אדם המגיע לשיא שלו, אולם הוא אינו יודע לאן להמשיך הלאה והוא מתחיל לחפש "ריגושים" ושינויים שלא ממש נכונים עבורו. אם נשלב את כל זה עם הקלף הראשון נוכל לראות טיפוס שיודע להתלהב בקלות אולם יחד עם זה הוא גם יכול "לדעוך" בקלות ולהשתעמם. ובכן, עלינו על משהו ? עכשיו, דליה, תמשיכי את.... ואני אוסיף על המשך הפירוש שלך. בהצלחה, שגיא.

שגיא, תודה ...המשך שלי, מה דעתך?

היי שגיא, קלף מס. 3 - 9 מטבעות מראה שכרגע הבחור נמצא בתקופה מצויינת בקריירה שלו, אולם עלייה וקוץ בה. קלף מס 4. - מלך המטבעות , מראה על הדפוסים השליליים שיש לו בתת מודע. הוא מוכן לטפס בסולם הדרגות בקריירה תוך כדי דריכה על אחרים. קלף מס. 5 - אביר הגביעים - מראה שבעבר היו לו המון תוכניות גדושות, וההתייחסות שלו היתה ריגשית ואינטואיטיבית, והכל היה בגדר תוכניות. לא ממש יצא לפועל. קלף מס 6 - 5 מטבעות - מראה מקב קשה בעסק בחמשת החודשים הקרובים קלף מס. 7 - 10 מטות - מראה כשלון וקשיים בעוד כעשרה חודשים. עבודה קשה, פסימיות, למרות שקלף מס.8 קיסרית - מראה שהסביבה חושבת שמצבו טוב מעל ומעבר. קלף מס. 9 - אביר המטות - מראה שהוא פוחד להתלהב קלף מס 10 - 8 גביעים - מראה שביסביבות מרץ 2005, הוא נוטש את העסק מרצון, אולי לכיוון חול. מה שאני היסקתי מפרישה זו, זה שהוא מתלהב מהר, משתעמם מהר, יש לו נטיה לחפש תמיד ריגושים חדשים, ויתכן שיש לו רצון לעזוב את הארץ. נראה גם שתהייה לו אפשרות להינשא (קלף הקיסרית) אבל גם את זה הוא נוטש המון תודה חג שמח דליה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: א א
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר