שבוע טוב. שאלה

שבוע טוב. שאלה

האם נכון לי להמשיך ללכת לפילטיס? 10 גבעים, נסיך המטבעות, קלף מסכם. 7 חרבות . אני אוהבת את הספורט הזה. אבל אני לא סתם שואלת. תודה

בוקר טוב אור ,

האם את מרגישה מאויימת שם ?בתחושה שלך יש חשדות .לא שבאמת זה קיים . בעיקרון הקלפים 

בעד שתמשיכי ללכת לפילטיס .לחשוב ולפעול בהגיון ,ולסמוך על עצמך שתוכלי לפתור כל בעיה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

יש לי קצת בעיה לאחר שאני חוזרת מספורט יש לי דופק מהיר וקצת חוסר נשימה במנוחה. הייתי חולת קרונה בלי תסמנים. ורק לאחר חודש התחלתי עם הבעיה הזאת. לאחר תקופה ארוכה שגם לא היה לי ספורט. האם אוכל לשאול אחרת בקשר  לחוג?

ערב טוב אור 

השאלה ששאלת טובה ,והקלפים נתנו לך תשובה בשלב זה .

האם עשית ברור רפואי ? כמה פעמים בשבוע את הולכת לפילטיס ?והאם במצבים אחרים כמו בעבודה למשל 

או בבית בזמן מנוחה גם יש לך דופק מהיר ? אני חושבת שכדאי להתייעץ  עם רופא\ת  המשפחה שלך .

כן הייתי אצל הרופא ועשיתי צילום ריאה ובדיקות דם. הכול יצא תקין. כן יש לי  גם שאין לי ספורט. בעבודה פחות. וגם לא נרדמת בלילות כי גם בלילה זה קורה לי. עכשיו התחלתי טיפולים דיקור סיני יש כבר הקלה. אני פשוט חוששת ללכת שוב לפילטיס פעם בשבוע שאני עושה. אולי בכול זאת אפשר שאלה אחרת? אבל אם את אומרת שהתשובה כן להמשיך אז אולי באמת לא לוותר.

האם אפשר לשאול האם אכן התםתח לי תסמנים לאחר קרונה?

ערב טוב אור ,

את יכולה לשאול " האם התופעות הגופניות הם תסמינים שלאחר קורונה ?"

אני שמחה לשמוע שהדיקור עוזר לך ומקווה שתרגישי טוב ותחזרי לשגרת חייך .

שאלתי. האם התופעות הגופניות שיש לי הם תסמנים לאחר קרונה? 7מטות הצדק, קלף מסכם. מלך מטבעות. ובסוף החודש אני צריכה לעשות חיסון 1 ראשון. קצת חוששת שיעשה לי תופעות.

שבוע טוב אור ,

לא ניתן לדעת בברור את התשובה לשאלתך ,הקלפים משקפים קושי והתמודדות ,מבקשים ממך לעשות בירור 

עם עצמך ועם גורמים מקצועיים [רופא]     

שאלות רפואיות לא תמיד נענות על ידי הקלפים .

בוקר טוב מירי! עשיתי בדיקות אצל הרופא. תודה לך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר