שתי שאלות לי :)

שתי שאלות לי :)

שלום הפעם אני מבקשת ייעוץ תודה 

שאלתי שתי שאלות האם הוא אוהב אותי 

קלף : 2 מטות

קלף אמצעי : קלף המרפא

קלף : אביר הגביעים 

שאלתי שאלה שניה האם אצליח להגשים את עצמי במוסיקה כזמרת? 

קלף: מלך הגביעים

קלף אמצעי: גלגל המזל

קלף:  4 מטבעות  

תודה מראש 

מירי אור אוהבת 

בוקר טוב מיריאור ,

האם את מתכוונת לקלף הכוהן הגדול כקלף המרפא ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

בוקר טוב מירי ,

לשאלתך הראשונה ,קלף הכוהן הגדול מרמז על רצינות הקשר ,הכוהן מייצג את היכולת לעשות אינטגרציה בין רגשות 

הגיון ומודעות ,מייצג כוחות חיוביים ,ואמת .על  כן ,הלב שלך צריך לאותת לך אם הקשר איתו הוא אהבת אמת .

אביר הגביעים בפריסה מצביע על אפשרות של זוגיות ומערכת יחסים ,ביחד עם קלף 2 מטות אני רואה שיש פוטנציאל חיובי 

לראות במערכת היחסים הזו נכונות להתפתחות ומימוש רגשות .

לשאלתך השנייה ,קלף גלגל המזל מצביע על שינויים ותנודות הנובעים מגורמי חוץ ,הקלף מזמין אותך להתחבר 

למקום שמעורר את כוח היצירתיות שלך ומצביע על הרצון שלך למצוא את המקצוע או העיסוק הנכון עבורך ,

נראה שאת חוששת לקחת סיכונים ,ומעדיפה ללכת בדרכים בטוחות , אולם יש בפריסה הזמנה להשתחרר ולחשוב על דרכי פעולה

חדשות ,עליך לצאת מאזור הנוחות להתקדם מבחינה מקצועית לחשוב על הגשמה עצמית מבחינת היצירתיות והרגישות שבך .מלך 

הגביעים מייצג אנרגיה פסיבית ,פגיעות וצורך לקבל אהבה מהסביבה ,נראה  שקיים בך צורך בעטיפה עצמית ובטחון שהמסע הזה

יהיה יציב ומוצלח ,יש לקחת בחשבון, שכדי להצליח ולהגשים עצמך במוסיקה כזמרת יהיו מצבים של עליות ומורדות חוסר בטחון

מקצועי  וחוסר שקט ,עליך לגלות אופטימיות ולהאמין ביכולות שלך להצליח .

האם את מתחברת למסרים של הקלפים ?

כן אבל רק לגבי השאלה הראשונה אין ביני לבינו מערכת יחסים אבל ממנהגו יש לי הרגשה שהוא מאוהב בי לכן שאלתי האם כוונותיו טהורוצת? הוא נשוי ואני לא מתקרבת אליו.

היי מירי אור 

עניתי לך להודעה הפרטית ששלחת לי .וסליחה על האיחור בתשובה ,

לא שמתי לב להודעתך בפרטי .

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר