עבודה

עבודה

האם היה לי טוב בעבודה?  ארבע גבעים, תשע גבעים, קלף מסכם.שבע גבעים. אני מאוכזבת מהמקום  קרוב לשנתיים שם. אני מרגישה כבויה שם מבחינת שכר, תנאים, ויחס זלזול במצב של הקרונה שאין מי שיפקח על העובדים ויקפיד על מסכות. אשמח למסר.

שבת שלום אור ,

מפריסת הקלפים נראה שהציפיות שלך ממקום העבודה יכולות להתממש למרות שהמצב כיום שונה ואחר .

יש פער בין מה שאת רוצה שיקרה במקום העבודה למה שקורה שם במציאות .הספקות שלך ,והאכזבה 

באים לידי ביטוי בקלפים .מלבד קלף 9 גביעים שהוא חיובי ,ומצביע על הגשמה והישגים ,אולי בעתיד יתבצע שינוי 

לטובה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי תודה מקווה שהיה שינוי עבורי. יש לי עוד שאלה? האם נכון לי לחכות לעשות חיסון של מודרנה? האוהבים, אביר חרבות, קלף מסכם. שלוש מטבעות . שבת שלום.

מירי תודה שקיבלת שינוי לגבי. יש לי עוד שאלה? האם אתה צריך לי לחכות לעשות חיסון של מודרנה? האוהבים, אביר חרבות, קלף מסכם. שלוש מטבעות. שבת שלום.

בוקר טוב אור .

כמה זמן לחכות עד לחיסון של מודרנה ? כדאי לתחום זמן . האם בחודש הקרוב ? 

היי מירי אני לא יודעת. נראה שהם לא הולכים לתת את החיסונים של מודרנה. רק של פייזר מבאים. וזה נראה הכול כלכלי ופולטי. מודרנה הם יותר יעלים כך דיברו. שאלתי. האם נכון לי בחודשיים הקרובים לעשות חיסון של מודרנה? 4 חרבות, 7מטבעות, קלף תשובה. 9 גבעים. תודה.

היי אור ,

לפי שתי הפריסות האחרונות לשאלתך אם להתחסן ,התשובה היא חיובית ,כדי להיות רגועה 

כדאי לך להתחסן ,בהצלחה .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר