חברים

חברים

האם אני הזכה לחברים טובים ואמתיים לחיים? מלך חרבות, שש מטבעות, קלף מסכם. חמש מטות.

האם זה החלטה נכונה עבורי לחפש עבודה אחרת? אס הגבעים, שמש,  קלף תשובה אס המטבעות. 

שבוע טוב אור ,

לשאלתך הראשונה ,במאמצים מצידך זה יכול להצליח ,המציאות לעתים שונה מאיך שאת רואה את הדברים ,

תלוי בגישה שלך ,כי הכל יחסי בחיים ,מהי חברות טובה ואמיתית ? כל אחד רואה אחרת את הנושא ,

למרות שאני מבינה  את כוונתך , ומקווה שתמצאי חברי אמת ,כי קלף 6 מטבעות הוא קלף חיובי אך

רומז לך שצריך לעמול קשה כדי להשיג את מה שאת רוצה וראויה לו .

לשאלתך השנייה כל הקלפים חיוביים ,מסמלים פוטנציאל של הזדמנויות והתחלות חדשות ,אין תוצאות מיידיות 

אך את בהחלט יכולה להתחיל בתהליך של חיפוש עבודה אחרת ,לא לעזוב את מקום העבודה הנוכחי לפני שאת מוצאת 

משהו טוב יותר .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי שבוע טוב! נעזוב רגע את הקלפים בצד. אני לא חושבת שאני צריכה לעמול קשה בשביל להשיג חברים/חברות. זה צריך להגיע בטבעיות בלי לעמול קשה. אם זה ככה אני מעדיפה לשחרר. למי יש כוח להלחם על כול דבר. מי שרוצה להיות בחברתי היה  בחברתי. כי אני בחורה חברותית במהות שלי. לכן אני לא מבינה מדוע אני צריכה להלחם להשיג חברות. אם זה לא מגיע. אז הם לא אנשים נכונים לי. האם את מסכימה איתי בנושא הזה?

בוקר טוב אור ,

מסכימה איתך ,

הכוונה היא להשקיע זמן ומחשבה ,לבוא לקראת ,לא להילחם על זה ,אלא לבוא ממקום חיובי של אמונה ,

מעולה שאת בחורה חברותית אני בטוחה שתעשי את הבחירות הנכונות .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי בוקר טוב!!. הבנתי את הכוונה שלך, תודה לך.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר