פריסת עבר הווה עתיד

מירי שלום.

אני גרושה עם ילדים בוגרים. נמצאת בקשר זוגי קרוב לחצי שנה והיתה אהבה מאוד גדולה. לפני חודש וחצי בערך חווינו משבר גדול בזוגיות. אני מאוד מעוניינת להמשיך את הקשר ולצמוח. אנחנו עדיין מתראים אך לבן הזוג קשה יותר להתגבר ואני תוהה אם עליי להתעקש.

עשיתי פריסה של עבר הווה עתיד באתר אחר אך התוצאות לא ממש היו לי ברורות.

השאלה היתה האם מומלץ להפסיק קשר קיים? 

עבר - קלף הנזיר

הווה - קלף הכוהנת הגדולה

עתיד - קלף הכוכב

מאחר והתוצאה לא היתה לי ברורה - עשיתי פריסה נוספת לאחר שבועיים והפעם שאלתי: האם אני וX נחזור להיות בזוגיות?

עבר - יום הדין

הווה - המגדל

עתיד - הנאהבים

אודה מאוד לעזרתך.

ערב טוב ,

קודם כל חשוב לי לציין שהשאלות לקלפים אמורות להישאל  בכיוון חיובי ,כמו שאלתך השנייה ,

ושנית יש לתחום זמנים בשאלה , חודש,  חודשיים , וכו' .הפריסה הראשונה שלך משקפת את המצב ,

כלומר , באינטואיציה שלך את יודעת את התשובה ,מרגישה בודדה ,ויודעת שיש בעיה שאם תתגברו עליה ,הכל יסתדר .

לשאלתך השנייה אתייחס כאל הזמן הקרוב מאוד ,קלף הנאהבים מסמל פרשת דרכים ,המגדל מסמל משבר ושיעור מכאיב 

קלף יום הדין יכול לבשר על התחדשות ,והתעוררות יש הזדמנות שאולי כדאי לנקוט יוזמה .אני מציעה לך לשאול 

" האם נכון לי ליזום קשר עם X בשבוע הקרוב ?"

מה דעתך ?

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

ראשית, תודה רבה על תשובתך.

לגבי השאלה שאת מציעה לי לשאול - העניין הוא שאנחנו עדיין בקשר ומתראים אך בתדירות נמוכה יותר כשלרוב אני היוזמת. כשאנחנו נפגשים הוא מאוד חם ואוהב כי כנראה שגם לו קשה להתנתק אבל בתקשורת הוא משדר שאנחנו בסימן שאלה. כך שלא בטוחה אם השאלה לגבי השבוע הקרוב היא יותר מתאימה לי הייתי דווקא רוצה לדעת לגבי העתיד הרחוק יותר (חודש או החודשיים הקרובים יכול להתאים אולי יותר) - האם הדברים יכולים להסתדר? האם יש למה לצפות. איך אוכל לנסח את השאלה? ואיזו פריסה לדעתך יותר מומלצת?

אוקי ,את יכולה לשאול 

"האם יש פוטנציאל חיובי להידוק הקשר הזוגי עם X בחודש הקרוב ?"

טוב מאחר ולא התאפקתי ... :(  שאלתי עוד קודם: "האם אני וX נחזור להיות בזוגיות בחודשיים הקרובים?"

תשובה - הכהנת הגדולה

תומך/ חוסם - אביר המטבעות

תומך/חוסם - חמישה גביעים

ואז שאלתי את מה שהצעת: "האם יש פוטנציאל חיובי להידוק הקשר הזוגי עם X בחודש הקרוב ?"

תשובה - הנזיר

תומך/ חוסם - הנאהבים

תומך/חוסם - ארבע חרבות

יודעת שזה לא טוב לשאול ככ הרבה... מדהים שהמסרים די דומים ובעצם, לפי הבנתי, לא נותנים לי תשובה חד משמעית שאליה קיוויתי. אם הבנתי נכון, כרגע עדיף לי להימנע מפעולה, לברר עם עצמי למה אני לא מסוגלת להתקדם הלאה ולתת לזמן לעשות את שלו... כלומר אין כאן מסר חיובי או שלילי למרות שמבחינתי חיפשתי משהו יותר אופטימי

חג שמח יקירה ,

את צודקת בכל מה שכתבת כאן , קלף הכוהנת הגדולה מייצגת ידע נסתר ,ואינה משחררת מידע בקלות ,

ולכן אין לדעת להיכן הדברים יתגלגלו , היא מזמינה אותך לפתחאת האינטואיציה שלך .האביר מצביע

על אפשרויות אך עדיין אין מימוש ,טוב יהיה אם תקחי פסק זמן כדי לנוח ,לבדוק ולשקול את הדרך ,

חשוב שתהיי נאמנה למדריך הפנימי שלך ,דרושה בהירות של המצב אל תאיצי בעצמך ,קחי את הזמן .

נכון ,הקלפים ברובם הם קלפי מסר .ומשקפים את המצב הנוכחי של רגשות אכזבה ,[5 גביעים ]

ותקופה של חשבון נפש [הנזיר ].

תודה רבה לך על הסבלנות והמענהemo_43.png. חג שמח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר