בקשר לעבודה

בקשר לעבודה

האם נכון לי להמשיך לעבוד ב א? גלגל המזל, המרכבה, קלף תשובה. אס חרבות. זה לא מקדם אותי שם. כבר שנתיים אני עובדת, נלחמת להעלאה בשכר. ואין עזרה שם מאף מנהל.  ועוד שאלה?  האם אני אמצע מקום עבודה חדש יותר טוב?  אביר חרבות, אס חרבות, קלף תשובה. תשע מטבעות. אני בתהליך חיפוש לצערי. אף על פי שהמקום הנוכחי מאוד נוח מבחינת קירבה ואופן העבודה. אבל זה לא מספיק. אם אין שכר שאפשר להתפרנס בכבוד זה לא עוזר לי. אשמח לתשובה.

האם נכון לי לעזוב את מקום העבודה? 7גבעים, נער מטבעות, קלף תשובה. תשעה גבעים.

האם נכון לי לומר ל ו שיפטר אותי אם לא מעלה לי שכר? הכוהנת הגדולה, ירח, קלף תשובה אס הגבעים.

היי אור ,

קודם כל עצה קטנה ממני ,לא לעזוב את מקום העבודה לפני שאת מוצאת מקום אחר .לשאלתך 

אם לאיים בהתפטרות, תשובת הקלפים היא שאינך יכולה לצפות את תגובתו של הממונה [הבוס ] עליך לבוא ממקום של אמונה 

ובטחון שזה הצעד הנכון ,גם קלף הכוהנת הגדולה וגם קלף הירח ,אינם נותנים תשובה ,אלא מצביעים על חוסר בהירות 

אבל את כן יכולה לשתף את הממונה בתסכול שלך ואי שביעות רצון .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי ערב טוב! כבר דיברתי איתו כמה פעמים זה לא ממש עוזר. הוא אמר לי שיתן לי תשובה בקשר להעלאה. וכול פעם שאני רואה אותו במחלקה הוא אומר לי שצריך לחשוב על זה והוא מתחמק. גם פניתי למנהל היצור שידבר איתו. הוא אמר לי שהוא ידבר איתו. אבל כשהוא רואה אותי הוא גם מתרחק שאני לא השאל אותו שוב מה קורה אם הוא שאל. פשוט חוצפה. ואני ממש עובדת עצות. אני מחפשת לא עוזבת. אבל זה ממש מתסכל שאין לי דרך אחרת לפנות אליו כבר ניסיתי הכול. גם לא בטוחה שהסתדרות עוזרת בדברים כאלה בנושא העלאה בשכר במקום עבודה פרטי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר