בוקר טוב למירי בת שדה בהמשך לאקס

כמו שסיפרתי לך על האקס בשאלה הקודמת, אז דיברנו אני והוא, וציינתי שהוא גרוש טרי, ועדיין פגוע מאוד מגרושתו. והלב שלו כרגע לא מוכן להכיר אחרת, ודיברנו על זה והוא ואמר לי שכרגע הוא לא יודע מה הוא מחפש, ומה הוא רוצה. והוא מבולבל  וזה עדיין טרי לו כל העניין איתה, ואני כל כך אוהבת אותו, וכל כך רוצה שהוא יתן לי את הצ'אנס, אני יודעת שהוא מפחד להיפתח למשהיא חדשה, למרות שאני לא חדשה היינו ביחד כמה שנים פעם, ועדיין מכירים אחד את השני טוב, וכולי תקווה בלב שאני צריכה להיות סבלנית איתו. אני לא רוצה לוותר עליו כי הוא גבר זהב שבאמת קשה למצוא, הוא ג'נטלמן מהגברים של הדור הישן, והוא דיבר איתי היום שאני צריכה להכיר גברים חדשים, או להיכנס לאתר הכרויות, ולא לשלול, וזה שורף לי בלב שאני אוהבת אותו כל כך ורוצה אותו, והוא עדיין סגור רגשית. והפריסה האחרונה לפני יומיים שאלתי אם יש פוטנציאל שנחזור לקשר זוגי, והקלפים הראו תשובה שכן יש פוטנציאל מאוד טוב ויש לי עוד 2 שאלות לקלפים 

האם א יתחיל לפתח רגשות אלי בחודשיים הקרובים?

הכוהנת הגדולה/אס חרבות/8 מטות

האם עם הזמן א ישנה את החשיבה שלו לגביי מבחינה רומנטית?

קלף הנאהבים/ 10 מטות/10 חרבות 

תודה למענה למי כי בת שדה.

ערב טוב מורוש ,

הפריסה הראשונה מראה פוטנציאל למרות שאס החרבות שייך ליסוד האוויר ,המייצג הגיון ,

הכוהנת הגדולה מייצגת ידע נסתר ,כך שאין לדעת לאן הדברים יתפתחו ,לפי הפריסה השנייה ,

נראה שהציפייה שלך ממנו מכבידה עליו ,הוא פגוע כרגע ולא פנוי רגשית לקשר זוגי חדש , למרות ההכרות ביניכם ,

קשר זוגי ביניכם כרגע יהיה נדון לכשלון בשלב זה ,עליך לחשוב על עצמך וכמו שהוא אמר לך להכיר גבר חדש ,

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר