עבודה וזוגיות

עבודה וזוגיות

האם × הוא מקום עבודה שנכון לי להמשיך לעבוד שם?  העולם, שבע מטות, קלף מסכם. חמש גבעים.  זוגיות!! האם אני אכיר תבחור הנכון לזוגיות אמיתית ביחד?  מלך גבעים, קסרית, קלף מסכם. מלך חרבות. תודה

אור יקרה ,

הפריסה השנייה לגבי זוגיות , קלף התשובה מבטא את הרצון העז שלך לזוגיות ,ולמצוא את בן הזוג 

המושלם ,בן זוג אידאלי ,לקלף יש זיקה לזוגיות .קלף הקיסרית גם הוא מבטא את המוכנות שלך לקשר ,

חשוב שכדי לקבל את מבוקשך עליך גם לתת בלי לחשוב על התמורה ,מהקלפים ניתן להבין שאת נמצאת

בתחושה שלא אוהבים אותך ,את פגועה רגשית ,וחוששת לתת אמון ,הגיע הזמן לשחרר כעסים וזכרונות 

מהעבר ,ולהתנהל קצת אחרת ,לא לשמור טינה ,ולהשתדל לא להיעלב בקלות .וכשזה יקרה תבוא גם זוגיות 

אמיתית .

לגבי הפריסה אם נכון לך להמשיך לעבוד במקום הנוכחי ,הקלפים מבקשים ממך לראות את הדברים הטובים 

שם ,להתמקד בעיקר ,להבהיר לעצמך מה המטרה האמיתית שלך ,לראות את התמונה השלמה במקום. לא 

לראות רק את הפרטים הקטנים שמפריעים לך .להתמודד עם הקשיים ,ולשמור על אופטימיות ,כי נראה שאת מדוכדכת 

,תבחני את ההתנהלות שלך ואת התקשורת שלך במקום ,הקלפים מבקשים ממך לראות את חצי הכוס המלאה .

ואת מה שטוב במקום .כי המציאות טובה יותר ממה שנראה לך .

זה המסר של הקלפים .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי! לגבי עבודה. כשהשכר מינימום ולא מעלים לי אחרי שנתיים, ברור שהיה מדוכדכת. היא אפשר לעבוד שנים על אותו שכר. מעבר לזה העבודה בסדר גמור. מסתכלת על חצי כוס המלאה. אבל בנוגע לשכר. לא קל להסתכל על זה כך. מה אני אמורה להתפשר זה המצב תשלימי? וגם לגבי זוגיות. אני בחורה של נתינה. אבל בגלל שנפגעתי בעבר, אני שומרת על עצמי. ולא נותנת את הלב ישר רק למי שבאמת אכיר והגיע לו. נכון אני נזהרת. כי היום צריך להזהר הרבה מכול מיני טיפוסים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר