עבודה

עבודה

היי

אני כבר שנה וחצי בחברה בתפקידים זמניים, זאת שאני מחליפה צריכה לחזור, ומהנהל שלי זרק לפני כמה חודשים שהןא מעוניין להשאיר אותי למרות שהוא לא דיבר על זה מאז כי אני לא יודעת אם בסוף אישרו תקן, האם רואים החברה תמשיך להעסיק אותי?  בסהכ מאוד מרוצים ממני

1. 5 מטות

2. אביר מטבעות.

3.  6 גביעים. 

תודה

בוקר טוב ,

האם ניסית לברר עם המנהל לגבי המשך העסקתך בזמן האחרון ?

כי המסר של הקלפים הוא להתאמץ ולבקש לבחון את הדברים בדבר העסקתך בחברה מחדש.

לא להיות פסיבית .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי 

דיברתו איתו, והוא מבחינתו לא מוכן לוותר עליי ונמצא במשא ומתן להשאיר אותי. ואמר ש90 אחוז שאני נשארת. התשובה הזאת לא מספקת אותי. כי מה יקרה אם בסוף עוד חודש היא תחזור ובסוף יגידו לי שלא. האם נכון לי לחפש עבודה למרות זאת? 

1. 3 מטות

2. 4 מטבעות

3. 5 מטבעות

תודה

ערב טוב ,

הרצון שלך לחפש מקום עבודה אחר נובע מחוסר מידע וחוסר בטחון לגבי המשך העסקתך ,המצב האמיתי עוד לא ברור ,

פריסת הקלפים משקפת את תחושת החשש שלך ,כרגע מצבך בעבודה יציב ,למרות שתחושת הבטחון שלך

מעורערת ואינך בטוחה לגבי ההמשך .לשאלתך אם נכון לך לחפש מקום עבודה אחר ,

המסר הוא להמתין כרגע ,לא תחמת זמנים בשאלתך ולכן כדאי שעד סוף החודש תמתיני לפני שאת מחליטה .

ותוודאי מהי המציאות לגבי ההמשך .

היי

רציתי לעדכן שבסוף שאני נשארת, הוא עדכן אותי סופית. היום הייתה הרמת כוסית והוא הודיע לכולם. השאלה היא , אני מרגישה שזאת שהחלפתי אותה מרגישה קצת מאויימת ממני , בגלל שהתרשמו לטובה ממני . אנחנו נהיה סהכ 3 בנות, וזה מרגיש לי כאילו שתיהם מרגישות מאויימות ולא מרוצות , כי עכשיו יחלקו את העבודה שונה בין שלושתינו וזה כבר לא יהיה כמו מקודם. 

רציתי לדעת האם נכון לי להישאר שם ? למרות ההרגשה שלי 

השאלה שנשאלה:
האם
תוצאות פריסת ה-S.O.S:
תומך/חוסם: 9 מטבעות
תשובה: 2 חרבות
תומך/חוסם: 9 חרבות

תודה

היי מירי , חג שמח ,

האם בגלל שתי הבנות האחרות במקום העבודה את רוצה לעזוב ? נראה כי את זו המרגישה מאויימת .

ואת היא זו הדואגת [9 חרבות ] הרי בכל מקום עבודה את יכולה להיתקע עם עובדת שתגרום לך להרגיש מאויימת , 

או עובד או בוס בעייתי שיגרום לך לקשיים ,האם כל פעם תברחי ותחפשי מקום עבודה אחר ?אולי שווה לך להישאר 

לבחון את המצב בין שלושתכן  במהלך החודשים הקרובים ,ואחר כך להחליט אם נכון לך להישאר  או לא .

מה דעתך ?

צודקת

אני יזרום ונראה מה יהיה.

תודה וחג שמח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר