חזרה לקשר זוגי עם אקס סליחה על המגילה

היי אז ככה, הייתי לפני מספר שנים בקשר זוגי עם האקס. הוא היה אהבת חיי, ותמיד נשאר. הכרנו עוד שהייתי בת 18, והיינו ביחד כמה שנים, והוא אז היה במצב לא הכי טוב, קרו לו דברים במשפחה לא טובים, וזה הרחיק בנינו, וסיימנו את זה. ומאז לא שמעתי ממנו עד כיפור שנה שעברה, התקשר לומר סליחה על הכל, וסיפר שהוא נשוי, ואיחל לי בהצלחה. ולי זה צבט בלב, כי תמיד אהבתי אותו מאז ועד היום. הוא גבר מאוד מיוחד. ולפני שבוע הוא פתאום התקשר, והייתי בשוק מוחלט, וסיפר לי שהוא התגרש, כי זה לא הצליח, וזה נגמר בניהם סופית. ויום לפני שהוא התקשר הוא חלם עלי פתאום, והוא הרגיש צורך להתקשר אלי, והתחלנו לדבר וסיפר שהוא השתנה המון, יש לו קאוצ'רית, והוא במקום אחר לגמרי מאז. והוא בשל להכל, ויש לו עסק משלו ועוד..  אנחנו מדברים המון המון ביום, מתכתבים, צוחקים, פשוט כיף לנו. והוא יצא מהדיכאון  והעצב, שהיה בגלל הגירושים. כי הוא מאוד אהב אותה, וזה לא היה הדדי. וכיף לנו כל כך יחד, והשבוע ניפגש אחרי שנים שלא נפגשנו, נקשרתי אליו מהתחלה, והרגשות החזקים חזרו בגדול, הם תמיד היו הרגשות, אבל בתוך הלב רדומים. אני יודעת שהוא גרוש טרי, אבל אני מאמינה בלב שלא סתם הוא חזר, כנראה זה היה צריך לקרות ורוצה לדעת אם אנחנו נחזור הפעם לקשר בריא שיכל להוביל לחתונה. 

תודה למפרשות.

האם יש פוטנציאל לחזור לקשר זוגי ואמיתי עם א ? 

מלכת גביעים/קלף העולם/קלף הקיסרית 

האם הקשר עם א  יכל להוביל לחתונה?

אס חרבות/נסיך גביעים/אם המטות 

היי מורוש ,

ברוכה השבה לפורום ,

לשאלתך הראשונה ,יש פוטנציאל חיובי לחזור לקשר זוגי אמיתי ,קלף התשובה מסמל הגשמה עצמית 

סיום מוצלח של התפתחות ,מייצג את עיקרון השלמות ,יכולה להיות כאן התחלה של משהו חדש ,בקשר ביניכם ,

האם הקשר יכול להוביל לחתונה ?הקלפים חיוביים ,מייצגים הלך רוח אופטימי ,החייאה של מערכת יחסים ישנה ,

ומימוש ,כך שהדבר יכול להתרחש ,אבל מוקדם לדעת ובוודאי שלא לנבא .בכל אופן שיהיה בהצלחה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר