חג חנוכה שמח שאלה.

האם אני השתחרר מהבדידות?  שלש מטבעות, שישה מטות, קלף מסכם. אס מטבעות..אני מאוד בודדדה בתקופה הזאת. הכוונה לגמרי לבד. סיימתי  קשרים של חברות שלא התאימו לי יותר. סיימתי קשר עם בן זוג שנהפך לידיד עד שניתקתי לגמרי קשר איתו לא תרם יותר לכול סוג של קשר איתו.. התרחקתי  מאחי ואן קשר . אני לא מראה זאת אבל זה לא קל. סיימתי עם מה שלא התאים לי יותר ועכשיו  אני  לבד מאמינה שכול זה יהיה לטובה בעתיד. אשמח למסר.

היי אור ,

מאוד עצוב לקרוא את מה שכתבת פה .אני מבינה שסיימת כל קשר עם האנשים שהיו קרובים אליך ,מסיבות שונות .

ובנוסף אנחנו עדיין בתקופת קורונה בחודשיים הבאים עד שכולנו נתחסן מפני המחלה , גם התקופה הזו לא קלה מבחינה חברתית ,

ובכל זאת פריסת הקלפים שלך מאוד חיובית ,קלף התשובה מסמל פוטנציאל של התחלות חדשות ,פעילות בעלת אופי 

מעשי ובסיס לצמיחה עתידית ,אני בטוחה שתמצאי את הנישה להתחיל מחדש לבנות חיי חברה מיטיבים ,

זה דורש ממך לשיתוף פעולה ,כדי למצוא בן זוג או חברים ,כדאי לתכנן את הדרך החדשה שלך ,ולמקד את האנרגיה

ביצירת קשרים אישיים ומשמעותיים .היום בעידן האינטרנט [פייסבוק ,טוויטר וכו'] תוכלי למצוא את אשר את מבקשת .

בהצלחה רבה .

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

מירי תודה רבה לך. יש לי עוד שאלה ברשותך.. האם אני עושה בחירות נכונות בחיים? 4 חרבות, שלוש חרבות. קלף מסכם. 9 גבעים  תודה

היי אור ,

את עושה בחירות נכונות ,אבל כל פעם מתאכזבת מעצמך  מחדש ,קלף התשובה מצביע על

הצורך שלך לחפש אחר שלמות , אבל מה שנדרש ממך הוא לזרום ולהפיק את המירב ממה שיש .

זה זמן טוב להתארגנות מחדש ,לקבל את ההזדמנויות שמגיעות אליך ,ולהימנע מהחלטות חפוזות .

את שואלת אם את עושה בחירות נכונות בחיים , כמו כל אדם עשית בוודאי החלטות מוטעות , החוכמה היא ללמוד 

מהטעויות ,כי למידה ולקחים נעשים מתוך טעויות ,לא מתוך הצלחות , 

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

היי מירי צודקת. משתדלת ללמוד מטעיות שעשיתי בעבר , ולמודת נסיון מהחיים. תודה וחג שמח לך.emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר